phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[problem] Nieupiekszalne posty
Autor Wiadomość
Gambit

Pomógł: 3 razy
Posty: 186
Wysłany: 24-06-2005, 09:09   [problem] Nieupiekszalne posty

Wiec jak w opisie tematu. Sprawa tyczy sie tego ze post ladnie wygladajacy na forum (w dziale portal) jest rozny od wygladu na portalu. Nie ma obrazkow a sa tylko linki, nie ma tekstu korygowanego - wytluszczenie, centrowanie - po prostu nic.
Czy nastapily jakies zmainy w stosunku do starszej wersji modyfikacji, bo keidys tego nie bylo.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 24-06-2005, 13:57   

Jeżeli zamiast bbcode użyjesz html'a to wszystko bedzie dobrze Ci działać :)

A jeżeli obrazki dodajesz jako załącznik to jest taki mod dodający obrazki do portalu, musisz poszukać w liscie modów (dział: modyfikacje gotowe)
 
     
Gambit

Pomógł: 3 razy
Posty: 186
Wysłany: 24-06-2005, 20:44   

Sylwia, pomimo wlaczenia mozliwosci uzywanie HTMLa na stronach forum... na portalu to nie dziala...
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 24-06-2005, 21:19   

Przykro mi ale nie wiem z czym masz problem gdyż mi html działa...
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-06-2005, 21:49   

Gambit, jak masz ustawienia w PA zaznaczone ograniczenie długości znaków w newsie w portalu, to Ci nie pokazują tagi i html. Oznacz i zobacz sam.
 
     
ROGU

Posty: 60
Wysłany: 27-06-2005, 19:53   

They napisał/a:
Gambit, jak masz ustawienia w PA zaznaczone ograniczenie długości znaków w newsie w portalu, to Ci nie pokazują tagi i html. Oznacz i zobacz sam.

Gdzie odznaczyć?? ze w PA to wiem ale gdzie dalej???....
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 27-06-2005, 22:42   

PA -> Ogólne -> Ustawienia portalu -> Długość newsa (znaków) -> pole puste
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 27-06-2005, 23:07   

To ja jeszcze dodam że to chyba nie całkiem prawda bo ja mam ustawione ograniczenie znaków do 2000 i html mi działa:

 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 27-06-2005, 23:12   

bo dałaś za dużo znaków (2000) i dlatego zmieści się w poście (news) dla tagi html.

Ale istnieje taki mod Cracka, który zrobił tylko obrazek w newsie, a tagi html prosiłem mu ,żeby dodało, jednak on zwlekał i nie miał czasu :(
http://www.przemo.org/php...der=asc&start=0
 
     
Gambit

Pomógł: 3 razy
Posty: 186
Wysłany: 30-06-2005, 12:11   

They, Sylwia, no tyle ze mam dokladnie takie same ustawienia co to tego zaloczonego obrazka.. bo one po czesci sa tak domyslnie ustawione... nie wiem co sie zmienilo bo kiedys dzialalo :(
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 30-06-2005, 15:19   

Gambit napisał/a:
They, Sylwia, no tyle ze mam dokladnie takie same ustawienia co to tego zaloczonego obrazka..


Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli ale jeżeli chodzi o obrazek to wstaw go po prostu do tabeli z tekstem (zobacz u mnie) i po problemie :)

Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gambit

Pomógł: 3 razy
Posty: 186
Wysłany: 30-06-2005, 15:24   

Sylwia, nie nie... chodzilo mi o ten ktory tu wkleilas z ustawnieniami, mam dokladnie tak samo jak tam napisane, tyle ze mam jedne post wiecej... no i z racji ze jednak nie da sie upiekszac postow... wylaczyc musialm portal :|
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

www.polsystem.pl

www.bidcar.pl

• Zamów reklamę