phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy modyfikacje ze starszych wersji b?d? dzia?a?y na nowszej
Autor Wiadomość
MultiGTAMISSION

Posty: 50
Wysłany: 07-03-2015, 20:16   Czy modyfikacje ze starszych wersji będą działały na nowszej

Witam. Mam problem, otóż zainstalowałem wersję 1.12.6 i w Indeksie proszą, abym dokonał aktualizacji. Czy po tym wszystkim będę mógł zainstalować modyfikacje ze starszych wersji, czy tylko do tych zgodnych z wersją?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 07-03-2015, 20:22   

MultiGTAMISSION napisał/a:
zainstalowałem wersję 1.12.6

Dlaczego? Mocno zalecana jest najnowsza wersja, starszych niż 1.12.7 już w sumie nie supportujemy. Także zainstaluj 1.12.8.
 
     
MultiGTAMISSION

Posty: 50
Wysłany: 07-03-2015, 20:50   

A modyfikacje? Będą działały ze starszych wersji?
 
     
luk19952

Pomógł: 129 razy
Posty: 743
Wysłany: 07-03-2015, 20:53   

W razie problemów zajrzysz w ten temat. http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=149969
 
     
MultiGTAMISSION

Posty: 50
Wysłany: 07-03-2015, 21:02   

Wykonałem update zgodnie z instrukcją, ale przy KAŻDYM zapytaniu jest, niewykonane. W takim razie zacząłem robić to ręcznie. Oto, co zwróciło mi zapytanie
Kod:
Nie mogę wykonać: CREATE TABLE phpbb_advertisement ( id mediumint(9) NOT NULL auto_increment, html text DEFAULT '' NULL, email varchar(128) default '' NULL, clicks int(9) default '0' NOT NULL, position tinyint(1) default '0' NOT NULL, porder mediumint(4) default '0' NOT NULL, added int(11) default '0' NOT NULL, expire int(11) default '0' NOT NULL, last_update int(11) default '0' NOT NULL, notify tinyint(1) default '0' NOT NULL, type tinyint(1) default '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (id) ) DEFAULT CHARSET latin2 COLLATE latin2_general_ci

Table 'phpbb_advertisement' already exists

EDIT: Znowu znaki zapytania bez polskich znaków. No załamuję się po prostu. A na czacie jest: HACKING ATTEMPT. To ci los, ledwo otworzyłem forum, już problem z aktualizacją i instalacją modyfikacji.
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 07-03-2015, 23:31   

Cytat:
Dlaczego? Mocno zalecana jest najnowsza wersja, starszych niż 1.12.7 już w sumie nie supportujemy. Także zainstaluj 1.12.8.


Pewnie dlatego:
http://przemo.org/phpBB2/...=category&id=27

Ale spoko, od ciebie nie ma co wymagać myślenia.
_________________
Cygantura
Ostatnio zmieniony przez Przemo 08-03-2015, 08:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 08-03-2015, 13:23   

MultiGTAMISSION napisał/a:
Table 'phpbb_advertisement' already exists

czyli tabela juz istnieje
qbs, witaj miło cie ponownie widzieć
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 08-03-2015, 22:41   

MagicalFire, szkoda tylko że cały czas usuwają mi posty. Zwłaszcza te rzeczowe gdzie nikogo nie urażam, nie prowokuje ani nic. Natomiast jak cisnę z ziomka który próbuje mnie prostować to nagle post zostaję :o Czasami zaglądam na forum z sentymentu. Smuci mnie trochę to że phpbb3 siedzi 2 czy 3 lata nad symfony a jedyne co zrobili to przenieśli templatki na twiga. Liczę że lada miesiąc ukażę się phpbb4 i powrócą w chwale. Z tym że Symfony 2 to nie jest idealny framework do robienia lekkich cmsów / forów.

MultiGTAMISSION, jeżeli masz te wiadomości to znaczy że istnieje już baza danych, która zawiera te tabele. Jeżeli nie masz tam istniejących danych, to usuń wszystkie tabele i rozpocznij instalację na świeżo z najnowszą wersją: klik
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

www.polsystem.pl

www.bidcar.pl

• Zamów reklamę