phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[PROBLEM] phpBB by Przemo : Critical Error
Autor Wiadomość
DarekX


Posty: 2
Wysłany: 20-01-2008, 01:21   [PROBLEM] phpBB by Przemo : Critical Error

Wiem że może i ten temat już był ale ja nigdzie konkretnej odpowiedzi znaleźć nie mogę. No więc.......
Wykupiłem sobnie nowy serwer na nowym serwie wgrałem pliki forum przema, bazę danych itp.
Kiedy próbuję wejść na forum wyskakuje mi taki błąd :
"
Cytat:
Could not obtain ban information

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR ban_email LIKE '' OR ban_email LIKE ''' at line 4

SELECT * FROM phpbb3_banlist WHERE ban_ip IN ('531ff60e', '531ff6ff', '531fffff', '53ffffff') OR ban_userid = OR ban_email LIKE '' OR ban_email LIKE ''

Line : 49
File : sessions.php


Bardzo proszę o dobrą odpowiedź.
Adres forum to: http://okori.pl/forum/index.php

Z góry wielkie dzięki wam;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Centurion



Pomógł: 543 razy
Posty: 1974
Wysłany: 20-01-2008, 01:23   

http://www.przemo.org/php...ight,ban_userid
_________________
Poza forum pomagam tylko odpłatnie
• przenoszenie/łączenie/naprawianie baz danych
• instalacja/pisanie modów, aktualizacja for z zachowaniem modów
• programowanie php/mysql
 
     
DarekX


Posty: 2
Wysłany: 20-01-2008, 06:39   

Centurion napisał/a:
http://www.przemo.org/php...ight,ban_userid
Taaaa....... tylko kiedy próbuję dać to zapytanie:

Cytat:
INSERT INTO phpbb_users (user_id, username, user_level, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_viewemail, user_style, user_aim, user_yim, user_msnm, user_posts, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_pm, user_notify_pm, user_allow_viewonline, user_rank, user_avatar, user_lang, user_timezone, user_actkey, user_newpasswd, user_notify, user_active) VALUES (-1, 'Anonymous', 0, 0, '', '', '', '', '', '', '', '', 0, NULL, '', '', '', 0, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 1, 0, '', 'polish', 1.00, '', '', 0, 0);

(skopiowałem dokładnie ten twój kodzik:P) To...... wyskakuje mi taki znowu komunikat (zapytanie dodaję normalnie przez phpmyadmina):
Cytat:

Błąd
zapytanie SQL:

INSERT INTO phpbb_users( user_id, username, user_level, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_viewemail, user_style, user_aim, user_yim, user_msnm, user_posts, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_pm, user_notify_pm, user_allow_viewonline, user_rank, user_avatar, user_lang, user_timezone, user_actkey, user_newpasswd, user_notify, user_active )
VALUES (

-1, 'Anonymous', 0, 0, '', '', '', '', '', '', '', '', 0, NULL , '', '', '', 0, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 1, 0, '', 'polish', 1.00, '', '', 0, 0
)

MySQL zwrócił komunikat:

#1062 - Duplicate entry '-1' for key 1


Pod komunikatem tym jest jeszcze możliwość naciśniecia guziku "Przeglądaj" jak to zrobię to pojawia mi się takie znowu coś:

Cytat:
Błąd
zapytanie SQL:

SELECT *
FROM Array
WHERE CONCAT_WS( "-", user_id, username, user_level, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_viewemail, user_style, user_aim, user_yim, user_msnm, user_posts, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_pm, user_notify_pm, user_allow_viewonline, user_rank, user_avatar, user_lang, user_timezone, user_actkey, user_newpasswd, user_notify, user_active ) = "-1"
ORDER BY user_id, username, user_level, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_viewemail, user_style, user_aim, user_yim, user_msnm, user_posts, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_pm, user_notify_pm, user_allow_viewonline, user_rank, user_avatar, user_lang, user_timezone, user_actkey, user_newpasswd, user_notify, user_active
LIMIT 0 , 30

MySQL zwrócił komunikat:

#1146 - Table 'okori.Array' doesn't exist





Mam nadzieję że przy udzieleniu takich szczegółów pomożesz mi. Z góry dzięki.[/quote]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

www.polsystem.pl

www.bidcar.pl

• Zamów reklamę