phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Kiedy publikacja 1.12.9
Autor Wiadomość
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 25-04-2015, 06:20   

SeNioR, nie do końca jest tak jak mówisz. Przemo robił forum z poprawkami ale 1.12 jest mocno przepisany pod kątem wydajności. Jeśli pamiętasz, to phpbb 1.9 i niżej potrafił zarzynać bazę setką zapytań na widoku tematu. Jak jest teraz sam widzisz.
SeNioR napisał/a:
Co do wersji 1.12.9 będzie dostępna na moim forum za kilka tygodni.

PhpBB by Przemo by SeNioR? ;)

Oficjalne 1.12.9 nad którym teraz ekipa pracuje, poza jakimiś fixami zostało skonwertowane w pełni na utf8, teraz trwa praca nad konwerterem bazy i przeniesieniem fraz językowych do bazy danych. Jak już wspomniałem zmiany są robione pod kątem konwersji na nowy skrypt. Dodatkowo usunięte będą dawne kontrowersyjne zabezpieczenia.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 25-04-2015, 10:48   

Mrozik już próbował, bez rezultatu.

Cytat:
Dodatkowo usunięte będą dawne kontrowersyjne zabezpieczenia.

eeej, bez tego skrypt straci chyba ostatni smaczek, o którym jeszcze dzisiaj się dyskutuje 8) .
 
     
SeNioR
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2015, 12:00   

irekk, no co do optymalizacji to fakt, przemo w tym zakresie zrobił dobrą robotę ale pisanie phpBB2 by Przemo tak jakby Przemo napisał całe phpBB2 moim zdaniem jest bez sensu.

Co do UTF-8 mogę to zrobić w godzinę..a oni się z tym męczą miesiącami..
znam ten skrypt lepiej niż nie jeden suport tutaj jak w ogóle są jeszcze takie osoby

Cytat:
PhpBB by Przemo by SeNioR?


Nie.. dziwnie to brzmi. Po prostu nie będę już korzystał z phpBB2 i zamierzam wydać swoje poprawki. Zawsze chciałem wstąpić do suportu i pomóc im trochę no ale widocznie nie potrzebują pomocy..

Ciekawe kiedy wyjdzie ta oficjalna wersja za rok ? dwa lata? bo tak przeważnie wychodzą poprawki...

Ja wydam nieoficjalną poprawkę i pewnie będzie lepsza niż ta oficjalna.. a czy ktoś sobie ją wgra to już decyzja użytkownika.

8)
 
     
pikaczu

Posty: 78
Wysłany: 25-04-2015, 12:10   

Cytat:
Ja wydam nieoficjalną poprawkę i pewnie będzie lepsza niż ta oficjalna.. a czy ktoś sobie ją wgra to już decyzja użytkownika

No ja na pewno sobie wgram :D
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 25-04-2015, 12:18   

SeNioR, jak nie zamierzasz przestać być taki cyniczny, wszystkowiedzący i
SeNioR napisał/a:
znam ten skrypt lepiej niż nie jeden suport tutaj

To zamilcz. Nie potrafisz nic poza kradzieżą modyfikacji (patrz twoje forum).
Założyłeś sobie kopię przemo.org i teraz zgrywasz cwaniaka. O tej swojej 'nieoficjalnej poprawce' już skrzeczysz też z dwa lata, więc nie pitol o godzinie pracy.
PhpBB by Przemo by SeNioR dziwnie brzmi? A mój shoutbox, który u siebie nazwałeś swoim? Po zwróceniu uwagi potraktowałeś mnie tak, jak ja potraktuję teraz ciebie.

http://webmasteruj.pl/tem...or-65800#329417

Więc grzecznie spie***laj na swoje webmasteruj.

 
     
pikaczu

Posty: 78
Wysłany: 25-04-2015, 12:24   

Cytat:
PhpBB by Przemo by SeNioR dziwnie brzmi? A mój shoutbox, który u siebie nazwałeś swoim? Po zwróceniu uwagi potraktowałeś mnie tak, jak ja potraktuję teraz ciebie.

http://webmasteruj.pl/tem...or-65800#329417

Więc grzecznie spie***laj na swoje webmasteruj.


Nie spodziewałem sie tego po tobie SeNioR,
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 25-04-2015, 12:31   

SeNioR, kolego zajmij się dalej plagiatowaniem bo o programowaniu masz małe pojęcie ;) Z chęcią bym chciał zobaczyć jak rozwiązujesz kwestię konwersji langów użytkowników - tych standardowych jak i langów z modyfikacji. Pomijam już kwestię bazy danych bo jakbyś umiał to ogarnąć to byś zrobił już to dawno i wszyscy używali by "twojej" wersji.
Tommekk80 napisał/a:
Ciekawe kiedy wyjdzie ta oficjalna wersja za rok ? dwa lata? bo tak przeważnie wychodzą poprawki...
Siadłem do by przemo w zeszłym tygodniu. Przez tydzień z chłopakami ogarniamy nowy skrypt a z nudów siadłem do listy ich problemów i już mam spory progres jeśli chodzi o trochę rzeczy. Tak więc jak dla ciebie to będzie w 2017 dla reszty pewnie z końcem maja.
_________________
Cygantura
 
     
pikaczu

Posty: 78
Wysłany: 25-04-2015, 13:02   

Cytat:
dla reszty pewnie z końcem maja.

Czekam z niecierpliwością :D
 
     
SeNioR
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2015, 13:55   

Tommekk80, hehe no spodziewałem się twojej wypowiedzi... mogę się przyznać że zrobiłem to tylko po to by cię wkurwić i widocznie zadziałało. Mam w dupie tą modyfikację równie dobrze mogę ją w każdej chwili usunąć.
Cytat:

O tej swojej 'nieoficjalnej poprawce' już skrzeczysz też z dwa lata, więc nie pitol o godzinie pracy.


? Dwa lata? coś ci się pomyliło. Zamierzam przejść na inny skrypt, i pomyślałem że wydam swoje poprawki wiec się odczep grzecznie :)

Cytat:
PhpBB by Przemo by SeNioR dziwnie brzmi? A mój shoutbox, który u siebie nazwałeś swoim? Po zwróceniu uwagi potraktowałeś mnie tak, jak ja potraktuję teraz ciebie.


Tak jak piszę wyżej, mam gdzieś ten twój ShoutBox czy tą modyfikację która tam do niego wprowadziłeś..
Cytat:

Nie spodziewałem sie tego po tobie SeNioR,


No ja też po sobie się tego nie spodziewałem ale był taki czas że Tomek mnie wnerwił wiec pomyślałem a skopiuję jego SB i go wkurwię i zadziałało. :)

[ Dodano: 25-04-2015, 14:58 ]
Cytat:
SeNioR, kolego zajmij się dalej plagiatowaniem bo o programowaniu masz małe pojęcie


Po pierwsze nie jesteśmy kolegami. Tak czy inaczej nic o tym nie wiem.
Chciałbym zobaczyć jakie ty masz pojęcie. Zobaczymy jak wyjdzie ta wasza 1.12.9

Cytat:
Pomijam już kwestię bazy danych bo jakbyś umiał to ogarnąć to byś zrobił już to dawno i wszyscy używali by "twojej" wersji.


Tzn, ja od kilku dni wpadłem na ten pomysł bo tak jak pisałem wyżej zmieniam skrypt.

ok, postaram się wydać za jakiś czas tylko później nie płaczcie, a baza to żaden problem, widocznie wy macie skoro się o to pytacie :)

[ Dodano: 25-04-2015, 15:00 ]
pikaczu napisał/a:
Cytat:
dla reszty pewnie z końcem maja.

Czekam z niecierpliwością :D


:lol: to czekaj może chodziło mu o następny rok :)
Ostatnio zmieniony przez 25-04-2015, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 25-04-2015, 14:03   

SeNioR, weź to co ta pani w windzie.
_________________
Cygantura
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 25-04-2015, 14:06   

W tym temacie znajdowały się sensowne i logiczne treści. Niestety harmonia wątku została zakłócona przez jednego trolla, na którego zaczepki niestety dałem się nabrać.
Przepraszam wszystkich za moje zachowanie, to nie powinno się już powtórzyć.
 
     
SeNioR
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2015, 14:09   

irekk, yhm, nie no ciekawa odpowiedź. To jakaś gra? teraz ja mam ci podesłać link do YT? Nie załamujcie mnie. :lol: :shock:

PS: http://www.przemo.org/php...ic.php?t=153216 - Problem leży w viewtopic.php :)

Tommekk80, wybaczam ci.
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 25-04-2015, 14:27   

To masz jeszcze jeden: klik
_________________
Cygantura
 
     
pikaczu

Posty: 78
Wysłany: 25-04-2015, 14:31   

Tommekk80, a znajduje się jakaś dostępna lista z poprawkami do 1.12.9 ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
SeNioR
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2015, 14:39   

irekk, hehe to tak nie działa :) brak sesji a jej nie wygenerujesz bo jest losowa, poza tym brak id usera, i zły url.. Ale dobra próba.

pikaczu, o też jestem ciekaw, co tam wymyślili.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę