phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Spell Checker 1.13.10
Autor Wiadomość
neo_as

Posty: 16
Wysłany: 16-01-2007, 10:25   

Mam taki problem. Robiłem wszystko wg. instrukcji oprócz
Cytat:
#-----[ OPEN ]--------------------------------
# Probably only subSilver

templates/subSilver/overall_header.tpl

#
#-----[ FIND ]--------------------------------
#

/* Import the fancy styles for IE only (NS4.x doesn't use the @import function) */


Po wciśnięciu opcji sprawdź pojawia się
Cytat:

Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list() in /home/www/icvilo.awardspace.com/forum/includes/functions.php on line 1315
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Jifer

Posty: 27
Wysłany: 02-02-2007, 00:51   

dlaczego w temacie jest napisane Spell Checker 1.13.10 a do pobrania jest 1.12.5
nie znalazłem w temacie innej Oo
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 02-02-2007, 01:24   

Bo to jest wersja Spell Checker 1.13.10 do przemo 1.12.5. To jest dobra wersja, mozesz ściagac.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
pawlaklor

Posty: 13
Wysłany: 04-02-2007, 16:22   

Kod:
Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list() in /home/www/nazwaforum/includes/functions.php on line 1315


Sprawdzałem i też mam ten błąd. Skąd się on bierze? Nie znalazłem odpowiedzi.
_________________
wpmt.pl - poznaj coś ambitnego!
 
     
CZ@rek

Posty: 24
Wysłany: 18-02-2007, 08:01   

Drodzy Państwo.
U mnie na forum pojawił się taki oto problem.
Piszę post, klikam na przycisk 'Pisownia', błędy zaznacza na czerwono i tu kończy się poprawne działenie. Jak chcę poprawić błędny wyraz to nie pojawia mi się okno z podpowiedzią. Kursor ze znakiem zapytania jest i to tyle. Tak więc nie mogę z automatu zmienić słowa jak i dodać do słownika.
Prosze was o pomoc. Sam sobie nie poradzę.
 
     
qwerty001

Posty: 212
Wysłany: 20-02-2007, 11:21   

a ściągnąłeś i wgrałeś słownik ?
_________________
Kto pomoże? Zła kolejność grup w legendzie
 
     
Jifer

Posty: 27
Wysłany: 20-02-2007, 11:32   

jeśli mu się podkreślają (błędne, a nie prawidłowe) to wgrał. To też nie zalezy od CHMODów.

Jedyna opcja, to musiał gdzieś się pomylić w edycji kodu. Miałem podobnie. Po prostu źle zmodyfikowałem dwa pliki.
Nom.. albo nie wgrałeś pliku spelling.js
Popatrz czy gdzieś błędu nie popełniłeś. Objawy raczej nijak się mają do przeglądarki czy servera (chyba, ze nie obsługuje javy :p)
 
     
CZ@rek

Posty: 24
Wysłany: 20-02-2007, 12:25   

Jifer, qwerty001, jak tworzę posta to pisownia nie jest poprawiana, ale jak już przeglądam, to modyfikacji mogę dokonać. Więc pewnie coś przy edycji.
A tak przy okazji. Jak usunąć kolor czerwony z poprawionych słów??
 
     
marecek

Posty: 55
Wysłany: 12-03-2007, 22:52   

Kod:
Sprawdzanie pisowni na forum z automatycznymi podpowiedziami korekty bledow. Wyroznia sie bardzo dobra wydajnoscia oraz zerowym obciazeniem bazy danych. Do instalacji nalezy dodatkowo pobrac slownik pod adrese


gratuluje poczucia humoru autorowi ;) Mój dedyk uklęknął jak 60 osób zaczęło na raz sprawdzać pisownię... niestety - mod fajny, ale kompletnie się nie nadaje w takiej postaci w jakiej jest. :evil:

edit: chyba że kompletnie coś pochrzaniłem przy wdrażaniu, ale mod działał... :( Zwracam tylko uwagę, żeby przetestować.
 
     
greq69

Posty: 152
Wysłany: 02-05-2007, 09:22   

moze mi ktoś tego moda poseslać na maila? greq@vwslask.pl

bo mam problem z jego ściagnięciem :(
bo mi ciagle saicaga tylko plik download.php :x
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 02-05-2007, 10:41   

greq69, sciagnij i zmien rozszerzenie z php na rar
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
virus304

Posty: 15
Wysłany: 04-05-2007, 22:26   

Witam,

mam taki mały problem. Mam styl xandblue i zaistalowałem sobie tak jak pisało w instrukcji. Lecz po instalacji forum nie uruchamia się, pokazuje się tylko biały ekran:/

Może trzeba dostosować ten mod do tego stylu??
 
     
gaga


Posty: 53
Wysłany: 05-05-2007, 08:35   

a u mnie nie wiem dlaczego przestalo zaznaczac bledy na kolor czerwony.. wyswietla sie po prostu tresc postu, plus nie chce sie pokazac ikonka spella przy widoku postu.. przeedytowalam wszystkie konieczne pliki ze 3 razy, plik gifa wrzucilam tam gdzie trzeba i nic :( cos zapewne robie zle ale co? nie mam pojecia, za to straszna zagwostke.. ??? bede wdzieczna bardzo z apomoc :)

w zalaczniku jak wyglada okienko spella po wybraniu "Pisownia" (a dokladniej miejsca w ktorym powinna pojawic si eikonka spella a jest tylko puste miejsce z altem).

moje forum: http://s3m.pl/forum/
_________________
Dobro w świecie odkrywamy w miarę jak sami stajemy się lepsi.
 
     
virus304

Posty: 15
Wysłany: 05-05-2007, 10:53   

Cytat:
Witam,

mam taki mały problem. Mam styl xandblue i zaistalowałem sobie tak jak pisało w instrukcji. Lecz po instalacji forum nie uruchamia się, pokazuje się tylko biały ekran:/

Może trzeba dostosować ten mod do tego stylu??


Może mi ktoś pomoc??

[ Dodano: 23-05-2007, 20:42 ]
CZyli nkt nie jest mi w stanie pomoc?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
gaga


Posty: 53
Wysłany: 11-06-2007, 14:13   

a mi?:)
wyzej opisalam w czym probelm.. nie mam zielonego pojecia dlaczego tak sie dzieje ale po pierwsze nei wyswietla mi obrazka spellinga w widoku postu, po drugie jak wybieram pisownie to w okienku z widomoscia nie zaznaczaja mis ie wyrazy an czerwowo.. wrzucilam juz po raz ktorys jeszcze raz wszystkie pliki, sprawdzilam te edytowane czy dobrze zrobilam i niby wszystko jest w porzadku a jak nei zaznacza tak nei zaznacza na czerwoono.. bede bardzo bardzo wdzieczna za pomoc bo sama nie dojdde co zle zrobilam albo nie wiem skad to i czemu tak sie dzieje..pliiizzz :) )
_________________
Dobro w świecie odkrywamy w miarę jak sami stajemy się lepsi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę