phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe tematy nieprzewijaja sie
Autor Wiadomość
arturc1

Pomógł: 6 razy
Posty: 94
Wysłany: 09-03-2005, 10:04   Nowe tematy nieprzewijaja sie

mam wersje 1.9 i w portalu nieprzewijaja sie najnowsze tematy. tak tylko u mnie jest? zeby nie bylo opcja przewijania jest ustawiona na tak.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
hakervip

Posty: 2
Wysłany: 21-03-2005, 12:44   fakt

U mnie jest tak samo! Nie wiem dlaczego tak się dzieje chociaż również mam włączone przewijanie. Czy ktoś może pomóc?
 
     
szpak


Pomógł: 108 razy
Posty: 813
Wysłany: 22-03-2005, 04:59   

u mnie też się nie przewijaj?, poczekajmy do wersji finalnej może to będzie poprawione,
_________________
Nie pisz do mnie na GyGy ani na PW bo normalnie nie wytrzymam, no chyba ze chcesz dać mi na chleb zarobić :)
Lubię poważne wyzwania http://www.szpak.eu/phpbb.php
 
     
rafwoj

Posty: 2
Wysłany: 31-03-2005, 00:41   

wersja final, co wlasnie sprawdzilem, niestety nadal ma ten 'blad'
 
     
piterownik


Posty: 83
Wysłany: 01-04-2005, 14:17   

ja mam wersje 1.9.2 i tez sie nie przewijaja :(
 
     
SouND


Pomógł: 118 razy
Posty: 792
Wysłany: 01-04-2005, 14:29   

A czytaliscie ze Przemo zrezygnowal z tej funkcji ?? :>
_________________
Pamietaj że nie udzielam porad na GG!!
 
     
Araadan
[Usunięty]

Wysłany: 01-04-2005, 14:30   

Moglibyscie czasem przejze forum zanim cos napiszecie:)
w moim temacie ktory dotyczyl tego samego przemo wyjasnil ze byly jakies problemy z tym i zrezygnowal z funkcji przewijajacej
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
rew2


Pomógł: 8 razy
Posty: 157
Wysłany: 09-04-2005, 01:07   

a gdyby ktos chcial wiedziec i miec przewijanie w portalu to:

otworz portal.php

znajdz
Kod:
$recent_topics_menu = '<table width="100%" cellpadding="2" cellspacing="1" border="0" class="forumline"><tr><td align="' . $portal_config['recent_topics_a'] . '" class="catHead" height="25"><span class="genmed"><b>' . $lang['Recent_topics'] . '</b></span></td></tr><tr><td class="' . $row1 . '"><span class="gensmall">'; while ($row = $db->sql_fetchrow($result))


zamien na
Kod:
$recent_topics_menu = '<table width="100%" cellpadding="2" cellspacing="1" border="0" class="forumline"><tr><td align="' . $portal_config['recent_topics_a'] . '" class="catHead" height="25"><span class="genmed"><b>' . $lang['Recent_topics'] . '</b></span></td></tr><tr><td class="' . $row1 . '"><span align="right" class="gensmall"><marquee id="recent_topics" behavior="scroll" direction="up" height="200" scrolldelay="100" scrollamount="2">'; while ($row = $db->sql_fetchrow($result))


[ Dodano: 9 Kwiecie? 2005, 01:13 ]
przepraszam zapomnialem ten kod ma za zadanie zatrzymywac tekst po najezdzie myszka:

znajdz
Kod:
$recent_topics_menu .= '&raquo; <a href="' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . '=' . $row['topic_id']) . '" style="text-decoration: none;">' . $row['topic_title'] . '</a><br />';


zamien na
Kod:
$recent_topics_menu .= '&raquo; <a href="' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . '=' . $row['topic_id']) . '" " class="mainmenu" onMouseOver="document.all.recent_topics.stop()" onMouseOut="document.all.recent_topics.start()">' . $row['topic_title'] . '</a><br /><br />';
_________________
..:: TORRENT FORUM ::.. :) ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę