phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum nie akceptuje zmian
Autor Wiadomość
zel

Posty: 5
Wysłany: 19-11-2007, 18:44   

oj dzięki stary jesteś wielki
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szymel

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 11-03-2008, 16:07   

Przyszedl czas, ze i u mnie pojawily sie problemy.

1. Rangi
Rangi dla grup: Nie
Przy kilku grupach, ktore przestawily sie, zmiana tej opcji na dana grupe nie przynosi rezultatu, nadal pozostaje Nie - na forum brak zmian. Cache itp. nie daja rezultatu

(instalowalem mod MOD Multiple Ranks 2.1a Beta - http://www.przemo.org/php...pic.php?t=51735 ale nie spodobal mi sie wiec przywrocilem poprzednie pliki)

2. Zezwolenia for
W kilku miejscach ustawilem zezwolenia na prywatne (widocznosc, edycja itp.), aby zmienic je szczegolowo dla kazdej grupy.
Zmiany w zezwoleniach szczegolowych grup nie przynosza rezultatu.

Dodam, ze wszystkie te opcje dzialaly bez problemu jeszcze jakis czas temu (od dluzszego czasu nie mialem potrzeby nic zmieniac, wiec nie wiem kiedy zaczal sie problem), serwer nie byl zmieniany, pliki cache czyszczone kilkukrotnie.

Jakies pomysly?

[ Dodano: 13-03-2008, 18:24 ]
Dopatrzylem sie jeszcze pewnej rzeczy...

gdy ustawiam zezwolenia for dla grup w "trybie prostym" wszystko jest ok, ale w trybie "zaawansowanym" nic nie dziala... Rowniez przelaczanie z trybu "zaawansowanego" na "prosty nie dziala wiec nie moge nic zrobic dla istniejacych grup...
 
     
JohnBoy

Posty: 2
Wysłany: 20-01-2009, 13:03   

joli napisał/a:
..::WiSu::.. napisał/a:
Zezwolenia For zostały zaktualizowane
Kliknij Tutaj aby powrócić do Zezwoleń For

Klikam Tutaj i cały czas jest tak jak było, nie zmienia się na Zarejestr.

Boo wraca do wyboru ustawień domyslnych, ale zmiany masz na forum. Sprawdz to ! Na temat powrotu do ustawien domyślnych w PA było juz setki razy, to jest normalne, ale ustawienia sie zmieniaja fizycznie.


Sprawdziłem i tak właśnie jest działa wylogowałem sie i widze forum a nie moge przeglądać postów super dzieki.
 
     
szparag3

Posty: 4
Wysłany: 20-03-2009, 17:24   ustawienia domyslne zezwolen ogolnych

Cytat:
Boo wraca do wyboru ustawień domyslnych, ale zmiany masz na forum. Sprawdz to ! Na temat powrotu do ustawien domyślnych w PA było juz setki razy, to jest normalne, ale ustawienia sie zmieniaja fizycznie.


to ja mam w takim razie pytanko?
Jak zmienić domyślne ustawienia zezwoleń ogólnych?
Chodzi mi o to ze gdy utworze nowe forum, żeby od razu miało takie same zezwolenia jak nadałem reszcie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę