phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytec
15-12-2013, 18:24
Google Sitemaps 1.4
Autor Wiadomość
spider1
Czarna lista

Pomógł: 4 razy
Posty: 133
Wysłany: 02-02-2010, 13:34   

Dzień dobry mam jedno pytanie czy jest wszystko dobrze z moja mapa

http://www.alien-warez.pl/google_sitemap.php




Chodzi mianowicie ze nie zideksowało mi witryny dlaczego.
I nie wiem własnie czy to bład jakis zrobiłem czy to wina google.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tavaro

Pomógł: 242 razy
Posty: 1135
Wysłany: 02-02-2010, 18:15   

Ani to, ani to. Nie oczekuj, że Twoje mapy zostaną od razu zaindeksowane - boty mają swoją kolejkę zadań, aktualnie jesteś gdzieś w okolicach jej końca (szczególnie, że zgłoszonych adresów jest aż 60). Poczekaj.
 
     
spider1
Czarna lista

Pomógł: 4 razy
Posty: 133
Wysłany: 02-02-2010, 18:34   

~Tavaro ale żadnego błędu nie widzisz to wszystko jest dobrze tak?.
 
     
Tavaro

Pomógł: 242 razy
Posty: 1135
Wysłany: 02-02-2010, 19:06   

Tak, wszystko jest dobrze. Musisz poczekać, aż bot wykona wszystkie indeksacje, które zostały zaplanowane przed pojawieniem się Twojej strony w kolejce.
 
     
dihe

Posty: 9
Wysłany: 16-02-2010, 04:21   

mam pewien problem z mapą, polega on na tym że indeksuje mi wszystkie strony z wyjątkiem:
witkacy.easyisp.pl/google_sitemap.php?map=newest
i pojawia się taki błąd:


Na forum, nie ma żadnych wodotrysków.
Czy ktoś życzliwy może podpowiedzieć co z tym fantem zrobić?

Mam też problem z taką sprawą:


korzystam z wersji 1.4
znalazłem w necie wartość dla urlset 0.9 w 1.4 jest 0.84 przy zmianie nic się nie dzieje nadal jest ten sam problem.

Kod:
    case 'sitemapindex':
                $xml .= '<sitemapindex xmlns="http://www.google.com/schemas/sitemap/0.84" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.google.com/schemas/sitemap/0.84 http://www.google.com/schemas/sitemap/0.84/siteindex.xsd">' . "\n";
                for ($i = 0; $i < count($this->sitemaps); $i++)
                {
                    $xml .= "\t<sitemap>\n";
                    $this->_xml_append('loc', $this->sitemaps[$i], $xml);
                    $this->_xml_append('lastmod', $this->sitemaps[$i], $xml);
                    $xml .= "\t</sitemap>\n";
                }
                $xml .= '</sitemapindex>';
                break;
            case 'urlset':
                $xml .= '<urlset xmlns="http://www.google.com/schemas/sitemap/0.84"    xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.google.com/schemas/sitemap/0.84 http://www.google.com/schemas/sitemap/0.84/sitemap.xsd">' . "\n";
                for ($i = 0; $i < count($this->urls); $i++)

Dziękuję za odpowiedzi
 
     
Seshiro

Posty: 153
Wysłany: 16-02-2010, 22:57   

Kod:
Ogólny błąd HTTP: Nie znaleziono nazwy domeny
Napotkaliśmy błąd podczas próby dostępu do tej mapy witryny. Sprawdź, czy mapa witryny jest zgodna z naszymi wymogami i można do niej uzyskać dostęp w podanej lokalizacji, a następnie prześlij ponownie.


Google zwraca mi taki błąd :/
Ustawiona mape wytryny mam .../google_sitemap.php
Co jest grane?
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 13-03-2010, 20:21   

W spider friendly można ustawić adresy krótkie lub ze slowami kluczowymi??
Mapa jest indeksowana w krotkich adresach!@!
a jak zrobić, żeby indeksowało linki ze słowami kluczowymi w adresach, a nie skrócone adresy i czy nie ma to wpływ na wyszukiwarkę, czy aby nie oszukujemy google, różnym sposobem opisywania adresów?
pozdro
ps. piszę to dlatego, że moje forum wraca po 3 latach przerwy, dawno nie zajmowałem się pozycjonowaniem i nie jestem za bardzo w temacie :P
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
marcin999

Pomógł: 5 razy
Posty: 275
Wysłany: 13-03-2010, 20:25   

pobralem tego moda. mam plik, wrzucilem go na ftp. i co mam zrobic dalej?? w google mam juz forum zweryfikowane, tylko jeszcze te site map zrobic;p ??
_________________
Doceniam osoby, które mi pomagają.
 
     
Pietrek689

Posty: 4
Wysłany: 21-07-2010, 17:10   

a ja to wgrałem i wychodzi mi masa błędów jak wchodzę w nazwa.pl/google_sitemap.php

Kod:
Warning: fopen(./cache/sitemap_index.xml) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/.../public_html/google_sitemap.php on line 303

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/.../public_html/google_sitemap.php on line 304

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/.../public_html/google_sitemap.php on line 305

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/.../public_html/google_sitemap.php on line 306

Warning: gzopen(./cache/sitemap_index.xml.gz) [function.gzopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/.../public_html/google_sitemap.php on line 309

Warning: gzwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/.../public_html/google_sitemap.php on line 310

Warning: gzclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/.../public_html/google_sitemap.php on line 311
Error in google_sitemap.php (279)
xml_output(): Headers already sent on line 303


Nic nie zmieniałem tylko wgrałem go.

P.S Sory za odkop ale to myślę, że na temat
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 21-07-2010, 18:31   

Cytat:
Adres forum: www.google.pl
Popraw adres forum, bez tego nie otrzymasz pomocy.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
eXoduse

Pomógł: 1 raz
Posty: 24
Wysłany: 29-08-2010, 18:08   

Wrzuciłem plik do głównego katalogu forum, po próbie wejścia w podany adres sypie błędami:
Cytat:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'exoth'@'localhost' (using password: TAK) in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/db/mysql4.php on line 48

Warning: Missing argument 3 for message_die(), called in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/includes/db.php on line 47 and defined in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/google_sitemap.php on line 201

Warning: Missing argument 4 for message_die(), called in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/includes/db.php on line 47 and defined in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/google_sitemap.php on line 201

Warning: Missing argument 5 for message_die(), called in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/includes/db.php on line 47 and defined in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/google_sitemap.php on line 201

Notice: Undefined variable: file in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/google_sitemap.php on line 205

Notice: Undefined variable: line in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/s/skinstv/_public_html/google_sitemap.php on line 216
Error in ()
Could not connect to the database.
Access denied for user 'exoth'@'localhost' (using password: TAK)
Nic w pliku nie zmieniałem, itd. W sumie nie wiem co jest nie tak skoro absolutnie nic nie trzeba było zrobić poza wgraniem plików ;)
 
     
treker

Pomógł: 2 razy
Posty: 160
Wysłany: 30-08-2010, 22:48   

Mam dziwny błąd z mapą.Gdy zgłoszę każde podforum osobno wszystko przyjmowane jest ok, jednak gdy google sam próbuje wczytać mape za jakiś cza robią się błędy:

Gdy ręcznie ponownie zgłoszę błędne mapki wszystko wraca do normy i tak w kółko.

Spotkał się ktoś z czymś takim? Testowałem różne ustawienia gzip i cache ale nic nie pomogło.
 
     
SoloVT

Posty: 2
Wysłany: 30-08-2010, 23:50   

dajcie linka do pobrania bo ten z forum nie trybi ;/
 
     
SoloVT

Posty: 2
Wysłany: 31-08-2010, 01:33   

nie :P takie coś się wyświetla : Nie możesz ściągnąć pliku bezpośrednio z innego adresu!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 31-08-2010, 10:19   

Kliknij na link do podmapy przy której jest błąd i zobacz jakie błędy znalazło
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę