phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Poprawka kosmetyczna i problem z panel boczny top5 + avatary
Autor Wiadomość
dlugpis

Posty: 34
Wysłany: 23-01-2014, 14:18   Poprawka kosmetyczna i problem z panel boczny top5 + avatary

Witam moze zaczne od tej drobnej poprawki otoz wgralem sobie modyfikacje statystyki forum ze pisze mi kto sie ostatni zarejestrowal, ile mam uzytkownikow itp no i wszystko pieknie ladnie ale niestety przy Postów/Tematów (Widoczne na screen) jest bardzo brzydki odstep "5/ 5" a powinno byc "5/5" Prosze o pomoc :(

Screen:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz 2 sprawa, wazniejsza otoz probowalem wgrywac 2 razy modyfikacje boczny panel top5 + avatary bo myslalem ze popelnilem jakis blad ale nie, kiedy wgrywam to styl mi sie rozwala, tabela z dzialami mi sie skurcza w lewo a panel boczny top5 podchodzi do niej taki malutki, skurczony i jest wolne miejsce. Bardzo brzydko to wyglada prosze o pomoc na dole załączam screen w dokladnie jakim miejscu i na jaka szerokosc powinien byc ten panel i potrzebne pliki z instrukcja do tego moda. Sprobujecie mi to zrobic ? Bardzo was prosze poleca ++

Screen:

Link do modyfikacji: Klik tutaj


Bardziej mi zalezy na tym panelu bocznym, jakbyscie mi go zrobili bylbym bardzo wdzieczny. Bardzo was prosze

Panel boczny.rar
Pobierz Plik ściągnięto 430 raz(y) 149,21 KB

 
     
Gadatliwa Kasia 

   
+bustersk


Pomógł: 30 razy
Posty: 241
Wysłany: 23-01-2014, 15:05   

http://www.low-skill.xaa.pl/

Panel działa z tego co widzę.
 
     
dlugpis

Posty: 34
Wysłany: 23-01-2014, 15:25   

Wiesz, nie o ten panel mi chodzi. Ten panel dodalem sam i on znika po zalogowaniu chodzi mi o panele boczne ze statystykami np Ostatnie Tematy, Najlepsi userzy itp XD :P

[ Dodano: 24-01-2014, 16:39 ]
Odswiezam, no pls pomozecie ?
 
     
csolsztyn


Pomógł: 1 raz
Posty: 116
Wysłany: 17-07-2014, 20:50   

http://cs-olsztyn.pl/topics205/23994.htm masz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę