phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Majkelo
22-01-2012, 14:49
Wasze propozycje modyfikacji
Autor Wiadomość
Sysk

Posty: 139
Wysłany: 26-11-2012, 19:49   

Myślę że taka rzecz jaką tutaj zaproponuję - modyfikacja będzie fajną i ciekawą zabawą z tym modem i z rangami na forum , ulepszy ten mod i uatrakcyjni korzystanie z forum użytkownikom ,którzy będą z jeszcze większym zapałem pieli sie po grupach ;) .

spodobała mi się taka modyfikacja : >>> ForumGifts

http://www.przemo.org/php...ic.php?t=125414

ale jest bardzo okrojona i czuć niedosyt. Postanowiłem zaproponować rozwiązanie - które przemyślałem w całości i uważam za dobry projekt.


Dobry pomysł jest jakby gwarancją udanego projektu - moda, to co tutaj zaproponuję, jak napisałem dobrze przemyślałem i myślę że zwróciłem uwagę w tym na wszystkie rzeczy zależności aby wykluczyć niedopowiedzenia itd i całość jest dobrym pomysłem i dobrze byłoby to wykonać.



Wiem że zrobienie takiej modyfikacji będzie trudne ale wiemy że im fajniejsze i bardziej urozmaicone rzeczy w ppbb2 tym trudniej się robi.




>>> ForumGifts <- urozmaicenie tego w taki sposób:


{ 1 }
Dla każdej grupy (użytkownika) są określone grupy jakiś prezentów ,

[ np. grupie 1 (najniższej) przypisanych jest 6 prezentów (obrazków do wysłania innemu userowi) , grupie 2 (wyższej) przypisanych jest 8 jakiś prezentów. ]


{ 2a }
User danej grupy widzi określoną ilość (ilość do ustawienia przez admina) losowych prezentów z puli swojej grupy które może wysłać innemu userowi (nie widzi prezentów przypisanych grupom wyższym) .
Po określonym czasie (czasie również do ustawienia przez admina) danemu userowi (wiem że to może być trudne ale chodzi o usera a nie grupę) - danemu userowi losują się inne prezenty , które widzi i może wysłać - o ile nie wyczerpał liczby możliwych wysłań prezentów dla swojej grupy (kolejana rzecz którą ustawia admin). User danej grupy może wysłać tylko określoną ilość (znów do ustawienia przez admina) przypisaną jako możliwą dla swojej grupy - do wysłania innym. Po wyczerpaniu tej określonej ilości pojawia się informacja ">>wyczerpałeś ilość możliwych wysłań prezentów, po x czasie(do usawienia znowu przez admina) od momentu wysłania prezentu userowi możesz go usunąc z jego profilu - wówczas będziesz miał możliwość wysłania kolejnego<<". Dodany prezent user może usunąć tylko po x czasie (do ustawienia jak wyżej przez admina) od dodania go z profilu usera któremu go dodał poprzez kliknięcie krzyżyka jaki się każe po tym czasie (wówczas po tym czasie w profilu usera któremu dodał prezent, pokazuje się krzyżyk i user który dodał prezent może go z niego usunąć)


[ przykładowo : . (gwiazdkami - " ** " zaznaczam rzeczy - liczby ogólne, lub rzeczy które ustawia admin) : ->
USer grupy 1 (najniższej) widzi 2** prezenty przypisane dla jego grupy (z puli np. 8 prezentów-obrazków tej jego grupy do wysłania - obrazków które wrzucił admin dla tej grupy w której jest ten user) za 3** tygodnie user ten będzie widział też 2 losowe obrazki (z tej puli 8 obrazków) inne lub te same - jeśli losowość , traf tak zechce (jesli znowu losowo pokażą mu się te same) . Takich prezentów user w tej grupie (1-najniższej) może wysłać 4** - taka liczba jest wyznaczona dla jego grupy. Kiedy user tej grupy wyśle te 4** obrazki-prezenty określonym userom, wówczas pojawi mu się informacja jak wyżej w klamerkach >><< Dopiero po pływie tego czasu user, może skasować ten prezent jakiemuś userowi któremu go dał i wstawić nowy.

{ 2b }
User widzi na stroie na której ma prezenty informację - ile ma jeszcze prezentów do wysłania i co zrobić jak wyczerpie tą możliwość (że wóczas taki za taki czas** może usunąć dodane prezenty z profilu usera i dodać nowy)


{ 3 }
User wyższej rangi widzi wszystkie prezenty userów niższych grup (które również może wysyłać) i losowe prezenty dla swojej grupy (z liczby losowych). Jednak userzy niższych grup nie widza prezentów userów wyższych grup.


{ 4 }
(( tutaj w tym modzie >>>ForumGifts jest już taka opcja "Użytkownik nie zezwala na wysyłanie do siebie prezentów" ,)) chciałbym aby działało to w taki sposób :

User wyższej grupy ma możliwość zablokowania wysyłania dla siebie prezentów userom niższych grup od swojej lub może usunąć już wysłane prezeny ze swojego profilu userów niższych grup od swojej. User niższej grupy nie ma możliwości blokady wysyłania prezentów useró wyższej grupy od swojej ani skasowania wysłanych prezentów wyższej grupy. User danej grupy nie może usuwać dodanych prezentów dodanych mu przez userów jego grupy, ani blokować jej możliwości wysłania do siebie prezentów.


{ 5 }
Nie ma ograniczeń w wysyłaniu prezentów dla jednego usera, user innemu userowi może wysłać tyle prezentów ile tylko będzie mógł, tyle na ile będzie miał możliwość.


{ 6 }
pozostałe opcje w tym modzie >>> ForumGifts czyli
(
- w widoku profilu usera wyświela się prezent - obrazek i nick usera który to wysłał
- Możliwość wyłączenia/włączenia modyfikacji w PA
- Możliwość ustawienia zabezpieczenia czasowego (tj. Co jaki czas można wysyłać prezent)
- Możliwość ustawienia liczby dni, przez które prezent będzie widoczny w profilu użytkownika
)
pozostają bez zmian.





jeszcze chciałbym dodać takie rzeczy - dla tego kto ma point system - (tylko jak to zrobić)

+ do point system -

Za określoną ilość punktów (do ustawienia przez admina) user może :


1) odblokować widzenie wszystkich obrazków swojej grupy z możliwością wysłania danego którego teraz będzie widział.

2) dokupić możliwość wysłania jednego obrazka więcej niż liczba możliwych wysłań przypisanych jego grupie

3) Odblokować - ale tylko losowy prezent z grupy wyższej
(takich możliwości odblokowania prezentu z wyższej grupy ma x* - do przypisania przez admina)

4) Usunąć prezent przypisany mu przez usera wyższej grupy
(takich możliwości usunięcia będzie miał x - liczba przypisana przez admina - po wyczerpaniu tej liczby już nie będzie miał takiej możliwości.






Przemyślałem te rozwiązania i opisałem tutaj wszystkie rzeczy możliwe jakie tylko przyszły mi do głowy (aby coś się z sobą wzajemnienie kłóciło itd - aby było wyjasnienie na wszystko)

myślę że taki mod byłby bardzo fajny, praktyczny i byłby też swego rodzaju wynagrodzeniem za wyższe grupy - bardziej uatrakcyjniały forum i sprawiał że użytkownicy mieliby milsze korzystanie i bardziej chcieli piąć się po grupach i admini byliby bardziej z tego zadowoleni ;)





(jeśli ktoś nie wie jak zrobić wszystko a tylko część - to nic, niech napisze, nawet niektóre z tych rzeczy będą dobre)


Fajny jest ten mod ale z takim przerobieniem byłby naprawdę dobry - bo takie coś uatrakcyjni forum tak że userzy będą z jeszcze większą przyjemnością chcieli piąć sie po grupach i korzystanie z forum dla userów będzie fajniejsze ;)


no i prośba o to ;)
_________________
Jestem wzorowym użytkownikiem forum przemo ... kto mi pomoże ????
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Dajaj


Pomógł: 176 razy
Posty: 1019
Wysłany: 20-01-2013, 14:00   

Facebook connect zrób :D
 
     
Pawlok
Czarna lista


Pomógł: 2 razy
Posty: 245
Wysłany: 20-01-2013, 15:06   

Dajaj napisał/a:
Facebook connect zrób
popieram kolege :)
 
     
Dartam


Pomógł: 2 razy
Posty: 187
Wysłany: 21-01-2013, 03:08   

ShoutBox Warn

Opis: modyfikacja umożliwia wlepianie ostrzeżeń za konkretne wiadomości napisane w ShoutBoxie. Wiadomość, która została zwarnowana zmiena również tło na wyróżniające się. W spisie ostrzeżeń (warnings.php) pojawia się również odnośnik do nowej strony, gdzie podana jest oryginalna treść wiadomości. Modyfikacja nie powinna kolidować z "Specified Post Warn".

---
Archiwum ogłoszeń

Opis: modyfikacja spisuje ogłoszenia forum wraz z datą dodania do specjalnego archiwum.

---
Informacja o nowym nieprzeczytanym poście w title

Opis: gdy ktoś napiszę nową wiadomość, to u nas automatycznie w nazwie karty w przeglądarce przed tytułem strony pojawia się literka w nawiasie, która oznacza ilość nieprzeczytanych wiadomości. Np: "(1) phpBB2 by Przemo :: Strona Główna". Tak jak to jest na facebooku lub kwejku. Fajnie jakby dodatkowo działało to też pod nową prywatną wiadomość.
 
     
mastah7991


Pomógł: 3 razy
Posty: 65
Wysłany: 12-02-2013, 18:22   

ogólnie rozchodzi się o ulepszenie ;)


Nazwa: memberlist.php v2
Zmiany: prosiłbym o wykonanie nowego "memberlist.php"
w iquery
by to wyglądało jak w IPB
 
     
Dajaj


Pomógł: 176 razy
Posty: 1019
Wysłany: 04-03-2013, 11:50   

@up fajna propozycja
 
     
Majkelo



Pomógł: 1283 razy
Posty: 3081
Wysłany: 04-03-2013, 14:52   

mastah7991 napisał/a:
by to wyglądało jak w IPB


czyli? masz jakiegoś screena?
 
     
WebnientyProroK


Posty: 126
Wysłany: 20-03-2013, 19:06   

Nie wydaje mi się żeby modyfikacja tego typu istniała, bynajmniej o niej nie słyszałem.

Moja propozycja modyfikacji, to taka w której użytkownik, będzie mógł sobie wybrać fora z których miało by zliczać posty od ostatniej wizyty. Bo przykładowo, są fora typu hyde park i zlicza z tego działu posty do od ostatniej wizyty. Jest to trochę męczące przeglądając posty, szukając najważniejszych. A w koło roi się od zbędnych postów.
Tak więc modyfikacje użytkownik mógł by włączyć, wyłączyć np. w edycji profilu.
 
     
HardROoZi


Pomógł: 27 razy
Posty: 304
Wysłany: 20-03-2013, 20:27   

WebnientyProroK napisał/a:
Moja propozycja modyfikacji, to taka w której użytkownik, będzie mógł sobie wybrać fora z których miało by zliczać posty od ostatniej wizyty. Bo przykładowo, są fora typu hyde park i zlicza z tego działu posty do od ostatniej wizyty. Jest to trochę męczące przeglądając posty, szukając najważniejszych. A w koło roi się od zbędnych postów.
Tak więc modyfikacje użytkownik mógł by włączyć, wyłączyć np. w edycji profilu.


jest taka modyfikacja już, http://przemo.org/phpBB2/...t=27281&start=0
 
     
Dartam


Pomógł: 2 razy
Posty: 187
Wysłany: 22-03-2013, 13:47   

Witam,
mam pewien pomysł na modyfikację.

Kto głosował w ankiecie
modyfikacja polegałaby, że przy każdej opcji w ankiecie znajdowałby się link "głosy", który powodowałby pojawienie się okienka w którym byłyby wypisane nicki osób wraz z avatarami, którzy wybrali tą opcję. Coś jak na facebooku.





Najlepiej z możliwością przy zakładaniu ankiety - "Wyniki jawne?" oraz tylko dla wybranych grup. :)

--
Aktualnie jest to dostępne tylko administratorom. :)
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 22-03-2013, 16:12   

Dartam, jest coś podobnego http://www.przemo.org/php...pic.php?t=80408
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
balukz


Pomógł: 7 razy
Posty: 93
Wysłany: 27-03-2013, 20:00   

http://screenshooter.net/.../gm/ru/vfjy.jpg

Da radę Ktoś wykonać :D (Całość)
 
     
nessa90

Posty: 16
Wysłany: 01-08-2013, 09:22   

przerzucenie ShMk User feedback z phpbb na phpbb2 by przemo byłoby zbawiennie dla for z giełdami, gdzie transakcji jest mnóstwo a zwykłe plusy czy komentarze w profilach są niewystarczające
 
     
Pawlak093


Pomógł: 6 razy
Posty: 127
Wysłany: 01-08-2013, 10:49   

Użytkownicy którzy przejrzeli ten temat: Pawlak093 , inni

Gdzieś na dole w każdym temacie pokazuje listę osób które odwiedziły temat.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 02-08-2013, 10:54   

Pawlak093, http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=148270
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę