phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
22-01-2009, 19:25
[Problem] ASAP -> Pytanie o odstęp bodyline od tabeli kat
Autor Wiadomość
Cyklone

Posty: 2
Wysłany: 28-04-2006, 09:41   [Problem] ASAP -> Pytanie o odstęp bodyline od tabeli kat

Witam ;) i od razu przepraszam jeśli moje pytanie było już poruszane :/ - zaznaczam że użyłem już przycisku Szukaj :lol: ale z racji tego że jestem bardzo ograniczony czasowo (w ciągłym ruchu) nie mam czasu żeby wszystko przeczytać a jest tego naprawdę sporo. Jestem nowym posiadaczem własnego forum. 8)

:!: 1.Chciałbym zmienić szerokość (nie, nie całego forum, spokojnie, wiem że to już było poruszane) szerokość tabeli w której jest spis kategorii a potem postów tak, aby było węższe względem głównej tabeli forum (czyli tzw. bodyline). Na moim forum jest tak, że między główną tabelą a tabelą z kategoriami/postami jest odstęp jakichś 5 pixeli a chciałbym żeby to było conajmniej to tak jak przedstawiłem na poniższym obrazku: :?:


2.Chcialbym wiedziec jak ukryc pokój z odnosnikiem do Zarejestruj dla osób zalogowanych?

3.Gdzie w pliku overall_header.tpl umieścić logo we flashu tak, aby na górze nie było marginesu i nie było widać czerwonego tła .bodyline (logo ma czarne tło na górze - jest inne od obecnego na forum)?

To by było tyle, z góry dziękuję za możliwie szybką odpowiedź i przepraszam jeśli naruszyłem zasady forum... nie musicie mnie banować ani nic w tym stylu :) Doceniam wkład składu odpowiedzialnego za FAQ na tym forum :shock:
Ostatnio zmieniony przez Cyklone 29-04-2006, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
warna



Pomógł: 475 razy
Posty: 2335
Wysłany: 28-04-2006, 15:10   

Ad 1)
Styl.css
Kod:
body {
...
...
margin: 4px;
}

Zmieniaj na wielkość jaka Ci odpowiada. Zmieni to odległość od górnej krawędzi i dolnej i tyczyć się będzie wszystkich tabel (kategorie, kto jest na forum)

Ad 2)
Jakiego pokoju?! Jeśli chodzi Ci o link w nagłówku to edytujesz overall_header.tpl i link do rejestracji dajesz między
Kod:
<!-- BEGIN switch_user_logged_out -->

a
Kod:
<!-- END switch_user_logged_out -->

Będzie on widoczny tylko dla gości.

Ad 3)
Może poza tabelą forum?
 
     
Cyklone

Posty: 2
Wysłany: 29-04-2006, 10:39   

Dziękuję za odpowiedź,
co do
ad.1 ->chodziło mi o szerokość i marginesy po bokach bardziej niż odległośći od górnych i dolnych krawędzi.
ad.2 -> chodzi mi o to że mam na forum kategorię Forum Strona Główna >> Zarejestruj Teraz która jest linkiem do rejestracji. Po zalogowaniu na forum powinna ta kategoria zniknąć bo rejestracja nie jest już potrzebna :?
Dzięki, pozdr.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

www.polsystem.pl

www.bidcar.pl

• Zamów reklamę