phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: pecador
13-04-2007, 21:47
Drobne Faq czyli czesto zadawane pytania... :)
Autor Wiadomość
misiakow

Posty: 11
Wysłany: 04-12-2007, 16:59   

a ja mam tego typu pytanie.

Jak skonfigurować lub ustawić, że po wpisaniu głównej lokalizacji pojawia sie portal a nie forum.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
PeTeReK


Pomógł: 1 raz
Posty: 102
Wysłany: 14-12-2007, 09:08   

w panelu admina. konfiguracja portalu (oczywiscie z tego co pamietam bo dawno sie nie bawilem forum) :oops:
 
     
TTBoS


Posty: 9
Wysłany: 27-12-2007, 00:54   

Witam a ja mam takie pytanie jak zrobić by nie zarejestrowani użytkownicy nie mogli pisać postów ale mogli swobodnie poruszać się po forum ?

zdaje mi się że kiedyś coś takiego ustawiałem ale nie mogę sobie przypomnieć co i gdzie i nie jestem pewien czy to w phpbb by przemo ;p
 
     
koziolek



Pomógł: 675 razy
Posty: 1925
Wysłany: 27-12-2007, 10:37   

PA > Fora > Zezwolenia
lub
PA > Fora > Zezwolenia ogólne
_________________
#4 /xg.xrybvmbx.jjj//:cggu
 
     
TTBoS


Posty: 9
Wysłany: 27-12-2007, 12:29   

koziolek napisał/a:
PA > Fora > Zezwolenia
lub
PA > Fora > Zezwolenia ogólne


Hehe o to właśnie mi chodzi thx
[co może z człowiekiem zrobić nocka byłem świecie przekonany że było to w ogólnych ustawieniach forum :P ]
 
     
Beselks

Posty: 19
Wysłany: 24-02-2008, 23:07   

mam taki problem: jak wchodzę w zakładkę użytkownicy i wybieram sortowanie (obojętnie jakie) i daje wybierz, to ono nie działa (forum w ogóle nie reaguje), jaka może być tego przyczyna??
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 24-02-2008, 23:40   

Beselks, http://www.przemo.org/php...p=332248#332248
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Beselks

Posty: 19
Wysłany: 25-02-2008, 19:46   

arcy, dzięki bardzo :) ...pomogło :)
 
     
Omzig

Posty: 3
Wysłany: 26-02-2008, 18:24   

Witam
Zalozylem forum z PHPbb i od razu zanim cokolwiek tam dodalem zaczalem zmieniac na phpbb by Przemo. Gdy wchodze na scripts/update.php i klikam zacznij aktualizacje wyskakuje mi:
Kod:
Nieprawidłowa suma kontrolna pliku ./update.sql ! (f6f825e8e27ec6c31492a8f0f2a3cbde)
Spróbuj jeszcze raz skopiować plik na serwer.
Kopiowalem plik na server ze 4 razy i zawsze to samo. Bardzo prosze o pomoc!
Z gory dzieki
Omzig
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 26-02-2008, 22:23   

Omzig napisał/a:
Zalozylem forum z PHPbb i od razu zanim cokolwiek tam dodalem zaczalem zmieniac na phpbb by Przemo.
A po co cudujesz? Nie możesz po prostu zwyczajnie zainstalować od razu phpBB by Przemo --> http://www.przemo.org/php...ic.php?p=189465 ?

_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Omzig

Posty: 3
Wysłany: 26-02-2008, 23:58   

Moj blad nie znam sie na tym i nie doczytalem...Dziekuje za pomoc teraz wszystko dziala :)
 
     
spartusia


Posty: 16
Wysłany: 28-02-2008, 17:12   

Przeszukałam forum w te i wewte ... wyszukiwarka też niewiele pomogła

Mam kilka dość przyziemnych problemów/pytań :mrgreen:

1. z racji tego że na forum ustawione są rangi dość ważna jest "ilość postów" na koncie użytkownika.

niestety albo stety admin forum ( ja jestem tylko juniorem) ma fioła na punkcie "czystości" forum
żeby było mało stron w wątkach i kategoriach itd.

No i moje pytanie: czy jest możliwość aby dbać o "porządek" a liczba postów na koncie nie zmieniała się ??

Czytając w panelu o "synchronizacji użytkowników" zrozumiałam że jeżeli forum jest "czyszczone" to faktyczna liczba postów nie zmniejsza się. No to sprówbowałam. założyłam osobne forum "kosz" do którego zrzucane były wszystkie wątki posty do usunięcia. W koszu było włączone czyszczenie.

niestety posty pouciekały i spowodowały "bunt" użytkowniczek bo nastąpiły degradacje w rangach
czy jest szansa cos z tym zrobić ??

2. Co bardziej obciąża serwer: załącznik czy fotka ładowana na forum z innego serwera ??

Z góry wieeelkie dzięki za wszelkie odpowiedzi.
_________________
Mawiają że Nadzieja jest matka głupich.
Ale lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie głupim.
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 28-02-2008, 18:44   

spartusia, Ty generalnie nic nie możesz zrobić. Dlaczego? Przeczytaj uwaznie ten temat - http://www.przemo.org/php...pic.php?t=43892
Nie supportujemy tutaj forów założonych na tego typu serwisach.
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
spartusia


Posty: 16
Wysłany: 28-02-2008, 18:49   

Zgadzam się jak najbardziej ... tam już byłam i pytałam ...
ale dostałam odpowiedź że to wina własnie php by przemo a nie ich ... i że nic z tym zrobic nie mogą :roll:

dlatego zapytałam tutaj ... uderzyłam do twórców ...
bo nie wiem czy to tylko "niechciejstwo" administarcji czy faktycznie taka "opcja" nie działa :roll:
_________________
Mawiają że Nadzieja jest matka głupich.
Ale lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie głupim.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
WojtekT

Posty: 8
Wysłany: 28-02-2008, 19:53   

Witam
A ja mam pytanie:

Jak usunąć [link] możliwośc oglądania przez niezarejestrowanych i zarejestrowanych użytkowników, ostrzeżeń użytkowników w dolnym panelu "Kto jest na Forum" ??
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę