phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: joli
01-02-2008, 08:49
Color ranks
Autor Wiadomość
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 10-08-2005, 15:01   Color ranks

Color ranks

przystosowanie do wersji by Przemo : Pigreen
Opis: Mod pozwala na dodanie w panelu admina kolorow rang które będę wyświetlane na glownej stronie np.
[ administrator ] [ moderator ] [ przyjaciel ] itp. do tych grup mozna dodac cale grupy lub pojedyńczych userów. Nicki tych użytkowników także będą miały kolory zgodnie z grupą do której należą. Alternatywa dla color groups.

Download: http://www.przemo.org/php...tion=file&id=96

<hr>

W tym temacie zadajemy pytania dotyczace tylko i wyłącznie tego moda.
W przypadku aktualizacji hacka, lub wersji forum, autorów modyfikacji prosze o zamieszczanie w zalacznikach instrukcji do nowej wersji, zostanie ona przeniesiona do download.
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
lucas

Posty: 1
Wysłany: 13-08-2005, 11:15   

W pakiecie gotowych plików "gotowe pliki tylko pod wersje 1.9.5"

includes/page_header.php ma maleńki bug - wyswietla na stronie głownej zapytanie o loader. Po zmodyfikowaniu wg instrukcji zamieszczonej przez Dabroza czystego includes/page_header.php wszystko pięknie działa ;) Proponuję więc podmienić wszystkie pliki z pakietu "gotowe pliki tylko pod wersje 1.9.5", a ten jeden samemu zmodyfikować. Dla leniwych poniżej cały pakiet gotowych plików ze zmienionym includes/page_header.php ;)

Kłaniam nisko
Lucas

gotowe pliki tylko pod wersje 1.9.5.rar
z poprawionym includes/page_header.php wg instrukcji Dabroza
Pobierz Plik ściągnięto 2172 raz(y) 237,83 KB

 
     
Deliusz

Pomógł: 2 razy
Posty: 67
Wysłany: 15-08-2005, 23:16   

Pytanie to kieruję do autora tego moda lub osoby, która zna się na tym bo jest w czym szukać...

Mianowicie, czy jest możliwość usunięcia pod opisem każdej kategorii tego tekstu: "Moderator: ........" (przedstawia to załącznik)

Jeżeli nie to czy jest możliwość edycji tego w taki sposób aby było napisane zamiast "Moderator: ......" to "Opiekun: .........." ?

Czy pod opisami moderatorzy mogą mieć czarny kolor a nie niebieski? Wiem, że można zrobić tak aby mod miał czarny kolor (ustawia to się w PA), ale wtedy kolor czarny będzie wszędzie, a mi chodzi jedynie o tekst pod opisem kategorii

Z góry serdeczne dzięki za odpowiedz

mod.jpg
Plik ściągnięto 39318 raz(y) 8,86 KB

_________________
Gość życzę Ci miłego dnia!
 
     
piterownik


Posty: 83
Wysłany: 16-08-2005, 14:11   

Mam problemik. Zabawe z tym modem zaczynam. Wrzucam gotowe pliki dla 1.9.5 na czyste 1.9.5 i co? Po wejściu do admina z tabeli urzytkownicy znika Rangi, tworzy sie nowa tabela users a wniej Rangi, po kliknięciu na Rangi pojawia się stare menu rang.

Pliki napewno wrzucilem dobrze, bo robilem to jeszcze raz :)

O CO CHODZI?
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 16-08-2005, 14:13   

jesteś w phpBB Group a niewiesz ? :mrgreen:

jka nie zmienisz avka to warning :mrgreen:
 
     
vegetagt


Pomógł: 125 razy
Posty: 1243
Wysłany: 16-08-2005, 14:16   

uhm ja tak kiedyś walnąłem mod team i mi widmo wyłączył możliwość dawania avkow :P
_________________
JA NAPRAWDE NIE UDZIELAM POMOCY NA GG/PW I NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA!
Ja pomogłem, Pan pomógł. Kto pomógł? Ci państwo :)
 
     
piterownik


Posty: 83
Wysłany: 16-08-2005, 15:38   

RuseK napisał/a:
jka nie zmienisz avka to warning


Spokojne to tylko żarcik, niewinny żarcik.... Powrót do tematu: Ktoś zna odpowiedż na poj post?
 
     
TolkFan


Pomógł: 12 razy
Posty: 69
Wysłany: 16-08-2005, 16:33   

piterownik, admin/admin_ranks.php
znajdz:
Kod:
    $module['Users']['Ranks'] = "$file";

zmien na:
Kod:
    $module['ACUsers']['Ranks'] = "$file";


A teraz moja prośba, czy ktoś mogłby przerobić (albo dac jakieś porady jak to zrobić ;) ) moda Color Ranks add-ons Sex Rank do przemo? Bo obecnie kłóci się on z domyślnym gender modem, myślałem że wystarczy podczas instalacji zamiast "sex" wszędzie wstawiac "gender", ale jedyne co dostałem to pusta strona zamiast profilu xD
_________________
Używasz Internet Explorera? => www.browsehappy.pl
Używasz Gadu Gadu? => www.jabberpl.org
Używasz phpBB? => czekaj cierpliwie na Olympusa :P
 
     
Deliusz

Pomógł: 2 razy
Posty: 67
Wysłany: 16-08-2005, 17:15   

Widze, że na moje pytania nikt nie jest w stanie odpowiedzieć:

Cytat:
Pytanie to kieruję do autora tego moda lub osoby, która zna się na tym bo jest w czym szukać...

Mianowicie, czy jest możliwość usunięcia pod opisem każdej kategorii tego tekstu: "Moderator: ........" (przedstawia to załącznik)

Jeżeli nie to czy jest możliwość edycji tego w taki sposób aby było napisane zamiast "Moderator: ......" to "Opiekun: .........." ?

Czy pod opisami moderatorzy mogą mieć czarny kolor a nie niebieski? Wiem, że można zrobić tak aby mod miał czarny kolor (ustawia to się w PA), ale wtedy kolor czarny będzie wszędzie, a mi chodzi jedynie o tekst pod opisem kategorii

Z góry serdeczne dzięki za odpowiedz
_________________
Gość życzę Ci miłego dnia!
 
     
TolkFan


Pomógł: 12 razy
Posty: 69
Wysłany: 16-08-2005, 18:12   

Jak chcesz zamiast "moderatorzy" mieć "opiekunowi" to zmieniasz w lang_main.php tą linijke:
Kod:
$lang['Moderators'] = 'Moderatorzy';
na
Kod:
$lang['Moderators'] = 'Opiekunowie';

W sprawie koloru grup pod opisem działu nie pomoge, nie wiem :]

[ Dodano: 16-08-2005, 19:16 ]
Ups, i jeszcze zmien:
Kod:
$lang['Moderator'] = 'Moderator';
na
Kod:
$lang['Moderator'] = 'Opiekun';
_________________
Używasz Internet Explorera? => www.browsehappy.pl
Używasz Gadu Gadu? => www.jabberpl.org
Używasz phpBB? => czekaj cierpliwie na Olympusa :P
 
     
Deliusz

Pomógł: 2 razy
Posty: 67
Wysłany: 16-08-2005, 21:26   

Baaaaardzo welkie dzięki.

Czekam jeszcze na odpowiedz gdzie mogę zmienić te kolory moderatorów pod opisem kategorii lub wogóle gdzie usunąć wiersze (w jakim pliku) by cały ten tekst zlikwidować
_________________
Gość życzę Ci miłego dnia!
 
     
Jerry


Pomógł: 11 razy
Posty: 127
Wysłany: 17-08-2005, 03:14   

piterownik napisał/a:
Mam problemik. Zabawe z tym modem zaczynam. Wrzucam gotowe pliki dla 1.9.5 na czyste 1.9.5 i co? Po wejściu do admina z tabeli urzytkownicy znika Rangi, tworzy sie nowa tabela users a wniej Rangi, po kliknięciu na Rangi pojawia się stare menu rang.

Pliki napewno wrzucilem dobrze, bo robilem to jeszcze raz :)

O CO CHODZI?

Mialem identyczny problem jakis czas temu, kombinowalem i nic nie wychodzilo tak jak trzeba. Tylko ze mialem wersje 1.9.4 i ten blad byl tylko w stylu BMan1Blue. Gdyby nie olbrzymia pomoc MakAriosa to pewnie do tej pory bym sie z tym nei uporal. Przyslal mi przerobione pliki i podmienilem no i po problemie bylo. W temacie jaki zalozylem TUTAJ pare osob sugerowalo ze problem tkwi w katalogu admin ale ja tego nie sprawdzalem.
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 17-08-2005, 08:25   

Jerry, bo tkwi, pozatym kilka postow wzej odpowiedz na ten problem zapisal TolkFan ;)
 
     
piterownik


Posty: 83
Wysłany: 17-08-2005, 09:22   

A jak ja mam to naprawić? Wsadziłem gotowe pliki do 1.9.5 na czyste 1.9.5, i pliki do stylu SubSilver. Pliki wsadziłem napewno good bo próbowałem kilka razy. Wie ktoś jak to naprawić? Może ktoś da swoje pliki z forum, jak mu chodzi, toleruje wszyskie mody i wszystkie style. Jak ktoś to niech da :wink: (nienawidze rymów)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
KlonAdam

Pomógł: 6 razy
Posty: 80
Wysłany: 17-08-2005, 09:24   

a jak sprawić aby nick był kolorowy zarówno i w downloadzie ( komentarze)
i osoba która dodała plik ( mam zmodyfikowany dload :) )
_________________
Gość
Ostatnio zmieniony przez KlonAdam 17-08-2005, 20:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę