phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Przemo
21-06-2020, 00:46
[OffTopic] stop administracyjnemu spamowi
Autor Wiadomość
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 11:30   

Oo w końcu jakieś merytoryczne odniesienie się do tematu a nie same lamenty. Nice.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 11:32   

widze ze dalej nie zdajesz sobie sprawy o co nam chodzi
 
     
Piwulek

Posty: 104
Wysłany: 22-05-2015, 11:39   

Tych lamentów by nie było, gdyby ktoś nie rozsyłał SPAM'u... A nie teraz "najs" pisać...

Forum tego typu powinno się zajmować innymi sprawami.
U mnie na forum za zahaczenie o tematy polityczne lub religijne jest z ręki ostrzeżenie, a na coś takiego, to nawet BAN Panie Przemysławie...

Poza tym jest to niezgodne z prawem.
_________________
Pozdrawiam
Piwek
 
     
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 22-05-2015, 11:44   Re: stop administracyjnemu spamowi

strzelba napisał/a:
a wiec tak
skoro administracja pozwala sobie rozsyła @ w których agituje na rzecz jednego z kandydatów
to i ja sobie pozwolę wyrazić opinie na ten temat [...]
a tak na marginesie to zawsze wydawało mi się ze to forum jest zupełnie nie związane z polityka i służy zupełnie czemu innemu ale jak to w życiu bywa człowiek się uczy przez cale życie


Obawiam się kolego, że odebrałeś opatrznie post Przema!
Ja przeczytałem w nim wyraz troski o to w jakim kraju żyjemy, a także nadzieję że jest szansa to zmienić!
Dotychczas politycy traktowali zawsze nas (społeczeństwo, a ściślej - wyborców) instrumentalnie. Czas zmienić to przyzwyczajenie, bo to oni są naszym instrumentem. Zagrajmy na nim jak chcemy, a nie dajmy się wodzić za nos! Czy jest wśród nas ktokolwiek zadowolony z dotychczasowych obozów politycznych? Sądzę, że nie.
Jak można zmienić tę sytuację? Czy za radą polityków wybrać po raz kolejny mniejsze zło? Odpowiedź jest ta sama. Cóż więc zatem możemy zrobić? Ano, nie dać się wykorzystywać blokując nieco machinę systemu. W tym celu głosowanie na Dudę uważam za jak najbardziej uzasadnione. Nie jako mniejsze zło, ale jako instrument do wpływania na to co się w kraju dzieje. Jesień może być czasem rozsądku, ale i wtedy niewiele uda się zrobić, jeśli Bronek prezydent wespół z PO będzie mógł zablokować każde działanie.

Nie dajmy się dzielić! Polityka to nie sztuka kompromisów - to sztuka ustawiania sobie figur na szachownicy, stosownie do zamierzonego celu.

Uzupełnię że nie jestem za żadnym, z biorących udział w finale, kandydatów.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 22-05-2015, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 11:48   

skończmy politykowanie
tak czy inaczej Przemo dałes dupy teraz przeproś
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 11:52   

irbis01 napisał/a:
Obawiam się kolego, że odebrałeś opatrznie post Przema!
Ja przeczytałem w nim wyraz troski o to w jakim kraju żyjemy, a także nadzieję że jest szansa to zmienić!
Od tego jest forum o polityce a nie forum wsparcia. Zachowanie Przemka jest nieprofesjonalne. A jako że skrypt sygnowany jego imieniem jest używany przez ludzi wspierających różne ugrupowania polityczne a także mające odmienne poglądy na świat, bardzo nie na miejscu jest wysyłanie takich wiadomości, używając bazy danych w celach prywatnych. Nosi to znamiona przestępstwa i nadgorliwy użytkownik może narobić dużo problemów. Ja, chociaż tematu polityki staram się unikać, umiem poczytać kilka źródeł na temat zagadnień dotyczących, zarówno tych pro rządowych jak i anty i wyciągnąć wnioski. Nie przyjmuję argumentacji bo "PIS to zło", to nie jest argument i tyle. Natomiast sam PIS jest tak samo "czysty" jak i Platforma, zatem wybór nie jest oczywisty. Jednakże agitowanie mnie wk*rwia nie przeciętnie.
Nie dlatego zajmuję się tym skryptem ostatnio żeby jakiś głupi wałek jednej osoby miał wszystko zaprzepaścić. To jest społeczność a nie poddaństwo że jedna osoba zadecyduje i reszta musi liczyć na "gówniany deszcz".

Cytat:
tak czy inaczej Przemo dałes dupy teraz przeproś

A dlaczego ma przepraszać? Zrobił to co uznał za słuszne. Ja się z tym nie godzę i tyle mi czy tobie do tego.
 
     
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 11:57   

Wiecie co, prawdopodobnie dlatego w wielu miejscach jest zakaz pisania o polityce, że zawsze kończy się to jatką kłótnią i podziałami. Ja być może naiwnie sądzę, że wśród ludzi na poziomie da się rozmawiać o polityce a nawet o kościele bez takich problemów i każdy potrafi uszanować i w jakiś sposób zrozumieć poglądy innych.
Ja na przykład rozumiem ludzi skłaniających się ku socjalizmowi i wiem dlaczego idą w tą stronę ale potrafię z nimi rozmawiać na temat, że jednak kapitalizm jest lepszy a socjalizm zły. I nie kończy się to kłótnią :)

Znam różne fora skupiające ludzi naprawdę na poziomie, którzy o polityce rozmawiają swobodnie mając odmienne zdanie. Na przykład: http://forum.bitcoin.pl/ i jeden z dziesiątek tematów politycznych: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=17109
A poczytajcie na tym forum inne (niepolityczne) tematy to zobaczycie, że Ci userzy prezentują raczej wysoki poziom dyskusji. Może to ma jakiś związek... ?
 
     
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 22-05-2015, 11:57   

MagicalFire napisał/a:
skończmy politykowanie
tak czy inaczej Przemo dałes dupy teraz przeproś

Rozróżnijmy "politykowanie" od troski o naszą rzeczywistość.
System chciałby zamykać usta ludziom, którzy mogą mieć możliwość realnej zmiany. Dlatego lamenty na forum, podpierane poprawnością polityczną (systemową) uważam za konserwujące system, którego chyba wszyscy mamy dość... Chyba, że lubimy emocjonować się na codzień kolejną "brzozą", bądź zakrapianą kolacją przy mikrofonach? Taak - wtedy Przemo przeproś ... i pakuj się!
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 11:57   

irekk napisał/a:
Nie dlatego zajmuję się tym skryptem ostatnio żeby jakiś głupi wałek jednej osoby miał wszystko zaprzepaścić. To jest społeczność a nie poddaństwo że jedna osoba zadecyduje i reszta musi liczyć na "gówniany deszcz".

tym bardziej ze sam Przemo juz nie ma nic z tym wspólnego

poraz kolejny juz lepszy sex spam niz spam polityczny
 
     
VRx


Posty: 46
Wysłany: 22-05-2015, 12:07   

Przemo napisał/a:
Chyba polskim bo jakoś nie przypominam sobie aby był zakaz w prawie sugerowania znajomym na kogo mają zagłosować :)

Znajomym?
Przemo a kiedy my się poznaliśmy?
Czy może uważasz, że jak mam prąd od RWE to powinni agitować i wysyłać maila do swoich klientów i namawiać ich do głosowania na kandydata który według prezesa RWE jest tym właściwym? Albo może właściciel salonu Fiata ma prawo wysłac mi agitkę bo ma mojego maila z uwagi że kupiłem u nich auto. No bo w koncu w chwili gdy zacząłem korzystać z prądu od RWE i kupiłem Ffiata to stałem się znajomym prezesów, dyrektorów i wszystkich pracowników tych instytucji.
Brawo
Ta akcja agitacja to strzał w kolano i jeszcze jak widzę bezsensowne wmawianie że nic złego nie zrobiłeś.
Jest to typowy SPAM.
_________________
Sprzęt dla maniaków O/C
Ostatnio zmieniony przez VRx 22-05-2015, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 22-05-2015, 12:09   

irekk napisał/a:
Nie dlatego zajmuję się tym skryptem ostatnio żeby jakiś głupi wałek jednej osoby miał wszystko zaprzepaścić. To jest społeczność a nie poddaństwo że jedna osoba zadecyduje i reszta musi liczyć na "gówniany deszcz".

A dlaczego ma przepraszać? Zrobił to co uznał za słuszne. Ja się z tym nie godzę i tyle mi czy tobie do tego.


Przepraszam "irekk" - nie wziąłem pod uwagę spojrzenia z Twojego punktu widzenia. Masz dużo racji!
Dobrym sposobem jest odcięcie się przez zespół pracujący nad skryptem od prywatnego apelu Przema.
Cóż - takie życie.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 22-05-2015, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 12:09   

Temat polityki można poruszać w miejscu do tego stosownym, "podatnym" na moderacje. Spam natomiast to jeden z najgorszych środków komunikacji.Temat spamu, to już mistrzostwo.

irbis01, może snickersa? Widzę że pojęcie o tym co się wydarzyło masz kolego tyle co Przemo.
_________________
Cygantura
 
     
szulik

Posty: 9
Wysłany: 22-05-2015, 12:10   

Przemo napisał/a:
Wiecie co, prawdopodobnie dlatego w wielu miejscach jest zakaz pisania o polityce, że zawsze kończy się to jatką kłótnią i podziałami. Ja być może naiwnie sądzę, że wśród ludzi na poziomie da się rozmawiać o polityce a nawet o kościele bez takich problemów i każdy potrafi uszanować i w jakiś sposób zrozumieć poglądy innych.
Ja na przykład rozumiem ludzi skłaniających się ku socjalizmowi i wiem dlaczego idą w tą stronę ale potrafię z nimi rozmawiać na temat, że jednak kapitalizm jest lepszy a socjalizm zły. I nie kończy się to kłótnią


Kłótnia nie wynika z różnicy poglądów ale z metody jaką zastosowałeś do wyrażenia swoich preferencji. Nie czepiam się, że chcesz głosować na Dudę czy Bronka, ale tego, że posłużyłeś się metodą rynsztokową. I co gorsza nie widzisz w tym nic złego pisząc banialuki o ludziach na poziomie i dyskusjach o polityce.

Jeśli chciałeś poruszyć temat wyborów trzeba było założyć odpowiedni temat, wtedy mógłbyś stosować porównania do innych dyskusji na innych forach. Wątpię na by na przytoczonych forach ktoś wysyłał z panelu administracyjnego spam z agitacją.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 22-05-2015, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
VRx


Posty: 46
Wysłany: 22-05-2015, 12:14   

szulik napisał/a:
Przemo napisał/a:
Wiecie co, prawdopodobnie dlatego w wielu miejscach jest zakaz pisania o polityce, że zawsze kończy się to jatką kłótnią i podziałami. Ja być może naiwnie sądzę, że wśród ludzi na poziomie da się rozmawiać o polityce a nawet o kościele bez takich problemów i każdy potrafi uszanować i w jakiś sposób zrozumieć poglądy innych.
Ja na przykład rozumiem ludzi skłaniających się ku socjalizmowi i wiem dlaczego idą w tą stronę ale potrafię z nimi rozmawiać na temat, że jednak kapitalizm jest lepszy a socjalizm zły. I nie kończy się to kłótnią


Kłótnia nie wynika z różnicy poglądów ale z metody jaką zastosowałeś do wyrażenia swoich preferencji. Nie czepiam się, że chcesz głosować na Dudę czy Bronka, ale tego, że posłużyłeś się metodą rynsztokową. I co gorsza nie widzisz w tym nic złego pisząc banialuki o ludziach na poziomie i dyskusjach o polityce.

Jeśli chciałeś poruszyć temat wyborów trzeba było założyć odpowiedni temat, wtedy mógłbyś stosować porównania do innych dyskusji na innych forach. Wątpię na by na przytoczonych forach ktoś wysyłam z panelu administracyjnego spam z agitacją.

Polać mu dobrze prawi.

Przemo skoro chcesz dyskutować na poziomie stań na wysokości zadania i wyślij oficjalne przeprosiny. Zachowaj się jak dorosły i przyznaj do błędu.
_________________
Sprzęt dla maniaków O/C
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 12:15   

szulik, pięknie napisane :)
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę