phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[propozycja] Log postów/tematów
Autor Wiadomość
Draco demonicus


Posty: 93
Wysłany: 06-06-2018, 14:14   [propozycja] Log postów/tematów

Witajcie,

Mam taki mały pomysł, który byłby w moim forum mega przydatny. Chodzi mianowicie o stworzeniu strony, która wypisuje wszystkie ostatnie tematy. ALE. Nie tak po prostu. Jeśli jakiś temat był pisany w między czasie, to inny temat jest rozdzielany. Co mam na myśli?

Powiedzmy, że jest Temat A, w którym obecnie toczy się dyskusja i jest pod rząd napisanych 100 postów.
Ktoś napisze coś w między czasie w Temacie B. Powiedzmy z 3 posty. Następnie dyskusja z Tematu A wciąż się rozwija. Potem się kończy i zaczyna się Temat C z 50 postami.

Chcę aby ten log pokazywał listę tematów, od najnowszych do najstarszych, ale rozdzielał Temat A od Tematu A(!) jeśli w międzyczasie ktoś napisze w innym. Wyglądałoby to tak:

Temat C
Temat A
Temat B
Temat A

Jak widzicie, temat C, jako, że najnowszy, jest na górze, ale Temat A był przerwany Tematem B dlatego pojawia się w kilku miejscach.

Pytacie - po co? Mam forum RPG i dla mnie to bardzo przydatne. Zwłaszcza, że zmieniając tematy, czasem wracam do poprzednich. Taki log byłby przydatny.

Kliknięcie w link przenosiłoby do pierwszego (absolutnie lub nieprzeczytanego, jeśli takowy jest). W sensie, jak Temat A ma już drugi raz na liście post #6678, to w pozycji drugiej od tego postu się zacznie.

Byłoby też fajnie jakby to samo działało w nieprzeczytanych.

Coś w stylu:

Temat C (Posty od Posty od #813 do #920)
Temat A (Posty od #600 do #812)
Temat B (Posty od #554 do #599)
Temat A (Posty od #450 do #553)

Kumacie? Wiem, że na pewno da się to zrobić. Nie wiem tylko czy to nie zlaguje forum. Bo musiałoby chyba sprawdzać topic ID każdego postu z osobna, żeby je tak podzielać. Chociaż w sumie... obecny skrypt też to chyba robi.

Z góry dzięki za pomoc.
_________________
Avek jest mojego autorstwa. Zastrzegam sobie prawo do jego kopiowania, przerabiania i posiadania. Niestosowanie się do tego oznacza kradzież.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę