phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z baza danych Warning: MySQL Connection Failed
Autor Wiadomość
monstershark

Posty: 4
Wysłany: 02-11-2007, 08:46   Problem z baza danych Warning: MySQL Connection Failed

Witam !

Mam następujący problem i zaznaczam że hasło, host, i uzytkownik jest poprawnie wprowadzone
Po wejściu na strone www.stream24tv.com , lub na którakolwiek z podstron wyswietla mie sie ten komunikat:

................................................................................................................................
Warning: Access denied for user: '766968@f14.strefa.interia.pl' (Using password: TAK) in /db/mysql4.php on line 48

Warning: MySQL Connection Failed: Access denied for user: '766968@f14.strefa.interia.pl' (Using password: TAK) in /db/mysql4.php on line 48 phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Access denied for user: '766968@f14.strefa.interia.pl' (Using password: TAK)
................................................................................................................................

Prosze pomóżcie bo nawet administratorzy na poczta.strafa.pl nie mogą mi pomóc.

Zaznaczam że na innej domenie przezemnie posiadanej www.forumrtvagdgsm.pl nie ma tego problemu, choć jest tam zainstalowane te same forum by Przemo v1.12.5

żapomniałbym dodac ,że w momencie kiedy pojawia sie ten błąd wystarczy odswierzyc strone i juz jest w porzadku. Ale dlaczego tak się dzieje???

Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
o-o

Pomógł: 4 razy
Posty: 38
Wysłany: 02-11-2007, 09:25   

byc może zbyt duże obciązenia serwera, co powoduje zawieszkę serwera mysql.
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 02-11-2007, 09:45   

monstershark napisał/a:
Prosze pomóżcie bo nawet administratorzy na poczta.strafa.pl nie mogą mi pomóc.
to co to za idioci a nie administratorzy? Jezeli haslo wprowadzasz poprawne, to problem nie lezy po stronie forum tylko serwera.

Chociaz z tego co widze, to forum dziala.
Aha tak na moje oko, to zmien serwer, albo wymus na adminach zmiane. Check_files nie laduje sie w calosci (chyba, ze cos zmieniales) i php 4.2.2.
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
monstershark

Posty: 4
Wysłany: 02-11-2007, 11:36   

gaku napisał/a:
monstershark napisał/a:
Prosze pomóżcie bo nawet administratorzy na poczta.strafa.pl nie mogą mi pomóc.
to co to za idioci a nie administratorzy? Jezeli haslo wprowadzasz poprawne, to problem nie lezy po stronie forum tylko serwera.

Chociaz z tego co widze, to forum dziala.
Aha tak na moje oko, to zmien serwer, albo wymus na adminach zmiane. Check_files nie laduje sie w calosci (chyba, ze cos zmieniales) i php 4.2.2.


Ale co oznacza ten błąd kryrtyczny?

Warning: MySQL Connection Failed: Access denied for user: '766968@f14.strefa.interia.pl' (Using password: TAK) in /db/mysql4.php on line 48 phpBB by Przemo : Critical Error

Czym to moze być spowodowane?
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 02-11-2007, 12:01   

tym, ze zmieniłeś hasło albo w skrypcie, albo w do mysql. Albo strefa coś schrzaniła. Do tego napisz do nich, żeby zaktualizowali php
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
monstershark

Posty: 4
Wysłany: 02-11-2007, 13:26   

gaku napisał/a:
tym, ze zmieniłeś hasło albo w skrypcie, albo w do mysql. Albo strefa coś schrzaniła. Do tego napisz do nich, żeby zaktualizowali php


Zauważyłem jeszcze coś . Po wejsciu do phpadmina jest tam cos takiego :

MySQL 4.0.24-Max-log uruchomiony na db.st.interia.pl:3306, użytkownik 766968@web02.st.interia.pl

Z błedu wynika ze uzytkownikiem w tej bazie jest : 766968@f14.strefa.interia.pl

Skąd te @f14 skoro powinno byc @web02.st.interia.pl ????????????

[ Dodano: 02-11-2007, 22:03 ]
gaku napisał/a:
tym, ze zmieniłeś hasło albo w skrypcie, albo w do mysql. Albo strefa coś schrzaniła. Do tego napisz do nich, żeby zaktualizowali php



nadmienie tylko ze jest tam MySql 4.024
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

www.polsystem.pl

www.bidcar.pl

• Zamów reklamę