phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: joli
01-02-2008, 08:49
Color ranks
Autor Wiadomość
barteq

Posty: 46
Wysłany: 05-02-2006, 11:49   

ja mam pytanie odnosnie 1.22.3 bo jak oryginalnie mam:

Administrator • Junior Admin • Moderator

chce sie tego pozbyc i zeby tylko byly moje np:

@Admin #Mod ^VIP itp

i zeby kolorowal na tan kolor ktory ja chce a nie na oryginalny? co mam zrobic :) ?
_________________
People always ask me, "Are you a lover or a fighter?"
I answer "both" because I fight for love.

http://PutImg.Org - Free Image Hosting and Photo Sharing
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pietrex

Pomógł: 76 razy
Posty: 713
Wysłany: 05-02-2006, 11:57   

Po 1, w 1.12.3 nie ma Color Ranks, więc czemu tu piszesz?
Po 2, SZUKAJ!!

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=21450
 
     
barteq

Posty: 46
Wysłany: 05-02-2006, 11:58   

ale ja nie wgrywalem color ranks tylko walsnie pytalem sie o to co juz jest wbudowane :) dziekuje za linka :)
_________________
People always ask me, "Are you a lover or a fighter?"
I answer "both" because I fight for love.

http://PutImg.Org - Free Image Hosting and Photo Sharing
 
     
daniel93

Posty: 187
Wysłany: 06-02-2006, 20:21   

Ja mam kilka pytń:
1.kiedy będzie cr na 1.12.3 ??

I dalczego mi się w legendzie nie zmienia kolor ???
forum: www.daniel93.webd.pl/forum/
 
     
moron

Pomógł: 5 razy
Posty: 243
Wysłany: 06-02-2006, 20:30   

daniel93, bylo jakies 100 razy... :lol:
_________________
przenosze fora z fora.pl i innych darmowych serwisow ktore nie udostepniaja bazy!
 
     
daniel93

Posty: 187
Wysłany: 06-02-2006, 20:37   

dlaczego nie zmienia się kolor ??
To dziwne że nie widziałem.
Gdzie to było jeśli można spytać ???
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 06-02-2006, 21:21   

w 1.12.* masz juz mod do kolorowania nickow
eot
 
     
max8600

Posty: 19
Wysłany: 11-02-2006, 21:33   

Witam,
Ja juz męcze się od tygodnia z tym 'color rang'. Narazie forum mam v.1.9.4 I tak na localhoscie wgralem 1.9.4 ale znalazlem ze sa pliki do 1.9.5 no to zaaktualizowalem, potem skopiowalem pliki gotowe. I niby pojawia sie w PA odnosnik do ustawiania rang ale mimo ze dodaje jakas to ona wcale sie nie pojawia na forum. (probowalem z 5 razy wgrywac bo myslem ze moze cos przy wgrywaniu nie tak. Potem zaczalem czytac ten temat ale wszystkim sie udaje jakos a mnie nie :| Ale znalazlem gotowe pliki pod 1.9.4 od razu to wgralem ale to samo. Moge sobie dodawac w PA nowe rangi ale one na forum sie wcale nie pojawiaja obok:
[ Administrator ] [ Moderator ]

dziwi mnie to bo to jest czyste sciagniete by przemo, wiec nie powinno byc zadnych problemow, a jednak. Pewnie popelniam jakis elementarny blad ale niestety nie wiem jaki. Ktos moze pomoże?
_________________
/\\
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 11-02-2006, 21:49   

zaktualizuj forum do 1.12.3 - tam juz sa kolory nickow w standardzie
 
     
max8600

Posty: 19
Wysłany: 12-02-2006, 13:24   

Hmm... no wlasnie nie wiem czy z tym bedzie prosciej bo cr. to 1 mod a z ta aktualizacja to narazie nie jest za ciekawie probowalem ale... by nie robic OT taki probem wystapil

( przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=21226&postdays=0&postorder=asc&start=45 )
_________________
/\\
 
     
mariusz123

Posty: 3
Wysłany: 18-02-2006, 01:16   Rangi

Witam
Wrzuciłem gotowe pliki color ranks pod wersje 1.9.5 i wszystko super działa tylko nie wiem czemu u góry nad banerem phpbb przemo cały czas mam taki napis " index.php?mode=eloading czy może mi ktos powiedziec skad sie wziął i jak sie go pozbyc? Adres : www.joker.icx.pl
A w wersji subblack tez chodzi ale w dziale Kto jest na forum jest cos nie tak z kolorami bo jak tam najade maszka to mi zostaje biale tlo. Jak to zmienic?
Mariusz123
 
     
boczek112


Posty: 4
Wysłany: 18-02-2006, 17:19   

max8600 napisał/a:
Witam,
Ja juz męcze się od tygodnia z tym 'color rang'. Narazie forum mam v.1.9.4 I tak na localhoscie wgralem 1.9.4 ale znalazlem ze sa pliki do 1.9.5 no to zaaktualizowalem, potem skopiowalem pliki gotowe. I niby pojawia sie w PA odnosnik do ustawiania rang ale mimo ze dodaje jakas to ona wcale sie nie pojawia na forum. (probowalem z 5 razy wgrywac bo myslem ze moze cos przy wgrywaniu nie tak. Potem zaczalem czytac ten temat ale wszystkim sie udaje jakos a mnie nie :| Ale znalazlem gotowe pliki pod 1.9.4 od razu to wgralem ale to samo. Moge sobie dodawac w PA nowe rangi ale one na forum sie wcale nie pojawiaja obok:
[ Administrator ] [ Moderator ]

dziwi mnie to bo to jest czyste sciagniete by przemo, wiec nie powinno byc zadnych problemow, a jednak. Pewnie popelniam jakis elementarny blad ale niestety nie wiem jaki. Ktos moze pomoże?




sproboj zsynchronizowac rangi i uzytkownikow powinno pomoc
 
     
krzysiekszzz

Posty: 2
Wysłany: 19-02-2006, 19:55   Re: Rangi

mariusz123 napisał/a:
Witam
Wrzuciłem gotowe pliki color ranks pod wersje 1.9.5 i wszystko super działa tylko nie wiem czemu u góry nad banerem phpbb przemo cały czas mam taki napis " index.php?mode=eloading czy może mi ktos powiedziec skad sie wziął i jak sie go pozbyc? Adres : www.joker.icx.pl
A w wersji subblack tez chodzi ale w dziale Kto jest na forum jest cos nie tak z kolorami bo jak tam najade maszka to mi zostaje biale tlo. Jak to zmienic?
Mariusz123


Też mam takie coś :? A do tego jak chce dodać nowej randze obrazek z serwera to nie moge :?
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 19-02-2006, 23:11   

w 1.12.3 masz juz color ranks
jak nie masz 1.12.3 to zaktualizuj forum :P
poza tym naucz sie szukac
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 19-02-2006, 23:21   

trudno to cos nazwac color ranks :P ja to wywalilem i zrobilem sobie "proste kolorowe rangi" ;)
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę