phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:27
Arcade MOD v2.1.2
Autor Wiadomość
venomik

Posty: 7
Wysłany: 16-11-2006, 18:01   

Ja mam mały problem. Ogólnie forum działa sprawnie.
Jednak ostatnio dostałem trzy gry od osoby, która ma tę samą wersję forum i moda arcade co ja. U niego wyniki się zapisują, u mnie niestety zamiast tego w oknie gry wyświetla się nagle strona główna forum :(
Orientujecie się może dlaczego?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kica1983


Pomógł: 3 razy
Posty: 123
Wysłany: 16-11-2006, 18:52   

Tak sie dzieje gdy gierka nie jest dostosowana do tego moda. Ale skoro u innej osoby działają, to spróbuj zmienić Score Save Type w konfiguracji moda (choć moim zdaniem powinno działać na automatic). A najlepiej niech ci znajomy napisze jak ma tam poustawiane ;)
 
     
Fargariel

Posty: 73
Wysłany: 17-11-2006, 08:41   

venomik napisał/a:
Ja mam mały problem. Ogólnie forum działa sprawnie.
Jednak ostatnio dostałem trzy gry od osoby, która ma tę samą wersję forum i moda arcade co ja. U niego wyniki się zapisują, u mnie niestety zamiast tego w oknie gry wyświetla się nagle strona główna forum :(
Orientujecie się może dlaczego?

podpisuje sie pod tym.

kica1983 napisał/a:
Tak sie dzieje gdy gierka nie jest dostosowana do tego moda. Ale skoro u innej osoby działają, to spróbuj zmienić Score Save Type w konfiguracji moda (choć moim zdaniem powinno działać na automatic)

taki byl moj pierwszy krok. nic nie dal;]
 
     
kica1983


Pomógł: 3 razy
Posty: 123
Wysłany: 17-11-2006, 09:53   

Hmm to może te gierki po prostu nie są dostosowane? Może są z moda na fora IPB? Dostosujcie wg poniższej instrukcji, może pomoże (u siebie dzięki temu korzystać z gierek z IPB).

Kod:
#
#-----[ OPEN ]-------------------------------------------------
#
index.php

#
#-----[ FIND ]-------------------------------------------------
#
//
// Start session management
//

#
#-----[ BEFORE, ADD ]------------------------------------------
#
if($HTTP_GET_VARS['act'] == 'Arcade')
{
   require "newscore." .$phpEx;
   exit;
}


Teraz nadpisujemy plik newscore.php z załącznika i gierki z IPB nam działają ;)
 
     
theqkash

Pomógł: 1 raz
Posty: 68
Wysłany: 19-11-2006, 10:58   

A że tak zapytam co z tym powyższym exploitem? Wyszedł już jakiś patch?
 
     
Fargariel

Posty: 73
Wysłany: 20-11-2006, 12:25   

kica1983 napisał/a:
Hmm to może te gierki po prostu nie są dostosowane? Może są z moda na fora IPB? Dostosujcie wg poniższej instrukcji, może pomoże (u siebie dzięki temu korzystać z gierek z IPB).

Kod:
#
#-----[ OPEN ]-------------------------------------------------
#
index.php

#
#-----[ FIND ]-------------------------------------------------
#
//
// Start session management
//

#
#-----[ BEFORE, ADD ]------------------------------------------
#
if($HTTP_GET_VARS['act'] == 'Arcade')
{
   require "newscore." .$phpEx;
   exit;
}


Teraz nadpisujemy plik newscore.php z załącznika i gierki z IPB nam działają ;)


wprowadzilem ta 'poprawke' i efektem jest:

Kod:


You have been reported to the site Admin as a possible cheater.

If you feel that you have not cheated in an online game, then please contact the site Admin.


w conajmniej kilku grach...
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 21-11-2006, 12:01   

theqkash napisał/a:
A że tak zapytam co z tym powyższym exploitem? Wyszedł już jakiś patch?

jakim exploitem :| ?

kica1983, a jaka jest róznica pomiędzy gierkami dla IPB a zwykłymi flash :> ?
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
theqkash

Pomógł: 1 raz
Posty: 68
Wysłany: 21-11-2006, 16:02   

arek_buzi napisał/a:
Local Include:

w admin/admin_arcade.php :

Kod:
define('IN_PHPBB', 1);

if( !empty($setmodules) )
{
    $file = basename(__FILE__);
//
//    Version / Database Checker Routine
//
  $cache_update = 86400; // 24 hours cache timeout. change it to whatever you want
  $arcade_cache_file = '../cache/arcade_update.'.$phpEx; // file where to store cache

  if(@file_exists($arcade_cache_file))
  { 
    @include($arcade_cache_file);
  }


Funkcja phpEx w include nie jest przypisana.
Czyli robimy kombinos w avatarze i mamy wiadomo co... 8)


TexPac napisał/a:
arek_buzi, i co myślisz, że jesteś taki mocny? Kacper dał Ci dostęp do działu VIP i tam są 0day'e a Ty po prostu je tutaj opublikowałeś. To nie Ty odkryłeś tą lukę więc się nie podniecaj bo zachlapiesz monitor :P Jesteś debilem.... nie pozdrawiam (tak jak przemo w liście do kacpra ;P)

P.S.
Przemo zachowałeś się jak dzieciak ;P Kto powiedział, że Kacper musi Cię informować o lukach :P A tą sławę to źle postrzegasz...wydaje mi się, że masz jakiś kompleks i to co zrobił Kacper postrzegasz jako zdobycie sławy :P Tego exploita i tą dziurę na niego mógł nie publikować i mógł shaczyć tysiące stron ale opublikował :P NARA


Może się mylę, nie znam się na tym... ale coś mowa o exploicie
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 21-11-2006, 20:53   

theqkash, co to ma wspolnego z ta modyfikacja:|? bo dalej nie rozumiem...
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
kica1983


Pomógł: 3 razy
Posty: 123
Wysłany: 22-11-2006, 21:53   

Mich@ł napisał/a:
kica1983, a jaka jest róznica pomiędzy gierkami dla IPB a zwykłymi flash

Taka że inaczej zapisują wyniki. Ta modyfikacja pozwala na to by przynajmniej większość gierek z moda pod IPB zapisywało wyniki w tym modzie.

Dokładnie nie wiem, ale w plik z grą musi być "wlepiony" specjalny kod, który wysyła informacje z wynikiem do moda.
 
     
piepia

Posty: 16
Wysłany: 27-11-2006, 09:15   

Gdy chce wejsc w te gierki wyswietla mi:
Kod:
Incorrect Installation, Version Missmatch should be 2.1.2 Use the ACP DB Update routine

No i co z tym zrobic??
_________________
www.musicboard.glt.pl
 
     
venomik

Posty: 7
Wysłany: 29-11-2006, 10:53   

Skąd ściągałeś gry?
 
     
Raziel

Posty: 31
Wysłany: 15-12-2006, 20:04   

Jak naprawić taki błąd: skrypt wyrzuca go przy dodaniu komentarza, ile komentarzy tyle komunikatów

Kod:
Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list(), called in /home/kadra/public_html/arcade_comment.php on line 425 and defined in /home/kadra/public_html/includes/functions.php on line 1315


Poza tym mógłby ktoś wytłumaczyć co oznaczają i do czego służą:

Automatic
Napoleon's method itd.
 
     
goldi222


Posty: 10
Wysłany: 31-12-2006, 14:27   

A ja mam taki problem z tym modem: wszystko działa poprawnie gry, forum i portal ale jak ktoś się chce zarejestrować wywala taki błąd:

Kod:
Could not insert data into users table

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_users (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_interests, user_from, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_image, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_viewaim, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, games_block_pm, user_notify_gg, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_lang, user_custom_color, user_custom_rank, user_style, user_gender, allowpm, user_level, user_allow_pm, user_birthday, user_next_birthday_greeting, user_ip, user_ip_login_check, user_active, user_actkey) VALUES (58, 'stefa', 1167571296, 'f269f56bc34704bb29dfecbc8cfbbd93', 'stefa@wp.pl', '', '', '', '', 'trójmiasto', '', '', '', '', 0, 1, 1, 1, '', '', '', 1, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 1, 1, 'polish', '', '', 1, '2', 1, 0, 1, '999999', '0', '57cf8b5b', 1, 0, '882d1bd623add7')

Line : 892
File : usercp_register.php


już kombinowałem że to wina stylu (bahamut) zmieniłem styl na subsilvera zainstalowałem to jeszcze raz i to samo.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
tewus

Posty: 1
Wysłany: 06-03-2007, 13:43   

co zrobic jesli na forum mam 2 style (subsilver i subblack)? co musze dytowac i jak zeby zmienic arcade pod subblack? i jeszcze na wszelki wypadek pytanie - ta druga paczka z zalacznika nie wymaga juz zadnej ingerencji w pliki tak? tylko w PA?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę