phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] linuxpl.com
Autor Wiadomość
kolok

Posty: 7
Wysłany: 02-05-2009, 09:58   

Hosting oceniam pozytywnie. Zero lagów, przejrzysty panel zarządzania. Nie miałem póki co żadnych awarii.
Działam na Joomla, php-fusion, przemo, wordpress, css, co prawda projekty nie są jakieś duże, ale nie mogę narzekać. Duże możliwości serwera za tak niską cenę (podstawowy pakiet- dowolna ilość ftp, subdomen, mysql itp.) Wielkim plusem jest support serwisu, można się w każdej sprawie dogadać i bezproblemowo załatwić sprawę (np. serwer nie obsługiwał Wildcard DNS- po kontakcie na wybranych domenach dostałem dostęp do tego).

Plusy:
(+) stabilność serwera
(+) parametry bardzo atrakcyjne w porównaniu z ceną
(+) bardzo dobrze rozbudowany panel zarządzania
(+) duże możliwości kontaktu: gg, infolinia, mail
(+) instalator skryptów oraz zaawansowany kreator stron opartych na CMS i CSS

Minusy:
(-) czasami za długo odpowiadają na tickety
(-) trochę jedzie prowizorką- strona główna hostingu z szablonu, teksty na ticketach i gg administratorów są w formie luźnej ( jakby byli studentami informatyki ). Mi to nie przeszkadza bo się lepiej dogaduję.

Ogólnie 9/10
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Bella

Posty: 15
Wysłany: 15-06-2009, 22:07   

Ja również jestem zadowolona z hostingu linuxpl.com; m.in. szybki bezproblemowy kontakt..
 
     
Arkoso

Posty: 19
Wysłany: 23-06-2009, 23:35   

na razie serwer sprawuje się świetnie, POLECAM wszystkim!
 
     
andachiel


Posty: 160
Wysłany: 07-07-2009, 12:32   

Administracja tam jest bardzo rzeczowa i solidna polecam wszystkim :!:
 
     
Juice2

Posty: 20
Wysłany: 16-07-2009, 20:55   

ja jak najbardziej polecam ten hosting sam mam tam forum www.funnypark.info
 
     
kolok

Posty: 7
Wysłany: 25-07-2009, 09:40   

Cytat:
Zwiększenie parametrów (2x) dla kont hostingowych, 2009-06-22
Od dzisiaj obowiązują nowe parametry dla nowych kont hostingowych, obecni użytkownicy będą mogli skorzystać z tej promocji podczas przedłużania hostingu.
 
     
ToMmY_Sc

Posty: 14
Wysłany: 28-12-2009, 17:17   

na linuxpl.com mam konto od 3 lat i bardzo sobie chwale

na serwerze mam 6-7 serwisów, roznych i dziala ok
ostatnio jeden serwis (blog) mial 7500 wejsc unikalnych w ciagu 6 godzin i wszystko wytrzymalo OK

teraz bede zwiekszal pakiet, aby miec wiecej transferu bo juz nie wyrabiam hehe
 
     
123XmaX

Posty: 51
Wysłany: 08-03-2010, 21:14   

Wiecie, czy akceptują "kasę" w sobotę i niedziele?, bo wczoraj rano wysłałem im kasę na konto, ale nadal domenie i hosting mam nieopłacony :?


Pozdrawiam
 
     
tom66

Posty: 9
Wysłany: 14-04-2010, 14:26   

Hosting tej firmy od wczoraj włączył blokadę która nie pozwala na wykonanie kopi bazy z poziomu PA


Cytat:
Pana skrypt wykonuje backup bazy danych i on sie po 40 sekundach wylancza , wprowadzilismy zabezpieczenie do php zeby wylanczal skrypty mocno obciazajace maszyne i ciezko to bedzie...
 
     
yasiu


Pomógł: 12 razy
Posty: 206
Wysłany: 20-04-2010, 22:05   

tom66 napisał/a:
Hosting tej firmy od wczoraj włączył blokadę która nie pozwala na wykonanie kopi bazy z poziomu PA


Cytat:
Pana skrypt wykonuje backup bazy danych i on sie po 40 sekundach wylancza , wprowadzilismy zabezpieczenie do php zeby wylanczal skrypty mocno obciazajace maszyne i ciezko to bedzie...



Szczerze, za ortografię i sklejanie zdań nie dostaną najwyższej oceny ;)
 
     
jurajski

Posty: 5
Wysłany: 01-09-2011, 08:16   

Linuxpl tragedia odradzam jak mogę. Mam tam postawioną stronę chodziła wolno ale uznaliśmy że to kwestia błędów na niej. Poprawiliśmy błędy strona się rozbudowała jest na niej sklep każdy przestój jest kosztowny. Jest tak wolna jak przesyłam linka klientówi to zawsze mam informacje że link nie działa muszę odpisywac proszę poczekać. Nie wiem sam ile klientów mi przez to odpada. Za wolne działanie zbieralo sie webmasterowi tymczasem postawiliśmy kilk ainnych testowych rzeczy na kórych pracowano zdalnie przez cały czas trwania prac słyszałem że wolno chodzi bardzoooo wolno chodzi .

raptem 20 tys odwiedzi miesięcznie. Z daleka od Linuxpl !!! Uciekłem przed jakaś firma podajrze abajt b owolno chodziło po kilku mieciaca hkiedy wyprostowaliśmy całą stronę po przeprowadzce z serwera na serwer dostałem linka o jakiejs fuzjii czy wykupieniu linuxpl-abajt.

radzę uciekać od linuxpl póki jescze wasze strony niei sa bardzo rozbudowane i możliwa jest bebolesna przeprowadzka !!!
 
     
szulik

Posty: 9
Wysłany: 23-01-2014, 19:56   

Ja złego słowa o linuxpl.com nie powiem. mam u nich konto od ok 5 lat (uciekłem od host247.pl). Moja strona i forum nie są duże, więc nie wiem jak działają na większych serwisach. Nigdy nie widziałem zwiechy, odpowiedzi dostaję natychmiast, serwer szybko chodzi.
Trochę to brzmi jak z reklamy TV Mango :)
 
     
kamil_jk_87

Pomógł: 12 razy
Posty: 123
Wysłany: 25-01-2014, 00:07   

Podobnie od paru lat z zadowoleniem korzystam z oferty i zlego slowa nie moge powiedziec, co najwazniejsze stabilnie (w tym okresie na palcach maksymalnie jednej reki mozna policzyc awarie ktore byly usuwane bardzo szybko), tanie i co w dzisiejsych czasach jest rzadkoscia moim zdaniem z bardzo przyjazna i mila obsluga techniczna wszystkie pytania i watpliwosci sa rozwiazywane od reki, czego chciec wiecej... Co do wolnego dzialania nie zauwazylem takowego, linki z innymi serwerami sa bardzo szybkie czesto sie zdarza, ze inne darmowe serwery nie wyrabiaja (z dedykow spokojnie idzie osiagnac pelna predkosc lacza) , pingi z polski i czasy wczytywania stron tez nie sa zle... Co chyba oczywiste trzeba tez wziac pod uwage wymagania wlasne itego co sie zamierza stawiac do ceny i mozliwosci sprzetu, zeby potem niepotrzebnie nie narzekac...
 
     
Draxter

Posty: 44
Wysłany: 16-02-2014, 14:22   

Na linuxpl.com drobne strony śmigają pięknie ale z dość dużym forum na phpBB by Przemo niestety sobie nie radzi ten serwis.
Ktoś ma jakąś sugestie gdzie przenieść duże forum by Przemo?

Przeglądałem polecane serwisy
http://przemo.org/phpBB2/...pic.php?t=14085
tylko który wybrać pod duże phpBB by Przemo??
Ostatnio zmieniony przez Woytec 16-02-2014, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 19-02-2014, 11:50   

Draxter, sprawdź ofertę od OVH
http://www.ovh.pl/hosting/
Jeżeli pojawiłby się dalej problemy to lepszym wyjściem dla dużych for jest zakupienie VPS
http://www.ovh.pl/vps/
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę