phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chelloPL
05-03-2007, 18:44
[opinie] i365.pl
Autor Wiadomość
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 22-11-2006, 22:45   

Paszczak000, a teraz postaw sie w mojej sytuacji...
moje forum jest aktualnie martwe... na koncie mam jeszcze 2-3 fora ktore nie maja jakiegos ogromnego ruchu... + strony php/html nom i troche grafiki...
dlaczego mam "cierpiec" z powodu innych uzytkownikow ktorzy obciazaja caly server ?
A sytuacja ta jest jeszcze bardziej nerwiaca poniewaz juz pisalem nie raz z prosba o jakas reakcje... ale coz... narazie nie pozostaje mi nic jak sie "pomeczyc" na tym serverze...

Pozdrawiam...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
moron

Pomógł: 5 razy
Posty: 243
Wysłany: 22-11-2006, 22:51   

nie rozumiem czego oczekujecie...
...ze za 60pln rocznie bedziecie mieli 10 for by przemo, kazde po 1000uu no i 20 domen zaparkowanych ?
w polskim hostingu jest zaawansowany overselling wiec ISP liczy ze wiekszosc osob bedzie uzywala 10-50% tego za co zaplaci a jak pojawiaja sie fora ktore jedza 20% ramu z calego dedyka to zaczyna byc nieciekawie i sie robi limity polaczen itp

sami pomyslcie skoro macie 1gb a dysk jest np 250gb to ile takich jak wy jest na tej maszynie?

niestety prawda jest taka ze "profesjonalne" firmy ktorych jest coraz wiecej odwalaja takie gowno za dosyc duze pieniadze ze ja po tych ludziach ktorzy maja papier i sa magistrami informatyki a nie wiedza co to jest DOCTYPE
dzieki nim pozbylem sie wszelkich kompleksow odnosnie projektowania stron dla firm i przestalem miec jakielkolwiek skrupuly odnosnie ceny
skoro za hosting wizytowki (w html, hosting bez poczty) ktorej nie ma w googlu i jest max 10 wejsc w miesiacu biora po 500pln rocznie a za strone ktora ma 4 sekcje head i ponad 100 bledow wg w3c 2000pln to ja swoj cennik mnoze razy 5

jakosc trzeba cenic i koniec kropka
_________________
przenosze fora z fora.pl i innych darmowych serwisow ktore nie udostepniaja bazy!
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 22-11-2006, 22:56   

heh stary mam transfer 240 gb rocznie

ale jeśli phpbb tak zażyna konta to co mam wybrać?? płatne ipb ???

pozdro
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
Solinarius


Pomógł: 60 razy
Posty: 591
Wysłany: 22-11-2006, 23:52   

moron napisał/a:
to ja swoj cennik mnoze razy 5

coś bujasz ;p
kermit napisał/a:
ale jeśli phpbb tak zażyna konta to co mam wybrać?? płatne ipb ???

Konto za granicą, kupiłem sobie jedno jako następne po i365 i jak narazie nikt nie narzeka, a obiecałem sobie, że nie będe tolerował żadnych numerów w stylu i365 o których sam wcześniej pisałeś . Jeżeli chodzi o cenę, to nie ma tragedii - coś około 350 na pół roku.
_________________
Nie mam czasu zajmować się stronami innych - Ci co się załapali to się załapali
nie ma więcej spamu :P
 
     
moron

Pomógł: 5 razy
Posty: 243
Wysłany: 23-11-2006, 11:57   

kermit napisał/a:
heh stary mam transfer 240 gb rocznie
a ja 9600gb i co z tego?
Solinarius napisał/a:
moron napisał/a:
to ja swoj cennik mnoze razy 5


coś bujasz ;p
nie bujam tylko obsluguje firmy ktorych nie oszukuje - to co robie robie dobrze i za to mi placa
a nie jak pisalem
moron napisał/a:
hosting wizytowki (w html, hosting bez poczty) ktorej nie ma w googlu i jest max 10 wejsc w miesiacu biora po 500pln rocznie


uwazam ze za jakosc trezba placic i jakos nie narzekam na brak klientow :P
_________________
przenosze fora z fora.pl i innych darmowych serwisow ktore nie udostepniaja bazy!
 
     
maska87

Posty: 67
Wysłany: 23-11-2006, 14:04   

Ja już z tego tematu spadam, szkoda mi czasu...
Założyłem ten, żeby tutaj nie offtopicować: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=33316
już od miesiąca w i365.pl nie jestem i ten temat mnie nie ciekawi :)
Ale i365.pl nie polecam dla jasności :)
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 25-11-2006, 08:19   

Myśmy zaczeli, tamci skończyli, czyli i365.pl ma nowego właściciela :P

Cytat:
Szanowni Państwo,


Z wielk± przyjemno¶ci± chcieliby¶my poinformować, iż operator hostingu internetowego i365.pl, znajduj±ca się w pierwszej 40 firm


hostingowych w Polsce (wg rankingu top100.pl) ma nowego inwestora. Jest nim firma Lepczak.pl. Dzięki jej do¶wiadczeniu, możliwe


będzie rozszerzenie usług oferowanych przez i365.pl.


Na mocy podpisanej umowy, z dniem 25 listopada 2006 roku, wrocławska firma Lepczak.pl, należ±ca do Mateusza Lepczaka, przejęła


prawa i obowi±zki wynikaj±ce z zawartych umów hostingowych i365.pl pod markami i365.pl oraz tivi.pl.


Dzięki inwestycji firmy Lepczak.pl w i365.pl, możliwe będzie dalsze rozwijanie technologiczne naszej marki hostingowej. W


najbliższym czasie wszystkie serwery i365.pl maj± zostać przeniesione do Europy. Rozszerzona zostanie również funkcjonalno¶ć usług.


Niebawem zaoferujemy Państwu możliwo¶ć rejestracji domen internetowych i zaproponujemy pozycjonowanie, tworzenie stron oraz


webdesign. To będzie jednak pocz±tkiem naszej nowej, atrakcyjnej oferty.


Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo i365.pl wybieraj±c nasze usługi. Dołożymy wszelkich starań, aby w ci±gu


najbliższych tygodni wzbogacić nasz± ofertę oraz polepszyć jako¶ć usług, tak aby coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania.


Wszelkie informacje dotycz±ce nowego wła¶ciciela marki i365.pl znajd± Państwo na naszych stronach internetowych: www.i365.pl


Serdecznie pozdrawiam,
Mateusz Lepczak
Dyrektor handlowy




Nasze nowe dane:
Lepczak.pl Mateusz Lepczak
ul. Piotra Czajkowskiego 21a/7
51-171 Wrocław


Konto bankowe:
Bank BPH SA
Nr konta: 83 1060 0076 0000 3300 0046 0882


NIP: 895-183-24-02
Regon: 020362348
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 25-11-2006, 12:00   

Zamiast pisać i obiecywać niech po prostu to zrobią... :roll:
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
FoToGrAfIk


Posty: 132
Wysłany: 25-11-2006, 12:10   

niczeq, hehe
chyba w cuda wierzysz ;-)
_________________
Z poważaniem FoToGrAfIk
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 25-11-2006, 12:18   

FoToGrAfIk, nie skreślam nikogo na samym początku ;)
ale servery sie nie zmieniają..... obsluga pewnie tez (tu akurat na plus).... z tego co zrozumialem to zmienia sie tylko wlasciciel.... i jezeli tak jest... to przynajmniej narazie bedzie tak jak bylo... wiec... cudów od samego poczatku nie oczekuje :P
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
dmocdsi

Posty: 4
Wysłany: 25-11-2006, 17:40   

niczeq, ja liczę na to że serwery się zmienią niedługo.
Pisałem na ich BOK i w grudniu mają być 2-3serwery przenoszone nawet dokładnie które ma być wiadomo około 10tego grudnia.
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 02-12-2006, 13:12   

mi właśnie w ciągu ostatnich 3 dni przenieśli konta do Niemiec, Frankfurt :)

Wreszcie, bo nowy właściciel i lepsze starania o klienta! Niezauważalne przenosiny i to jest najlepsze!

pozdro
ps. znów zaczynam być z nich zadowolony! ;)

[ Dodano: 02-12-2006, 13:15 ]
Kod:
Strona wygenerowana w 0,61 sekundy. Zapytań do SQL: 22


:lol: :lol: Frankfurt
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
ravnet

Posty: 26
Wysłany: 02-12-2006, 14:19   

Mi już nawet pisać się nie chce, nie ma już siły, porobiłem testy ich 3 serwery + 1 konkurencji, pokazując że problem występuje tylko na jednych serwerze, na którym mam konto - dodam że wszystkie serwery są w usa. Odpisali mi jednym zdaniem że mam problem z proxy :shock: (ktoś może wie jak się ustawia proxy dla sv6, bo na sv5 i sv7 oraz u konkurencji było super :lol: ).
Do tego dochodzi co jakiś czas brak miejsca na dysku, niemożliwość skorzystania z FTP (chyba że mam jakiś lipny skrypt w TC :lol: ).
Dzisiaj działa ale na tygodniu było tragicznie.
Nie chce mi się już marudzić, opisywać w kółko tego samego, to robi się już nudne.

Pozdrawiam wszystkich.


Ps. W tej chwili mam komunikat z FTP "553 Disk full - please upload later", mam już tego dość.
 
     
FoToGrAfIk


Posty: 132
Wysłany: 02-12-2006, 14:39   

strona mi nie działa !! podejrzewam że przenoszą serwer do franfurtu ;-) , ale mogliby napisać jakiś e-mail :-/

PS. www.i365.pl też nie działa?
_________________
Z poważaniem FoToGrAfIk
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 16-01-2007, 18:48   

Cytat:
Cannot Read License File

to mi się pojawia od wczoraj jak probuje wejsc do Cpanelu :lol:
Niby od wczoraj "dział techniczny" nad tym pracuje :lol:
Ciekawe ... czyżby im się licencja skończyła ? :D
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę