phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Pomoc
Autor Wiadomość
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 19-03-2010, 19:42   [OffTopic] Pomoc

Witam, prosze o pomoc i podanie jak ktoś moze jak zrobic taka ramke na dole forum? Daje Screena:

Chyba kazdy wie co to, chce takie samo miec, poniewaz sa to battony, a na moim forum to glupie mam zrobione bo nie taka ramke. Prosze o szybka odp.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
marcin999

Pomógł: 5 razy
Posty: 275
Wysłany: 19-03-2010, 19:48   

jest to button nie batton;)

w pa masz ustawienia portalu i tam masz takie tabele wlasne moduly;) dajesz ta gorze tak i wklejasz html danego buttona;)

zeby byl widoczny zaznaczasz na dole np lewa strona portalu i tam dajesz wlasny modul np 1;) i masz zamieszczonego buttona;)
 
     
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 19-03-2010, 19:55   

YYY, ja to chce na forum nie w portalu :) Jak masz jakis kopie podaj to wkleje mi chodzi o PA> Konfiguracja> S.Główna i tam mam banner tam chce wpisac i zeby byla tabelka jak na screenie

[ Dodano: 19-03-2010, 19:57 ]
YYY, ja to chce na forum nie w portalu :) Jak masz jakis kopie podaj to wkleje mi chodzi o PA> Konfiguracja> S.Główna i tam mam banner tam chce wpisac i zeby byla tabelka jak na screenie

A juz cos dziala, Dzieki
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 19-03-2010, 20:00   

Paradis, ta ramka to fieldset, a znacznik ten nie służy do eksponowania buttonów/bannerów, służy formularzom.

Kod:

<fieldset>
<legend>xyz</legend>
xyz
</fieldset>

Stopka w overall_footer / bądź poprzez PA (banner w stopce)
 
     
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 19-03-2010, 20:06   

Działa, dziekuje

[ Dodano: 19-03-2010, 20:49 ]
A jakbym chciał zrobić tak?

To jest pod logo jak jest napisane na screenie.
Chyba każdy wie co to?
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 19-03-2010, 21:05   

Po co zamazujesz adres? Przecież nikt Ci tego nie zje, a dodatkowo utrudniasz sytuację - lepiej coś widzieć na własne oczy i kod tego, niż zamazane zdjęcie.

Napisz też co jest Twoim celem. Piszesz, że obiekty są pod logo i pytasz jak przenieść je pod logo - nonsens.
 
     
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 19-03-2010, 21:13   

No chodfzi mi o to zeby te jakby działy były pod logo i jak ma się ogłoszenie to pod ogłoszeniem wklejone przez PA. SAcreen:

A jak próbóje tak zrobić to jest to nad logo. A nie chce tego nad logo tylko pod. Tak jak na tym forum co na ss jest wyżej.
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 19-03-2010, 21:20   

Ale te tabelki "Nasze serwery" i "Polecani przez nas" są pod logo (czyli pod tym -> http://cs-grypa.xaa.pl/te...images/top.gif)

Ogłoszenia są bezpośrednio pod logo, patrzyłem w Twój overall_header.tpl.

Więc? Konkrety - i napisać czytelnie.

Dodano: chyba, że masz na myśli inne forum, a te zdjęcia są tylko przykładem. W takim wypadku podaj adres do forum, o którym mowa.
 
     
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 19-03-2010, 21:24   

Mi chodzi o to żeby zamieścić taki dział w którym będą np. pozdrowienia, polecani itd. Ale pod logo nie nad logiem

[ Dodano: 19-03-2010, 21:25 ]
No adres masz w moim profilu > www.forummix.xaa.pl
A to tylko ejst przykladem, jakby nie było przykładem to ja bym tu w ogole nie przychdzoił prosić o pomoc :)
Tak chodzi mi o to :P
Ostatnio zmieniony przez Paradis 19-03-2010, 21:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Azen


Pomógł: 8 razy
Posty: 129
Wysłany: 19-03-2010, 21:25   

Oneitatsu, Przepraszam, że się wtrącam. Ale chyba mu chodzi jak dodać te tabelki pod logo :P
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 19-03-2010, 21:28   

Paradis, overall_header.tpl:
Kod:

###  ZNAJDŹ ###

<!-- END switch_enable_board_msg -->

- cokolwiek wstawisz pod ww. elementem, to będzie to pod logo i pod ogłoszeniami.

W Twoim przykładzie jest tabela, więc pomyśl co chcesz mieć dokładnie.
 
     
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 19-03-2010, 21:30   

O "Boże" ja się nie znam na tym :P To na forum się robi? Jak coś to dam Ci na sec J@ i zrobisz to ok?
 
     
Azen


Pomógł: 8 razy
Posty: 129
Wysłany: 19-03-2010, 21:31   

Paradis napisał/a:
O "Boże" ja się nie znam na tym :P To na forum się robi? Jak coś to dam Ci na sec J@ i zrobisz to ok?


To się przez ftp robi ;)
 
     
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 19-03-2010, 21:34   

A no to Dzięki, teraz to tylko moge pomażyć, ponieważ na ftp to ja się 0% znam. No może 1 % ta, a forum mi robiła jedna odoba, i dlatego :P

[ Dodano: 19-03-2010, 21:37 ]
A jak zrobić "Losowe tematy" w stopce fourm? No i żeby tam w tym były losowe tematy
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 19-03-2010, 21:43   

Paradis, nie. Sam wykonaj, inaczej nigdy się tego nie nauczysz, bycie administratorem zobowiązuje.

Wejdź na FTP, zaloguj się i przejdź do plików forum. Wybierz folder templates, następnie przejdź do folderu swojego stylu, następnie znajdź plik overall_header.tpl i znajdź w nim:
Kod:

<!-- END switch_enable_board_msg -->

Poniżej tego wklej:
Kod:

<div id="serwery" style="display: ''; position: relative;">
<table style="width: 100%; margin-bottom: 10px" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center">
<tr>
<th colspan="5" class="thCornerL" height="25" nowrap="nowrap" onclick="javascript:ShowHide('serwery','serwery2','serwery3');" style="cursor: pointer" title="{L_VHIDE}">&nbsp;Serwery&nbsp;</th>
</tr>

<tr>
<td class="row1" style="text-align: center; font-weight: bold"><span class="gen">Status</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center; font-weight: bold"><span class="gen">Top</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center; font-weight: bold"><span class="gen">IP</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center; font-weight: bold"><span class="gen">Sloty</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center; font-weight: bold"><span class="gen">Polacz</span></td>
</tr>

<tr>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
</tr>

<tr>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
</tr>
</table>
</div>

<div id="serwery2" style="display: none; position: relative;">
<table style="width: 100%; margin-bottom: 10px" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center">
<tr>
<th class="thCornerL" height="25" nowrap="nowrap" onclick="javascript:ShowHide('serwery','serwery2','serwery3');" style="cursor: pointer">&nbsp;Serwery&nbsp;</th>
</tr>
</table>
</div>
<script language="javascript" type="text/javascript">
<!--
if(GetCookie('serwery3') == '2') ShowHide('serwery', 'serwery2', 'serwery3');
//-->
</script>

<div id="polecani" style="display: ''; position: relative;">
<table style="width: 100%; margin-bottom: 10px" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center">
<tr>
<th class="thCornerL" height="25" nowrap="nowrap" onclick="javascript:ShowHide('polecani','polecani2','polecani3');" style="cursor: pointer" title="{L_VHIDE}">&nbsp;Polecani&nbsp;</th>
</tr>

<tr>
<td class="row1" style="text-align: center"><span class="gen">XYZ</span></td>
</tr>

</table>
</div>

<div id="polecani2" style="display: none; position: relative;">
<table style="width: 100%; margin-bottom: 10px" class="forumline" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center">
<tr>
<th class="thCornerL" height="25" nowrap="nowrap" onclick="javascript:ShowHide('polecani','polecani2','polecani3');" style="cursor: pointer">&nbsp;Polecani&nbsp;</th>
</tr>
</table>
</div>
<script language="javascript" type="text/javascript">
<!--
if(GetCookie('polecani3') == '2') ShowHide('polecani', 'polecani2', 'polecani3');
//-->
</script>

- zmień według uznania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę