phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
21-03-2009, 10:18
Sposób na pojawiajace si? "puste strony"
Autor Wiadomość
Tom4l3k

Posty: 4
Wysłany: 08-04-2006, 20:29   

Ja włączyłem phpmyadmin i znalazłem kolumne config.php i dodałem do niej:
update phpbb_config set config_value=0 where config_name='gzip_compress';

Ale jak komuś niedziała to trzeba:

proszę wejść do PHPMyAdmina na serwerze z bazą, znaleźć tabelę phpbb_config, tam wyszukać (może nie być na pierwszej stronie) wartość gzip_compress z pierwszej kolumny i przy niej zmienić wartość w drugiej kolumnie z 1 na 0. (po prostu kliknąć obok edycja i zamienić 1 na 0, potem wykonaj.) <-- mi ten sposób zadziałał dopiero :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
marcinn12


Pomógł: 16 razy
Posty: 293
Wysłany: 06-05-2006, 18:44   

Ja mam inny problem gdyż, nie mam żadnych @ a priv dalej wywala biała strone...
załaczam załcznik mojego privgmgs. Co moge zrobic...? Mam konto na ovh.org.
Pozdrawiam

Edit:
Adres forum to: www.voda.ovh.org

Pozdro, to samo mam na swoim 2 forum(link na górze) tylko przy rejestracji...eh ale tamto se daaruje narazie.
pozdro

privmsg.rar
Pobierz Plik ściągnięto 1063 raz(y) 15,64 KB

 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 06-05-2006, 19:48   

Mi wyskakuje błąd jak chce załadować plik .. jak pisze posta... zdaje się ze to jest w pliku posting ... i nie wiem dlaczego tak jest .. bo mam najnowszą nodyfikacje jaka tylko jest możliwa... ma ktoś jakąś odp?
 
     
z

Posty: 53
Wysłany: 20-06-2006, 14:21   

ja usunalem wszystkie malpy i zaczelo dzialac :|
_________________
"Nauka i religia nie pozostają w sprzeczności. Nauka jest po prostu zbyt młoda, żeby to zrozumieć"
 
     
dziomaaal


Posty: 1
Wysłany: 21-06-2006, 13:33   Form chce byc niekodowane

Siekerka dla wszystkich forowiczow,

Moj problem to zapuszczenie forum pod ssl'a. ŻADNA strona nie wyswietla sie pod ssl'em - po prostu biała karta, w żródłach tez pusto. Prz czym:

• na serverz'e jest zaistalowany certyfikat.
• inne strony z poddomeny nie maja problemu z wyswietlaniem tresci na ssl
• forum bez ssl dziala prawidlowo
• probowalem zmienic porty np na 443
• probowalem przed nazwa domeny wpisywac https://
• pousuwalem malpy z kazdego pliku ktory mglby miec cos wspolnego (tak mi sie przynajmniej wydaje)
• gdy wszystko jest poustawiane tak ze powinno dzialac i pojawi sie biala strona i wtedy usune "s" z https:// (na http://) i potwierdze wszystko sie ladnie laduje (oczywiscie nie kodowane)

Nie musze chyba wspominac ze lazilem po tym forum przez pare godzin i probowalem roznych rad i nic sie nie zmienialo a po usunieciu malp dalej zaden blad nie jest sygnalizowany. Na innych stronkach tez nikt nic wczesniej takiego nie sygnalizowal. Ogolnie mam dosyc szukania wiec pisze tego posta. Jak gdzies to juz jest to mnie znajdzcie i zastrzelcie - mam juz dosyc tego klikania.

Thx from de malten za pomoc i pozdro,
PrzemASS

config.jpg
Plik ściągnięto 271 raz(y) 31,29 KB

 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 23-06-2006, 22:01   hmm..

A więc tak, usunołem wszystkie @ z pliku posting php i function post ( czy jakoś tak ) niestety załączników jak nie mogłem tak nie moge dodać, wyskakuje miała strona, co do dodawania postów jeszcze nie wiem, bo u mnie jakoś dziwnie, raz się dodaje bez problemu raz wyskakuje biała ściana. narazie usunąłem @ z tych plików i będe testował, ale jak do tej pory żaden błąd mi się nie wysypał. Dziwne jest dla mnie też, że w PA w załącznikach / konfiguracja... testuje ustawienia i nie widzi katalodu files gdzie tak na prawde on jest , ustawiałem chmody i wgrywałem go ponownie lecz nic nie pomogło. troszke głupio mam bo nie widze w chack files ( czy jak to tam ) jakie pliki mam źle wgrane a jakie nie... nie wiem dlaczego, ponoć coś koliduje i narazie nie wiem co, ale jak ktoś będzie miał jakiś pomysł bardzo prosze o podzielenie się z nim ze mną. Dziękuje.
 
     
Szymek24

Posty: 72
Wysłany: 16-09-2006, 12:06   

u mnie tez przy wysyłaniu postow byla biala strona, skasowałem małpy w pliku posting.php i działa ale w checkfiles w posting.php mam złą zawartosc -7 jak to zmienic ?
 
     
Raknor

Pomógł: 197 razy
Posty: 1180
Wysłany: 16-09-2006, 18:56   

Przeczytaj -> http://azory.boo.pl/includes/mods_info/info
 
     
Szymek24

Posty: 72
Wysłany: 17-09-2006, 12:34   

nic z tego nie rozumiem .. przepraszam moze ktos mi to prosciej wyjasnic

http://azory.boo.pl/check_files.php
 
     
Gozda


Pomógł: 206 razy
Posty: 1198
Wysłany: 17-09-2006, 12:38   

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=11078
http://www.przemo.org/php...ic.php?p=209326
 
     
Szymek24

Posty: 72
Wysłany: 17-09-2006, 12:39   

Działa dzieki
 
     
5538858

Posty: 15
Wysłany: 07-01-2007, 16:28   

uszi napisał/a:
A wysyłanie jakich powiadomieć mam wyłączyć? Aktywacj?konta czy, które powiadomienia?

EDIT

Powiadomienia wywaliłem, ale nie wiem gdzie wywalić bramkę sms. Wywaliłem @ z pliku posting.php i tego drugiego jednak dalej pojawia się pusta strona. POMOCY!


To samo, wywalilem zewszad małpy (posting.php i functions post.php). Nie mam bramki, i dalej wyswietla sie pusta strona (przy kasowaniu postow innych niz moje i wysylaniu postów)

Help.
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 07-01-2007, 16:32   

5538858, przecież Ty nawet nie masz forum - www.raikiri.ovh.org - "Żądany obiekt nie istnieje. Sprawdź czy wpisałeś odpowiedni adres URL." :roll:
Podaj proszę w profilu poprawny adres do Twojego forum, bez aliasów.
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
5538858

Posty: 15
Wysłany: 09-01-2007, 13:10   

Mój błąd, zapomniałem dopisać "phpBB3". www.raikiri.ovh.org/phpBB3/ - taki mam adres oryginalny (bez żadnych aliasów).

[ Dodano: 14-01-2007, 19:08 ]
I jak nikt nie pomoże?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Ryba100


Pomógł: 3 razy
Posty: 128
Wysłany: 05-02-2009, 15:50   

U mnie biała strona pojawia się wtedy gdy po napisaniu posta chcę zrobić jego podgląd. Instalowałem nie dawno MOD Beer 2.3. Help me please...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę