phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] o12.pl
Autor Wiadomość
Ivellios

Pomógł: 1 raz
Posty: 201
Wysłany: 22-01-2006, 14:41   

Chcecie - kupujcie. Na mój serwis to zdecydowanie za małe ma parametry ;)
_________________
POMOC NA GG TYLKO DLA KOBIET :P
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
antik


Posty: 53
Wysłany: 22-01-2006, 15:38   

NetJaroPL napisał/a:
Strona nie zacheca do wykupienia uslug, jednak ceny wydaja sie dosc niskie, chociaz malo transferu. Jezeli szukasz hostingu z seri 'za kilka zlotych' (czyli ceny kilka zlotych, 2zl itd) to polecam webd.pl. pnth.net, serfnet.pl jednak w 98% takie hostingi maja dosc czeste awarie...


no jak Ty oceniasz jakosć hosta po stronie ...to ja nie mam pytań :mrgreen:

http://www.qwinto.aplus.pl/test/ - wystarczy zmienić txt by to była strona host (to moja stronak do zabawy z animacją .swf)

http://www.qwinto.aplus.pl/test2/ - tu jest podobnie :P ucze sie efektów swf
ja nigdy nie oceniam hosta po stronie..
to że ktoś dał 300$ za host (www) nie znaczy że jest to host dobrej jakości

kolega ma stronę kupioną z monster teplate za 210$ i hostuje w domu 200osobom (ma także kilka firm)
a siedzi na dual łączu
: transfer ściągania danych do 3 Mb/s
transfer wysyłania danych do 384 kb/s
czyli domowe łącze.. i ludzie są zadowoleni.. i wystawia f-ry a sprzęt to scsi PENTIUM 2x XEON 800 MHZ p amięć operacyjna to 1GB MB pamięci RIMM o taktowaniu 800 MHz dyski ma chyba po 19 GB (10 000 obr) (domeny parkuje w nimczech a next w hyper klient przenoszony jest do niego na serwer ) i jakoś daje rade- bo myśli o kolejnym łączu. a klientów przybywa
_________________
Ludzie myślcie.. to nie boli...
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 22-01-2006, 16:50   

ciekawi mnie rozmiar bazy danych w tym za zlocisza.
i sorry ze cie gnebie ale co to jest ten rassler? bo mnie to meczy :D
_________________
Cygantura
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 22-01-2006, 17:06   

qbs, miało byc Reseller :lol: Nudzi ci się :P prawda?
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 22-01-2006, 17:10   

nie zauwazylem ze tu druga strona :P
Mich@ł napisał/a:
qbs, miało byc Reseller :lol: Nudzi ci się :P prawda?

loool, ale dalem ciala :oops: nie nudzi tylko jestem zbyt ciekawski :P
_________________
Cygantura
 
     
czarekfcb

Posty: 79
Wysłany: 08-11-2008, 16:27   

sorry za odkopywanie tematu,ale moze teraz powiecie jak jest z tym hostingiem na o12.pl ?
Bo taki gosc mówi ze jest nawet nawet dobry hehe :lol: a ceny bardzo niskie mają ;)
 
     
grzegorz_b_


Posty: 14
Wysłany: 28-05-2010, 16:35   

Odkopuję zaschnięty temat. Korzystam z hostingu o12 od roku. Jak do tej pory wszystko szmiga jak ta lala. Miłą niespodzianką była inf. o podniesieniu parametrów.

Pojemność dyskowa z 1 GB wzrosła do 3 GB
Miesięczny transfer z 15 GB do 30 GB
konto: K-MINI

Osobiście polecam.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
theqkash

Pomógł: 1 raz
Posty: 68
Wysłany: 27-05-2011, 13:47   

Odkopuję suchara.

Dużo mógłbym pisać, ale podstawowe atuty tejże firmy:
1. Awaria dysku twardego przez co usługi nie działają 2 dni [!] nie jest podstawą do rekompensaty czy choćby przeprosin, firma w ogóle nie czuje się w obowiązku czegokolwiek z tym robić więcej niż naprawić (choć raczej robią to technicy z ovh)
2. Bezprawne opłaty za usługi typu generacja backupu z cpanel, co zablokowali wszystkim użytkownikom, mogą to robić jedynie oni za 59zł netto
3. Support telefoniczny zwykle prosi o wysłanie maila, na większość ciężkich spraw odpowiada "Pan Prezes", który zwykle uważa, że prędzej tsunami czy wiatr od zachodu w Zimbabwe jest przyczyną tego, że coś nie działa, niż to, że jest jakaś awaria lub cokolwiek innego po ich stronie.

Generalnie nie polecam. Ostatnie pół roku wygląda tak, że wystąpiło kilka przerw po 1-2 dni, które kończyły się zmianą serwera, zwykle te przerwy są poprzedzane jakimś "przerywanym działaniem" poszczególnych usług, jak np. działanie tylko połowy kont pocztowych, albo brak możliwości wysyłki poczty i oczywiście to też nie jest ich wina.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę