phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy hosting pod Przemo
Autor Wiadomość
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 05-08-2014, 20:55   

na moje oko nie ma jednej precyzyjnej odpowiedzi. Zależy to od wielu czynników: jakie forum jaki ruch przewidujemy, czego od hostingu wymagamy, ile jesteśmy w stanie zapłacić i wiele wiele innych. Skrypt sam w sobie aż tak strasznie wymagający nie jest (no chyba, ze obciążymy forum milionem zbędnych modyfikacji)
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
orka

Posty: 31
Wysłany: 18-08-2014, 16:55   

Małe konto na Firehost, zdecydowanie wystarczy. 80 zł brutto za 80 GB transferu. Wszystko wygląda perfekcyjnie.
Nie miałem nigdy żadnych problemów z kontem, tak więc chyba faktycznie się da.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 21-08-2014, 16:16   

Nie mam problemów - na różnych kontach Hekko, zmian nie będę robił, no chyba że w przyszłości faktycznie hosting nie będzie dawał rady, to wtedy przejdę na serwer dedykowany. Na razie nie widzę takiej potrzeby.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 26-08-2014, 18:15   

Jak dla mnie Przemo wielkich wymagań nie ma. Mam fora na dwóch kontach z Firehost - najtańszym i wyższym, za 45 i 80 zeta.
Wszystko normalnie działa, nawet nie zbliżam się do górnych limitów, tak więc wielkiej potęgi pod to nie potrzebujecie.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 02-09-2014, 16:23   

Wielkich wymagań nie ma, ale i tak trzeba mieć jakiś sensowny hosting żeby wszystko działało jak należy. Jak dla mnie dobre hostingi nie będą miały żadnych problemów, nawet jeśli ruch na koncie będzie bardzo duży.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 01-10-2014, 19:55   

Dlatego piszę o Firehost - doświadczenie pokazuje mi, że lepiej zainwestować w małą, ale sprawdzoną firmę, niż ładować się w duże marki, u których i tak nie ma jakości. Po prostu płaci się za samą nazwę. Czy ma to sens?
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 03-10-2014, 16:33   

Wielkość firmy trudno ocenić - nie wiem ilu klientów ma Hekko, ale sądząc po tym, co piszą ludzie w sieci, to chyba jest ich sporo ;-) Ale i tak najważniejsza jest dla mnie jakość usługi. Pozostałe kwestie nie mają znaczenia.
 
     
RafoX

Pomógł: 1 raz
Posty: 6
Wysłany: 07-10-2014, 11:17   

Ja byłem w wielu firmach i lepszych gorszych i różne mam zdanie.
Około roku temu przeniosłem się do https://www.netdc.pl/ i mam pełen komfort wsparcie techniczne można powiedzieć natychmiastowe a serwery działąją stabilnie.
Nie zauważyłem awarii.
Firma naprawdę podchodzi do klienta indywidualnie i z wszystkim można się dogadać.
 
     
Giraffe


Posty: 4
Wysłany: 08-10-2014, 12:31   

Future Host. Stabilnie, niedrogo, szybko i z supportem jest bardzo dobry kontakt. Dodatkowym potwierdzeniem jest pierwsze miejsce w rankingu webhostingtalk.

Natrafiłem na nich uciekając z Ogicom (tego nie polecam)
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 13-10-2014, 16:21   

I aż musiałeś wejść i napisać o tym post na forum... Pokaż jaki serwis posiadasz... Na Hekko pod takie forum wystarczy małe konto za 44 zeta - poważnie, trzymałem na tym 2 normalnie działające fora z ruchem ;-)
 
     
Kwaqu

Posty: 9
Wysłany: 21-10-2014, 09:57   

JA swoje serwisy z az przeniosłem do https://www.netdc.pl/ na serwer DA z administracją.
Co mi potrzeba to mi włączą i o nic się nie martwię. Serwery działają świetnie nie jak w przypadku poprzedniej firmy
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 21-10-2014, 16:32   

Co za obrzydliwy spam. A jaki tam posiadasz serwis i gdzie byłeś poprzednio?
 
     
MarcelJ

Posty: 4
Wysłany: 25-10-2014, 12:08   

również posiadam serwer www z oferty nedc.pl https://www.netdc.pl/serwery-www
I jestem mega zadowolony poprzednio byłem w mintshost i padły im dyski a kopii bazy danych i plików nie udało się odzyskać chcieli mi dać rekompensatę w wysokości 3 miesięcy za darmo vpsa wyśmiałem ich.
Skoro firma nie potrafi zapanować nad kopią strony klienta to nie firma. Dodatkowo często strona w nocy była nie dostępna lub robili jakieś resety serwerów. Tutaj tego nie mam a wszystkie prace techniczne są zaplanowane o czym wiem mailowo.
Moja strona to http://drastyczne.eu/
 
     
Giraffe


Posty: 4
Wysłany: 31-10-2014, 10:50   

Jakiś taki zgryźliwy jesteś. Futurehost jest bardzo dobrym i solidnym hostingiem. Hekko również, ale Future przede wszystkim.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 03-11-2014, 16:34   

Jeśli to prawda to wystarczy podać przykład serwisu internetowego jaki tam posiadasz. Takie to trudne? Jeden krótki wpis i wszystko zaczyna wyglądać wiarygodnie. Da się?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę