phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Widmo
25-11-2005, 22:23
Bezpiecze?stwo i zaufanie
Autor Wiadomość
Termo

Pomógł: 2 razy
Posty: 147
Wysłany: 01-04-2006, 14:19   

MASS napisał/a:

Uważam ze KLUSKA phpBB by Przemo powinno być płatne! Przykładowo 50zł za KLUSKA. Opłata jednorazowa!
W przypadku kiedy było by nawet 200 for , to Przemo za swoją prace miałby 10.000zł
Pozdrawiam! i dziękuje


Jest taka zasada - im wiecej wymagasz, tym mniej jest chetnych ;) Gdyby przemo ustalil np kwotę 10zl, to wlasiwie kazdy na taki wydatek moglby sobie pozwoli i przemo zdobyulby wiecej kasiory niz przy 50zl :P
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
regua


Pomógł: 74 razy
Posty: 444
Wysłany: 02-04-2006, 18:42   

Termo napisał/a:
Jest taka zasada - im wiecej wymagasz, tym mniej jest chetnych Gdyby przemo ustalil np kwotę 10zl, to wlasiwie kazdy na taki wydatek moglby sobie pozwoli i przemo zdobyulby wiecej kasiory niz przy 50zl
Albo takie symboliczne 5 zł + VAT SMSem, to by było dobre... aczkolwiek ja wolę, żeby było tak jak jest - bo i tak by ludzie rozprowadzali phpBB by Przemo za darmo :roll:

I jeszcze jedno: mam pewną (może trochę off-topicową) uwagę dla Przema: w PA => Wspomóż autora od kilku wersji niezmiennie pisze, że spędziłeś nad tą modyfikacją ok. 2000 godzin. To się chyba zmieniło.... będzie więcej :mrgreen:
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 02-04-2006, 20:08   

regua napisał/a:
od kilku wersji niezmiennie pisze, że spędziłeś nad tą modyfikacją ok. 2000 godzin. To się chyba zmieniło.... będzie więcej :mrgreen:
pewnie wystarczy 0 dopisac :-P
regua napisał/a:
Albo takie symboliczne 5 zł + VAT SMSem
to juz chyba lepiej wplacic 2-3 zl + koszty przelewu / wplaty na poczcie :-P i przelac kaske na konto Przema :-P
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
Crash_3d


Pomógł: 28 razy
Posty: 369
Wysłany: 03-04-2006, 09:39   

regua napisał/a:
Albo takie symboliczne 5 zł + VAT SMSem

Bylo kiedys to poruszane.
Dobrowolne datki platne smsem... jak sie skonczylo mozesz sobie gdzies poszukac na forum :P
_________________
Project One Jakub Cyran
 
     
regua


Pomógł: 74 razy
Posty: 444
Wysłany: 03-04-2006, 10:55   

Crash_3d napisał/a:
Bylo kiedys to poruszane.
Dobrowolne datki platne smsem... jak sie skonczylo mozesz sobie gdzies poszukac na forum :P
Tak wiem... ale to Przemo powinien troszczyć się o swój interes, a nie my :mrgreen:

Mówi że "nie ma czasu" - trochę grosza pewnie by go zmobilizowało, chociaż już pewnie niezłą kasę zgarnął z VIPów ;)
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 03-04-2006, 14:56   

no i wlasnie jak ktos chce mu podziekowac za robote i w ogole to moze wplacic kase na konto...
czy to naprawde taka filozofia isc na poczte albo do banku wplacic kase ? :roll:
(zakladajac ze nie ma sie konta)
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
budrys


Posty: 14
Wysłany: 12-05-2006, 18:10   

Cytat:
W przypadku kiedy było by nawet 200 for , to Przemo za swoją prace miałby 10.000zł

Cytat:
chociaż już pewnie niezłą kasę zgarnął z VIPów

a jak nie zgarnia kasy to ma dużo użytkowników na forum, duży pagerank i zgarnia kase za płatne reklamy i linki :D
_________________
[ bugi w heyah ] [ odrób lekcje z maty ]
 
     
Dlugi


Pomógł: 268 razy
Posty: 1633
Wysłany: 13-05-2006, 10:45   

wszyscy o kasie ... najwazniejsze ze robi to co lubi, a ze z tego sa profity to duzy plus
_________________
 
     
szymel

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 28-06-2006, 01:33   

Dlugi, święta racja! Gdyby było więcej ludzi tak podchodzących do różnych spraw jak Przemo to o ile łatwiej by się żyło na tym świecie...
:/
 
     
Hawan

Posty: 9
Wysłany: 25-07-2006, 14:36   

A ja mam pytanie do przema : czy sprawdzasz najnowsze aktualizacje phpBB2 i jeśli znajdziesz jakąś lukę, której ty niezałatałeś, to wydajesz odrazu jakieś upgrade :?: Czy może jakoś inaczej pracujesz nad aktualizacjami :?:
 
     
Gracek


Pomógł: 222 razy
Posty: 1781
Wysłany: 25-07-2006, 15:16   

odpowiem za niego: to pierwsze
_________________
###
 
     
Grubas


Posty: 2
Wysłany: 15-01-2007, 21:18   

Zaufanie zaufaniem, ale otwarty kod broni się po prostu sam. A poruszam temat bo zawsze może się zdarzyć, że będzie jakiś błąd. Dlatego ludzie dzielą się na tych co robią backup i na tych co będą robili. Lepiej być w pierwszej grupie.
 
     
KocicaXX

Posty: 2
Wysłany: 08-04-2007, 12:25   

mój "kolega" (Ivellios) także ma skrypt forum phpbb by przemo i jego forum (forum.paranormalium.pl) zhackowali już pare razy... ja uważam że phpbb by przemo jest najleprze, no ale dziury (może i niewykryte) są.
_________________
Tylko ignorant mówi, że wszystko we wszechświecie jest już poznane, zmierzone i zważone. A przecież wystarczy w bezchmurną noc spojrzeć do góry żeby poczuć, iż tak nie jest ;)
 
     
Venom22

Pomógł: 2 razy
Posty: 19
Wysłany: 20-07-2007, 16:08   

jeśli postępuje się według instrukcji i wykasuje z bazy pewne rzeczy to jest wszystko ok. po za tymi 2 dziurami, przez które ktoś z odpowiednim kodem wejdzie na forum przy użyciu Cpp... ale to zajmuje ok 2 dni kto ma na to czas... ja mam... ale nie powiem jak to się robi... :)
_________________
Nie ma ludzi doskonałych, każdy może się mylić.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Jezdziec


Pomógł: 32 razy
Posty: 439
Wysłany: 20-07-2007, 23:54   

Venom22 napisał/a:
ja mam... ale nie powiem jak to się robi...
kolejny, który przechwala się, ze znalazł sposób na włamanie się na forum.
_________________
mamy prawo do błedu.. ale obowiązek do naprawienia go!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę