phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: pecador
13-04-2007, 21:47
Drobne Faq czyli czesto zadawane pytania... :)
Autor Wiadomość
Paszczak000


Pomógł: 317 razy
Posty: 2898
Wysłany: 10-09-2005, 17:57   

Adbel, można.
Masz scalanie postów przecież
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Adbel


Pomógł: 2 razy
Posty: 90
Wysłany: 12-09-2005, 18:51   

Można zrobić tak żeby na tym shoutboxie (w załączonym obrazku) nie było widać tła forum tylko żeby to było czarne całe?

sb.gif
Plik ściągnięto 201 raz(y) 60,09 KB

_________________
S&M
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 12-09-2005, 23:30   

musialbys wywalic z shoutbox_view_body.tpl :

Kod:
< link rel="stylesheet" href="templates/{STYL}/{STYL}.css" type="text/css">

i wrzucic potrzebne rzeczy w drugiego albo miedzy < style>< /style>
_________________
Cygantura
 
     
Adbel


Pomógł: 2 razy
Posty: 90
Wysłany: 23-09-2005, 18:15   

Dobra, dobra. A jak można zrobić takie coś jak na *TYM* forum? Że po najechaniu na nazwe tematu pokazuje kawałek posta.

Albo czy można zrobić tak, że w widoku tematu po kliknięciu na np. [Szczegóły] rozwijało się menu i tam były by te wszystkie informacje jak: wiek, dołączył, posty, skąd i inne pola?
_________________
S&M
 
     
smok24


Posty: 2
Wysłany: 27-09-2005, 23:29   Jak dodać grupę na forum

Naczytałem się jak kto głupi i myślę że tylko ja nie mam żadnej opci dodaj nową grupę czy coś w tym rodzaju
ani w grupach ani w userach ani nigdzie
Oczywiście nie jestem fachowcem forum założyłem z automatu "załóż nowe forum" i masz babo placek połowa opcji w zezwoleniach nie działa
Jeśli mi ktoś odpowie to proszę tylko bez tych znaczków, skrótów i tym podobnej wiedzy dla zaawansowanych wybieram opcję dla słabszych
z góry dziękuję
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 27-09-2005, 23:39   

W Panelu Administracyjnym (tzw. PA) po lewej stronie powinieneś mieć na dole napis "Wszystkie moduły". Kliknij. Pokaże wszystkie dostępne moduły, pod belką "Użytkownicy" (cały czas w lewej części) znajdź "Grupy". Kliknij. Z prawej Ci wyświetli panel grup - będziesz mógł przejrzeć już utworzone (pewnie żadne ;) ) i stworzyć nowe przyciskiem "Stwórz nową grupę" (albo załóż, nigdy nie pamiętam :P ).
 
     
Lobezzz


Pomógł: 9 razy
Posty: 232
Wysłany: 03-10-2005, 16:32   

Jak dac userom zezwolenie, aby mogli edytować własne posty?
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 03-10-2005, 16:34   

przejrzyj zaawansowane zezwolenia forum :|
_________________
Cygantura
 
     
Echel

Posty: 1
Wysłany: 30-10-2005, 16:22   

sluchajcie mam problem.. w check files wyswietla mi sie pare rzeczy na czerwono.. to co moglam zalatwilam chmod'em.. ale nadal jest pare problemow, oto one:

1. na czerwono wyswietla sie informacja:
imagecreatefromjpeg() : funkcja tworzenia miniatur obrazków nie istnieje ! Biblioteka GD niezaładowana.
imagecreate() : funkcja tworzenia miniatur obrazków nie istnieje ! Biblioteka GD niezaładowana.
zlib : biblioteka zlib nie załadowana !. Potrzebna jest m.in. do uwierzytelniania graficznego.

pytanie numer jeden- skad mam to wgrac? i co z tym zrobic:)

2. na czerwono wyswietla sie:
album_mod/upload/tmp
album_mod/upload/cache/tmp
files/tmp
files/thumbs
images/avatars/tmp
images/avatars/upload/
images/avatars/upload/tmp
images/photos/tmp
images/signatures/
images/signatures/tmp/

w poleceniu pisze, abym zastosowala 777 chmod..ok, ale problem polega na tym, ze nie posiadam wszystkich tych katalogow- mam je utworzyc, czy tez sciaganc z jakiegos dodatkowego zrodla? np. taki "tmp"- skad go mam wziasc?

Prosze o pomoc:) z gory dzieki- pozdrawiam!
 
     
taboon


Posty: 85
Wysłany: 30-10-2005, 20:30   

Utworzyć katalogi tmp oraz nadać im prawa CHMOD 777. Są to katalogi które raczej nie sa wykorzystywane, ale musza być.
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 31-10-2005, 01:35   

Echel napisał/a:
1. na czerwono wyswietla sie informacja:
imagecreatefromjpeg() : funkcja tworzenia miniatur obrazków nie istnieje ! Biblioteka GD niezaładowana.
imagecreate() : funkcja tworzenia miniatur obrazków nie istnieje ! Biblioteka GD niezaładowana.
zlib : biblioteka zlib nie załadowana !. Potrzebna jest m.in. do uwierzytelniania graficznego.

pytanie numer jeden- skad mam to wgrac? i co z tym zrobic:)


tego sam nie wgrasz :] administrator musi ci włączyć funkcje bibliotek GD :]
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
Adbel


Pomógł: 2 razy
Posty: 90
Wysłany: 31-10-2005, 16:29   

Teraz moje pytanie: Czy można zrobić tak żeby jak wchodzi się do albumu w ostatnich zdjęciach wyświetlały się też zdjęcia z prywatnych galerii. Bo przedchwilą dodałem sobie zdjęcie do mojej galerii a na stronie głównej albumu (tzn. ostatnie zdjęcia) ich nie wyświetla. Można tak zrobić?
_________________
S&M
 
     
phoenixzg

Posty: 1
Wysłany: 03-11-2005, 16:52   ramka z prawej strony

zainstalowalem phpbb przemo na lycosie. gdy wchodze na glowna strone forum czy tez na podfora z prawej strony ekranu wyskakuje mi ramka, która utrudnia prace. jak ja zlikwidować?
http://members.lycos.co.uk/phoenixz/phpbb2 - tu mozna to zobaczyc
 
     
pietrex

Pomógł: 76 razy
Posty: 713
Wysłany: 03-11-2005, 19:10   

phoenixzg, to są reklamy lycosa :lol: poszukaj w FAQ na temat jej usunięcia lub zainstaluj firefoxa :D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Crash_3d


Pomógł: 28 razy
Posty: 369
Wysłany: 04-11-2005, 08:27   

phoenixzg napisał/a:
jak ja zlikwidować?

Płacisz za ten serwer? Nie a w regulaminie zapewne pisze, ze nie wolno usuwać reklam. Myszlisz ze lykos to karitas i daje wsio za free?:> Jak chce bez reklam to www.nazwa.pl i jedziesz.
pietrex napisał/a:
poszukaj w FAQ na temat jej usunięcia lub zainstaluj firefoxa

A mnie wkurza tesciowa jakie dasz mi rady na jej usunięcie?:>
_________________
Project One Jakub Cyran
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę