phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Online Bots Manager (mod. do phpbb by Przemo)
Autor Wiadomość
sebul00000


Pomógł: 23 razy
Posty: 451
Wysłany: 04-10-2010, 12:16   

Żelazko, nie.
_________________
Za niewielką opłatą (przy mniejszych zleceniach, możliwość zapłaty smsem) robię wszystko (no może prawie wszystko ;] ) co jest związane ze skryptem forum phpBB2 by Przemo, między innymi instalacja skryptu przema, wgrywanie modów, itp.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Żelazko

Pomógł: 3 razy
Posty: 75
Wysłany: 05-10-2010, 02:16   

Sorry Sebul po*ebało mi się pytanie. :D
Wie ktoś jak edytować ten napis w nawiasie (botów)
Chciałbym tam wstawić powiedzenie Kufela: [i]W tym momencie molestuje nas bot(ów). :D

P.S. Modyfikacja zajebista, zwłaszcza, że można bekę komuś zrobić dając coś w stylu Przemobot albo luibot. :D

[ Dodano: 05-10-2010, 03:19 ]
Cytat:
User Agent bota
Przed podaniem ciągu UserAgent należy pamiętać, że może on
zostać zmieniony przez każego użytkownika, przez co może on się podszyć pod jakiegokolwiek bota.


P.S. 2
Mógłbym mi ktoś wytłumaczyć te polecenie, bo nie do końca rozumiem co robi ta funkcja...

[ Dodano: 05-10-2010, 14:20 ]
P.S. 3
Okej już poradziłem sobie. :)
Trzeba było w index_body. przed
Kod:
{ONLINE_BOTS_MEN}


Dodać:

Kod:
</br>W tym momencie molestuje nas


A nawiasy można usunąć w index.php:

Znaleźć:


Kod:

        $bots_online = ' (<b>' . $bots_online . '</b> ' . $lang['Obm_botsonline1'] . ')';
    }
    else if ( $bots_online == 2 || $bots_online == 3 )
    {
        $bots_online = ' (<b>' . $bots_online . '</b> ' . $lang['Obm_botsonline2'] . ')';
    }
    else {
        $bots_online = ' (<b>' . $bots_online . '</b> ' . $lang['Obm_botsonline0'] . ')';


Zamienić na:


Kod:
        $bots_online = ' <b>' . $bots_online . '</b> ' . $lang['Obm_botsonline1'] . '';
    }
    else if ( $bots_online == 2 || $bots_online == 3 )
    {
        $bots_online = ' <b>' . $bots_online . '</b> ' . $lang['Obm_botsonline2'] . '';
    }
    else {
        $bots_online = ' <b>' . $bots_online . '</b> ' . $lang['Obm_botsonline0'] . '';


I nie ma nawiasów. :)

[ Dodano: 05-10-2010, 15:39 ]
P.S. 4

Mam pytanie dałoby się jakoś zrobić że ta tabelka z wizytami botów w PA, była widoczna dla zwykłych userów ale tak aby nie mogli tam nic edytować :?:
 
     
levy52

Posty: 30
Wysłany: 15-10-2010, 14:03   

Witam, po zainstalowaniu moda pokazalo sie to na stronie glownej:

Kod:
t .= '  ' . $birthday_data[$i]['username'] . ' ('.$user_age.')' . $congratulations_link; } else if ( $user_birthday2 > $date_today && $user_birthday2 <= $date_forward ) { // user are having birthday within the next days $user_age = ($current_year . $user_birthday < $date_today) ? $current_year - $birthday_year +1 : $current_year - $birthday_year; $birthday_week_list .= ' ' . $birthday_data[$i]['username'] . '('.$user_age.')'; } } return array($birthday_today_list, $birthday_week_list); } function prepare_overlib_text($first_text, $last_text) { global $first_and_last_post, $count_orig_word, $orig_word, $replacement_word; $first_text = strip_tags(str_replace("
", "\n", $first_text)); $last_text = strip_tags(str_replace("
", "\n", $last_text)); $overlib_post_text = ($first_and_last_post) ? str_replace('splited_posts_text', '', $first_text) . 'splited_posts_text' . str_replace('splited_posts_text', '', $last_text) : $first_text; $overlib_post_text = ($count_orig_word) ? preg_replace($orig_word, $replacement_word, $overlib_post_text) : $overlib_post_text; $overlib_post_text = preg_replace("#\[url=(.*?)\](.*?)\[\/url\]#si", "\\1", $overlib_post_text); $overlib_post_text = preg_replace("#\[url(.*?)\](.*?)\[\/url\]#si", "\\2", $overlib_post_text); $overlib_post_text = preg_replace("#\[mod\](.*?)\[\/mod\]#si", "
", $overlib_post_text); $overlib_post_text = preg_replace("#\[hide:(.*?)\](.*?)\[\/hide:(.*?)\]#si", "", $overlib_post_text); $overlib_post_text = preg_replace("#\[(.*?):(.*?)\](.*?)\[\/(.*?):(.*?)\]#si", "\\3", $overlib_post_text); $overlib_post_text = preg_replace("#\[(.*?):(.*?)\]#si", "", $overlib_post_text); $overlib_post_text = str_replace(array("\r", "'"), array(" ", '''), $overlib_post_text); $overlib_post_text_ary = explode('splited_posts_text', $overlib_post_text); $overlib_post_text = str_replace("\n", "
", htmlspecialchars(substr($overlib_post_text_ary[0], 0, 260) . (((strlen($overlib_post_text_ary[0]) > 260) ? ' [...]' : '')))); $overlib_last_post_text = str_replace("\n", "
", htmlspecialchars(substr($overlib_post_text_ary[1], 0, 260) . (((strlen($overlib_post_text_ary[1]) > 260) ? ' [...]' : '')))); return array($overlib_post_text, $overlib_last_post_text); } function check_disable_function($page) { global $board_config, $userdata, $lang; if ( !$board_config['disable_type'] || $userdata['user_level'] == ADMIN) { return; } else { $reason = ($board_config['board_disable']) ? '

' . $lang['Reason'] . ': ' . str_replace("\n", "\n
\n", $board_config['board_disable']) : ''; if ( ($board_config['disable_type'] == 2 || $board_config['disable_type'] == 4) && $page == PAGE_POSTING ) { message_die(GENERAL_MESSAGE, $lang['Posting_disabled'] . $reason); } else if ( ($board_config['disable_type'] == 3 || $board_config['disable_type'] == 4) && $page == 'REGISTERING' ) { message_die(GENERAL_MESSAGE, $lang['Registering_disabled'] . $reason); } } } ?>


Prosze o pomoc jak to naprawic .
 
     
Żelazko

Pomógł: 3 razy
Posty: 75
Wysłany: 23-10-2010, 05:07   

Cytat:
User Agent bota
Przed podaniem ciągu UserAgent należy pamiętać, że może on zostać zmieniony przez każego użytkownika, przez co może on się podszyć pod jakiegokolwiek bota.


W tym modzie jest takie coś. Co oznacza User Agent bot bo nie rozumiem o co chodzi w tej opcji.
 
     
DILL


Posty: 87
Wysłany: 09-01-2011, 12:59   

Czemu mam tak ? :



Jak to naprawic zeby było normalnie ?
 
     
Bartas16

Posty: 14
Wysłany: 22-01-2011, 00:23   

A ja mam inny problem zainstalowałem tą modyfikację i siedzi parę osób na forum a jest:

"Zarejestrowani Użytkownicy: Brak"
 
     
NineX



Pomógł: 546 razy
Posty: 1983
Wysłany: 22-01-2011, 00:45   

Bartas16,
Cytat:
Nie można odnaleźć serwera
popraw adres forum.

Co do błędu - źle wyedytowałeś functions_add.php.
 
     
Bartas16

Posty: 14
Wysłany: 22-01-2011, 10:29   

NineX,

teraz na forum wbij i tam zobaczysz cały czas jest

"Zarejestrowani Użytkownicy: Brak"

Ok a możesz pomóc "naprawić to?
 
     
NineX



Pomógł: 546 razy
Posty: 1983
Wysłany: 23-01-2011, 14:07   

Bartas16, jeśli nadal nie działa, to gdzie ten functions_add.php?
 
     
Hardy109a

Pomógł: 1 raz
Posty: 31
Wysłany: 07-05-2011, 20:21   

A ja znalazłem błąd...

Jak wyświetla liczbę "4" to jest napisane:
Kod:
4 Botów


Powinno być:
Kod:
4 Boty
 
     
Dark123

Pomógł: 10 razy
Posty: 223
Wysłany: 10-05-2011, 17:39   

niby miało nie wyświetlać kilka botów na forum:


Mam najnowszą wersję tego moda...
 
     
rapfans

Pomógł: 42 razy
Posty: 119
Wysłany: 10-05-2011, 18:34   

Dark123, aa masz jakieś modyfikacje SEO wgrane ?
 
     
Dark123

Pomógł: 10 razy
Posty: 223
Wysłany: 10-05-2011, 19:39   

chmura tagów i losowe 100 tematów.
 
     
Hardy109a

Pomógł: 1 raz
Posty: 31
Wysłany: 11-05-2011, 16:20   

Popieram, też mam najnowszą wersję i jest wyświetlane do kilkunastu tych samych botów. ;]
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Maly^


Pomógł: 6 razy
Posty: 5
Wysłany: 07-06-2011, 08:50   

U mnie wbija kilka botów Google i normalnie jeden się pokazuję.
_________________
Instaluje wszelkiego rodzaju mody za free.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę