phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] netmark.pl
Autor Wiadomość
szczupak_xD
zbanowany


Pomógł: 105 razy
Posty: 707
Wysłany: 25-01-2010, 20:26   

marcin999 napisał/a:
widze po opiniach ze warto miec u nich domene jak i serwer? tak?
tak, choć ostatnio mieli problemy, to i tak warto
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
marcin999

Pomógł: 5 razy
Posty: 275
Wysłany: 26-01-2010, 11:16   

Ale domene jak i serwer warto miec tak?? bo jak jedno kupie to 2 tez chcem miec u tego samego uslugodawcy wiec pytam;)
_________________
Doceniam osoby, które mi pomagają.
 
     
szczupak_xD
zbanowany


Pomógł: 105 razy
Posty: 707
Wysłany: 26-01-2010, 11:26   

Więc pisze, że warto :)
_________________
Nie pisz na GG bez pozwolenia, bo nie otrzymasz pomocy.
Z góry dziękuję
 
     
marcin999

Pomógł: 5 razy
Posty: 275
Wysłany: 26-01-2010, 11:50   

aha to wezme narazie domene a potem serwer jak sie powiekszy forum;] dzieki wielkie kolego
_________________
Doceniam osoby, które mi pomagają.
 
     
sskoczek


Pomógł: 1 raz
Posty: 42
Wysłany: 01-02-2010, 08:56   

NIE POLECAM!! Mam wykupiony u nich serwer BIG, jednak ostatnio mają duże problemy ze stabilnością!
 
     
szczupak_xD
zbanowany


Pomógł: 105 razy
Posty: 707
Wysłany: 01-02-2010, 09:04   

sskoczek napisał/a:
NIE POLECAM!! Mam wykupiony u nich serwer BIG, jednak ostatnio mają duże problemy ze stabilnością!

jakoś ja nie zauważyłem problemów ;/
kiedy były :?:
 
     
Ibimania

Posty: 41
Wysłany: 02-02-2010, 11:24   

Również nie zauważyłem problemów by coś było nie tak.
 
     
carlosglog

Posty: 9
Wysłany: 05-02-2010, 03:55   

Polecam każdemu! Mam tam serwer 10GB, 100GB tranfer/msc i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Stosunek ceny do jakości.. wystarczy przeczytać ofertę i porównać... no i najważniejsze... nie robią problemów :) np, mnie przesuneli termin platności o 2tyg !!
 
     
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 03-03-2010, 17:29   

Właśnie też zamierzam się tam przenieść z webd. Opłaca się :?: Chciałem się zapytać bo przy kupnie pakietu MINI pisze że dostaje domene regionalna gratis. Jak ją dostane za darmo to przedłużenie musze opłacić czy dostane za darmo jest będę opłacać hosting :?:
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
kaleon

Posty: 11
Wysłany: 01-07-2010, 19:15   

Witam
Również bardzo polecam ten hosting.
Jestem z nimi już ponad dwa lata i mam na serwerze HOSTING - BIG prowadzę 10 domen i prawie nigdy nie było problemów.
Raz zdarzyła się przerwa w dostawie usług. napisałem e-mail w sobotę o 23:30 i po 15 minutach wszystko już działało jak należy.

Serwis pierwsza klasa. Naprawdę polecam
A odnośnie darmowych domen to nie płaci sie za przedłużenie. Ja mam serwer BIG i dostałem domenę PL gratis i używam jej od 2 lat bez płacenia.
Naprawdę warto
Na bieżąco prowadzą kopie zapasowe. Kiedyś przez przypadek skasowałem sobie forum z serwera i po pół godzinie odzyskali mi wszystko.

Pozdrawiam
 
     
piernik123

Posty: 9
Wysłany: 19-09-2010, 10:46   

Cześć, przepraszam za mały off-top ale chciałbym się upewnić. Czy podczas przenoszenia forum z ugu_pl, które korzysta z takiej wesji: Wersja 5.1.50 biblioteki MySQL dla PHP różni się od wersji 5.0.89 serwera MySQL. Może to powodować nieprzewidywalne zachowanie. - mogę napotkać jakieś problemy przenosząc bazę danych na netmark.pl (z tego co wiem korzystają z 5.0)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Eters

Posty: 1
Wysłany: 05-11-2014, 22:33   

Hej, sorry że odkopuje stary wątek, ale może ktoś będzie miał doświadczenia na bieżąco. Szukam opini o tym hostingu. Z moich obserwacji wynika, że internauci baaardzo różnie się na ten temat wypowiadają(na przykład tutaj http://firmatoty.pl/netmark ) i torchę mnie to niepokoi. Co myslicie o tym? Brać czy nie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę