phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Przemo
21-06-2020, 01:46
[OffTopic] stop administracyjnemu spamowi
Autor Wiadomość
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 10:15   

Żartujesz? Czy to jest forum frondy? Jakim prawem mi każesz/sugerujesz głosować na Dudę?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 10:22   

Nie żartuje.
Jakim prawem? Nie wiem... polskim? Chyba polskim bo jakoś nie przypominam sobie aby był zakaz w prawie sugerowania znajomym na kogo mają zagłosować :)
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 10:25   

Ten mail nie miał żadnego związku z supportem tego skryptu. Ten "serwis" to zwykłe forum o darmowym skrypcie. Fakt, że ma sporą bazę adresów e-mail, ale co innego namawiać ludzi do pójścia na wybory, a co innego pisać im na kogo głosować. Jak pisałem wcześniej, lepiej by tego typu maile miały związek z rozwojem skryptu niż tego typu postać. To o wiele bardziej profesjonalne dla "serwisów". Wątpię by serwis o np. motoryzacji namawiałby mnie poprzez e-mail na kogo głosować. Na pewno dobry serwis nie wysłał by takiego maila. Inną sprawą są strony, którym niekoniecznie zależy na dobrej ocenie wśród użytkowników, a na zupełnie czym innym. Rozumiem oburzenie niektórych osób bo to był pomysł trochę nieprzemyślany. Zdecydowanie to temat, który może łatwo "poruszyć" ludzi i chyba nie jest to żadna nowość.
 
     
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 10:30   

mix, ale nie wiążcie tego emaila z supportem, czy w podpisie albo nazwie nadawcy była nazwa tego forum albo supportu?
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 10:32   

Jeżeli była to prywatna korespondencja to czy użytkownicy wyrazili zgodę na używanie bazy e-mail z forum supportu do użytkowania poza nim?

Ogólnie nie zaboli mnie to jakoś osobiście, jedynie rozumiem niektórych użytkowników w tym temacie.
 
     
Przemo



Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2015, 10:39   

Przez 10 lat nie były wysyłane żadne informacje niezwiązane z forum. A propozycji miałem wiele, firmy hostingowe i inne chciały mi płacić po 500zł za jeden mailing, nigdy sie nie zgodziłem bo nie chciałem aby moi użytkownicy dostawali reklamy.

Teraz wysłałem coś o sytuacji w kraju i taki lament...

To chyba już wiem - mogłem robić tak jak inne fora, sprzedawać mailing każdemu, wtedy userzy byli by przyzwyczajeni do spamu i nie było by problemu.
 
     
strzelba

Posty: 119
Wysłany: 22-05-2015, 10:40   

Przemo, no sorrki ale ja tez prowadzę forum i nikomu kto z niego korzysta nie mowie na kogo ma glosować
takie zagrywki jakie zrobiłeś można przyrównać do kościoła gdzie ksiądz z ambony mówi to samo co przesłałeś w @
póki jest jeszcze demokracja w tym kraju daj każdemu wybrać wg własnego uznania
a co do forum hm przez to strasznie się spieprzyło i jak widać zniechęciło wielu tak ze może zajmować się polityką zajmij się rozwijaniem skryptu bo kiedyś był naprawdę fajny

PS
dzięki bogu już nie korzystam z tego skryptu ale za cholerę nie mogę usunąć konta z tego forum a bardzo bym chciał
Ostatnio zmieniony przez Woytec 22-05-2015, 11:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 10:52   

Najlepiej będzie jak po prostu tematy odnośnie tego maila za jakiś czas zostaną usunięte. Co do tego co było i mogło być, nie lubię gdybać. Mówimy o tej konkretnej sytuacji na ten konkretny temat ze wskazaniem na kogoś. To nie typowa reklama hostingowa itp. Ja jedynie piszę dlaczego oburzyło to wiele osób...

To jest zwykłe forum, które zza czasów swojej świetności zebrało niezłe żniwa w postaci sporej ilości e-maili użytkowników. Do niedawna wyglądało to o wiele słabiej niż przed laty, więc zamiast zniechęcać ludzi tego typu tematem należało by zachęcić ich do tego, że ktoś inny zabrał się za rozwój tego skryptu po tak długim czasie ciszy i wyczekiwania. Zresztą od kilku lat samym forum i skryptem zajmują się głównie inne osoby, więc powroty na to forum powinny być chyba nieco inne niż maile w takiej postaci.

Jeżeli ma to zadowolić kogoś w jakiś sposób, to właśnie nie rozsyłaniem e-maili reklamowych osoby takie zyskują sobie szacunek wśród użytkowników. Tym bardziej nie na miejscu jest pisanie "mogłem...". Takimi mailami pracujesz także nad wizerunkiem całej ekipy supportu. Tyle w temacie.
Ostatnio zmieniony przez mix 22-05-2015, 11:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 11:06   

Przemo gadasz jak podły lamus. Żegnam.
_________________
Cygantura
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 11:12   

Przemo, sam doprowadzasz w tej chwili do upadku tego forum
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 11:15   

MagicalFire, tym bardziej, że dopiero co pojawiła się szansa na rozwój. Mam nadzieje, że dalsze pracę będą postępować i ten mały "incydent" nie wpłynie na dalszy rozwój skryptu i przeniesienie go na zapowiedziany nowy.
Ostatnio zmieniony przez mix 22-05-2015, 11:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 11:16   

mix, mam nadzieje ze beda postępować ale juz nie pod szyldem przemo
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 11:17   

MagicalFire, może to dziwnie zabrzmi, ale to prawda. Od kilku lat forum i skryptem głównie zajmuje się kto inny. Dlatego też szyld przy nowym silniku powinien być zmieniony, co za tym idzie adres forum także. Zamiast zmarnować to i jak to miało kiedyś miejsce mydlić ludziom oczy, warto dać szansę nowej ekipie bo jak widać w przeciągu miesiąca zapowiedzieli i robią więcej niż to miało miejsce wcześniej.
 
     
mek1942

Posty: 332
Wysłany: 22-05-2015, 11:27   

jak chcecie żeby w Polsce rządził kościół... tak głosujcie na PiS hah
czuje że wznowią postępowanie odnośnie Smoleńska jak Duda zostanie wybrany :D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 12:26   

mek1942 napisał/a:
czuje że wznowią postępowanie odnośnie Smoleńska jak Duda zostanie wybrany :D
Niech się zajmują Smoleńskiem ile chcą. PO nie zamknęło tematu i na to nie pozwoli. Natomiast Kaczyński niech sobie męczy temat i da pracować rozsądnym i kompetentnym ludziom.
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę