phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
PlusMinus v1.4 by lui754
Autor Wiadomość
Warmix

Pomógł: 60 razy
Posty: 328
Wysłany: 27-12-2011, 15:14   

Poprawka wysyłanej PW.
Zmiany:
- więcej treści,
- przejrzysta PW,
- dodałem odsyłacz do postu, za który otrzymał użytkownik warna,
- no i link do własnych ostrzeżeń i do regulaminu forum
- podpis :D

Otwórz:
plusminus.php

Znajdź:
Kod:
$privmsg_message = 'Dostałe¶ ostrzeżenie od '. $username .' o tre¶ci: ' . $reason;


Zmień na:
Kod:
$privmsg_message = '' . $userdata['username'] . ',
otrzymałe¶ ostrzeżenie!

Osoba wystawiaj±ca ostrzeżenie: '. $username .'
Powód: ' . $reason .'
Link do postu: <a href="viewtopic.php?p=' . $post_id . '&highlight=#' . $post_id . '">Kliknij!</a>

Lista Twoich ostrzeżeń: <a href="plusminus.php?mode=view&u='. $poster_id .'&type=minus">Kliknij!</a>
Prosimy zapoznać się z <a href="viewtopic.php?t=41">Regulaminem Forum</a>

Je&#182;li uważasz, że ostrzeżenie jest nie słuszne, możesz się odwołać <a href="viewforum.php?f=27">w tym dziale</a>

Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomo&#182;ć. Generowana jest automatycznie.
Ekipa XXX';


Ważne!
Treść w pliku musi wyglądać tak jak ja podałem, czyli "entery" muszą być w tych miejscach, bo w PW wszystko będzie w jednej linii. Jeśli chcesz mieć wszystko w jednej linki, to ok, usuń "entery", ale nie zapomnij dodać znaczników <br />.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
stankovi23

Posty: 2
Wysłany: 16-01-2012, 22:21   

d!r3k napisał/a:
Dodatek dla osób które chcą, aby każdy mógł dawać "plusy".

Otwórz:
Kod:
plusminus.php

2x znajdź i usuń:
Kod:
($userdata['user_id'] == $forum_topic_data['topic_poster']) &&


Wszystko fajnie, ale czy ma ktoś już jakieś rozwiązanie by kilka osób mogło dać plusa w jednym poście ?
Czytałem ten temat i było kilka takich pytać, lecz nie zauważyłem odpowiedzi.
 
     
MrSpiryt

Posty: 10
Wysłany: 25-01-2012, 11:10   

Witam, zainstalowalem tego moda ale caly czas jakis blad ;/

Kod:
Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 Something is wrong in your syntax obok ' p.post_plusp, p.post_minusp, pt.post_subject , ph.th_post_id FROM phpbb_posts' w linii 1

SELECT p.post_id, p.post_time, p.enable_sig, p.enable_html, p.enable_smilies, p.post_edit_count, p.post_edit_time, p.post_username, p.post_approve, p.poster_delete, p.post_edit_by, p.post_parent, p.post_icon, p.user_agent, p.post_attachment, p.post_expire, p.post_marked, u.user_sig_image, u.user_birthday, u.user_from, u.user_regdate, u.user_gender, u.user_aim, u.user_viewaim, u.special_rank, u.user_allow_helped, u.user_avatar_width, u.user_avatar_height, u.user_id, u.username, u.user_level, u.user_jr, u.user_allowhtml, u.user_posts, u.user_allowsig, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_allowsmile, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_avatar, u.user_rank, u.user_viewemail, u.user_website, u.user_email, u.user_steamid, u.can_custom_ranks, u.user_custom_rank, u.user_session_time, u.user_allow_viewonline, pt.post_text, pt.bbcode_uid,, p.post_plusp, p.post_minusp, pt.post_subject , ph.th_post_id FROM phpbb_posts p LEFT JOIN phpbb_posts_text_history ph ON (ph.th_post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_posts_text pt ON (pt.post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_users u ON (u.user_id = p.poster_id) WHERE p.topic_id = 1010 GROUP by p.post_id ORDER BY p.post_order, p.post_time ASC LIMIT 0, 15

Line : 846
File : viewtopic.php



do bazy danych SQL nic nie dowalem bo tam tyle linijek.. a jak wklejalem zapytanie to mi tez blad wyskakiwal..

pomozecie?

[ Dodano: 25-01-2012, 11:18 ]
ok, juz dodalem wsyztskie rekordy do SQL !
podmienilem vivtopic i ten drugi na ten co daliscie w temacie niby zrobiony i blad:
Kod:
Could not obtain topic information

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Nieznana kolumna 'p3.post_lp' w field list

SELECT t.*, f.*, p3.post_approve AS topic_approve, p3.post_lp AS post_lp, p.post_order AS current_post_order, COUNT(p2.post_id) AS prev_posts FROM (phpbb_topics t, phpbb_forums f, phpbb_posts p3, phpbb_posts p, phpbb_posts p2 ) WHERE p.post_id = 4174 AND t.topic_id = p.topic_id AND p2.topic_id = p.topic_id AND p2.post_id <= 4174 AND p3.post_id = topic_first_post_id AND f.forum_id = t.forum_id GROUP BY p.post_id, t.topic_id, t.topic_title, t.topic_status, t.topic_replies, t.topic_time, t.topic_type, t.topic_vote, t.topic_last_post_id, t.topic_poster, f.forum_name, f.forum_status, f.forum_id, f.auth_view, f.auth_read, f.auth_post, f.auth_reply, f.auth_edit, f.auth_delete, f.auth_sticky, f.auth_announce, f.auth_pollcreate, f.auth_vote, f.auth_attachments, f.auth_download, t.topic_attachment ORDER BY p.post_order, p.post_id ASC

Line : 215
File : viewtopic.php


[ Dodano: 25-01-2012, 11:45 ]
Niby sie wlaczylo ale gdzieniegdzie nie ma plusow i taki blad w PA

Kod:
Failed to update general configuration for banner_bottom

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 Something is wrong in your syntax obok 'right', action: 'click', border: 'white' });  ' WHERE c' w linii 2

UPDATE phpbb_config SET config_value = '
Ostatnio zmieniony przez NineX 25-01-2012, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
WoldLike

Posty: 22
Wysłany: 17-02-2012, 19:47   

Cytat:
Failed to update general configuration for banner_bottom

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'images/secondary_nav_bg.png'); background-repeat:repeat-x; background-repeat: ' at line 2

UPDATE phpbb_config SET config_value = '' WHERE config_name = 'banner_bottom'

Line : 40
File : admin_plusminus.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


WTF?
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 17-02-2012, 20:06   

Cytat:
Adres forum: Brak
Popraw adres forum.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
KeeZStN

Posty: 3
Wysłany: 23-02-2012, 13:41   

czy ktos mogl by powiedziec jak zmienic kolor ilosci pochwal i ostrzezen pod avatarem?
na moim forum nei widoczne to jest prawie, musze jasny kolor ustawić
jak to zrobić?
 
     
Chruscik

Posty: 2
Wysłany: 01-03-2012, 18:30   

co mam z tym zrobic ? fatalnie mi sie rozwalilo, oznaczylem na niebiesko bledy, prosze o szybka pomoc...

 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 01-03-2012, 18:38   

w viewtopic_body.tpl znajdź
Kod:
!-- BEGIN plusp -->
i zamień na
Kod:
<!-- BEGIN plusp -->
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
WoldLike

Posty: 22
Wysłany: 08-03-2012, 19:30   

Cytat:
Popraw adres forum.


Tak się tego czepiacie a co ma do tego adres forum. Musisz dokładnie się przypatrzeć i zlokalizujesz błąd wzrokiem czy jak? Czy popatrzysz tylko na forum i znajdziesz od razu rozwiązanie?

Żeby nie było OT - próbowałem wielu różnych sposobów ale dalej nie działa...
 
     
NineX



Pomógł: 546 razy
Posty: 1983
Wysłany: 08-03-2012, 19:39   

WoldLike, problem był wiele razy omawiany, wystarczy poszukać. Adres forum jest wymagany poprzez regulamin forum i tego się trzymajmy.
 
     
mocny912
Czarna lista

Posty: 80
Wysłany: 14-03-2012, 10:13   

mam mały problem przeleciałem wszystkie strony porobiłem wszystko itp ale przy profilu przy poście pisze pochwały ale nie pisze ile 1,2 zrobiłem test przyznaje pochwałe widać ją jak kliknę w pochwałę ale nie pisze że np 1,2

_________________
mocny
 
     
kojot06

Posty: 19
Wysłany: 27-05-2012, 17:51   

Kod:
Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Nieznana kolumna 'p.post_plusp' w field list

SELECT p.post_id, p.post_time, p.enable_sig, p.enable_html, p.enable_smilies, p.post_edit_count, p.post_edit_time, p.post_username, p.post_approve, p.poster_delete, p.post_edit_by, p.post_plusp, p.post_minusp, p.post_parent, p.post_banned , p.post_icon, p.user_agent, p.post_attachment, p.post_expire, p.reporter_id, u.user_sig_image, u.user_birthday, u.user_from, u.user_regdate, u.user_gender, u.user_icq, u.user_aim, u.user_viewaim, u.user_avatar_width, u.user_avatar_height, u.user_id, u.username, u.user_level, u.user_jr, u.user_allowhtml, u.user_posts, u.user_allowsig, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_allowsmile, u.user_plusp, u.user_minusp, u.user_disallowed_write, u.user_banedd, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_avatar, u.user_rank, u.user_viewemail, u.user_website, u.user_email, u.can_custom_ranks, u.user_custom_rank, u.user_session_time, u.user_allow_viewonline, pt.post_text, pt.bbcode_uid, pt.post_subject , ph.th_post_id FROM phpbb_posts p LEFT JOIN phpbb_posts_text_history ph ON (ph.th_post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_posts_text pt ON (pt.post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_users u ON (u.user_id = p.poster_id) WHERE p.topic_id = 10 GROUP by p.post_id ORDER BY p.post_order, p.post_time ASC LIMIT 0, 15

Line : 862
File : viewtopic.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


Po wgraniu i wejściu w post pokazuje się coś takiego zamiast postu. Proszę o szybką pomoc

[ Dodano: 27-05-2012, 19:09 ]
nie wiem czemu ale nie moge edytować postu wyzej :(
Chciałbym się poprawić że rozwiązałem to.
Po prosru gdy tworzylem zapytanie nie wybralem kolumny na która jest forum

[ Dodano: 27-05-2012, 19:38 ]
Jednak kolejny błąd :/
Tym razem w PA jak chce zapisać ustawienia:
Kod:
Failed to update general configuration for banner_bottom

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 Something is wrong in your syntax obok '_blank' title='ImageShack - Image And Video Hosting' href='http://imageshack.us/' w linii 2

UPDATE phpbb_config SET config_value = '
Line : 40
File : admin_plusminus.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


czytałem że to od stat4 ale ja nie mam tego wiec nie wiem co jest nie tak. Proszę o pomoc.

Druga sprawa to te plus i minus jest w poscie w prawym górnym rogu, a jak to przenieść w prawy dolny róg?

[ Dodano: 03-06-2012, 01:45 ]
zostaje mi usuniecie tej modyfikacji, bo pomoc widze ze nie nadejdzie :/
 
     
playcs

Posty: 148
Wysłany: 26-07-2012, 13:59   

Nie mam tego POSTROW_IP


Kod:
#--[ OPEN ]--
#
templates/subSilver/viewtopic_body.tpl

#
#--[ FIND ]--
#
{postrow.POSTER_POSTS}


#
#--[ IN-LINE BEFORE, ADD ]--
#
{postrow.POINTSX}

#
#--[ FIND ]--
#
{postrow.IP_IMG}


#
#--[ IN-LINE AFTER, ADD ]--
#
{postrow.ADD_PLUS_POINT} {postrow.ADD_MINUS_POINT}
_________________
:P
 
     
Master93

Pomógł: 21 razy
Posty: 744
Wysłany: 26-07-2012, 15:08   

podeślij ten plik
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
playcs

Posty: 148
Wysłany: 26-07-2012, 19:43   

Userzy mogą rozdawać plusy a modzi/admin minusy


czyli admin nie moze dac PLUSA????
_________________
:P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę