phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] linuxpl.com
Autor Wiadomość
Wegorz

Posty: 5
Wysłany: 02-05-2008, 14:41   

Ofertę mają bardzo ciekawą, prawdopodobnie skuszę się na ich host, tym bardziej że domenę dodają za free...

Domenę dostaje się tylko wtedy, kiedy z góry zamówisz serwer na rok. Domena też jest na 12 miesięcy, przedłużenie (.pl) kosztuję 90 zł.

Napisałem do admina na GG, na odpowiedź czekałem tylko 3 minuty, więc z kontaktem też jest dobrze ;)

Widzę też tutaj dobre oceny, więc nic nie stoi na przeszkodzie niż zamówić :D Pozdrawiam, Wegorz !
_________________
Mało piszę, ale dużo czytam :) Bardzo pomocne forum. Pozdro dla ekipy phpbb by Przemo.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
chomik

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 13-07-2008, 10:36   

Mam u nich server od 4 miesięcy i zadnych problemów nie miałem

POLECAM!!!!!!!

Ich server stoi na Linuksie Debian 4.0 etch > chwała im za to
_________________
NIE KARMIE TROLI!!!!!!
 
     
pimpaldo

Pomógł: 1 raz
Posty: 32
Wysłany: 21-07-2008, 14:28   

skooby napisał/a:
Stanowczo odradzam hosting w tej zlodziejskiej firmie! Juz pisze o co chodzi...

Mam tam zainstalowane forum, ktos kto pozazdroscil strony (osoba trzecia) poprosil administratora serwisu o kopie bazy danych forum, w zamian za umieszczenie reklamy linuxpl na swoim forum. I dostal ta baze bez problemu!

Powstalo podobne forum (hasla i loginy userow zostaly przepisane), a do moich userow zostal rozeslany massmail z info o nowym forum.

Czy tak postepuje firma ktora chce byc szanowana ?

Pisze to poniewaz osoba ktora to zrobila przyznala sie i przekazala mi zrzuty ekranu z rozomwy z adminem tej smiesznej firmy.


Zastanowcie sie nad tym potencjalni przyszli uzytkownicy, naprawde nie warto, Wasze dane tam w ogole nie sa bezpieczne.

Co jeszcze moge dodac... Znajomy, na moja prosbe, poprosil administratra linucpl (przez GG) o haslo do mojego panelu klienta - bez wahania dostal, bez zadnych dodatkowych pytan! Tak nie postepuje zaden szanujacy sie hosting, przynajmniej mi sie tak wydaje.


może ktoś sie odnieść do tych słów? bo nie wiem czy to marna prowokacja czy gorzka prawda...

jeśli to byłaby prawda to niestety przekreśla ten hosting w 100%...dzieki za odp
 
     
chomik

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 21-07-2008, 20:18   

jedni twierdzą że to prawda a drudzy że nie
poszukaj na google opini o linuxpl.com

kiedyś mieli niezbyt miłe zagrania ale teraz jest całkiem całkiem dobrze

firma istnieje troche w sieci bo chyba ponad 7-8 lat

podobno Piotr Kloc był karany ale tego nie moge potrierdzić


pozdrawiam
_________________
NIE KARMIE TROLI!!!!!!
 
     
Bogdan92


Posty: 22
Wysłany: 28-08-2008, 20:44   

Ja mam u nich konto od Kwietnia i jestem zadowolony, nie mam żadnych, ale to żadnych zastrzeżeń. (odpukać ;) )
 
     
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 29-08-2008, 11:40   

Ja konto mam u nich od miesiąca i jest wsio git ;)
Kontakt z adminami przez gg troszkę utrudniony ale da się skontaktować.
 
     
chomik

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 29-08-2008, 18:01   

maniocek nie lepiej na czat wejść?

ja mam od marca
_________________
NIE KARMIE TROLI!!!!!!
 
     
Vinkler


Posty: 2
Wysłany: 25-11-2008, 17:43   

Konto mam od sierpnia, kontakt z adminami bardzo pozytywny, szybki i rzeczowy. Zero problemow z kontem, stabilnie, bez przerw. Mialem po drodze jeszcze transfer domeny do nich z home.pl gdzie zadali 90zl, a w linuxpl mialem to po transferze za 32zl.
Czytajac opinie sam sie mocno zastanawialem nad nimi, testowalemc rozne hostingi i zaryzykowalem (oferowali ssh jako jedyni w racjonalnej cenie). Mysle, ze sie oplacilo.
 
     
Cleric

Pomógł: 7 razy
Posty: 201
Wysłany: 02-01-2009, 15:23   

Zgodzę się z Vinkler, admini są pomocni. Pierwsze konto założyłem już prawie rok temu. Aktualnie mam 4 pakiety i jestem bardzo zadowolony z tego hostingu. Powoli zastanawiam się nad dedykiem u nich. Polecam moim zdaniem jeden z najlepszych polskich hostingów.
 
     
GrochuX

Posty: 10
Wysłany: 04-01-2009, 13:08   

Tydzień temu kupiłem u nich pakiet w1Gb i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Ich atutem jest obsługa i podejście do klienta.
 
     
Arhadus

Posty: 24
Wysłany: 05-01-2009, 21:50   

Czy tutaj trzeba płacić za rok z góry, bo jakoś nie mogę się doczytać.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 05-01-2009, 21:53   

Arhadus napisał/a:
Czy tutaj trzeba płacić za rok z góry,

za 6 miesiecy minimum ;)
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Arhadus

Posty: 24
Wysłany: 05-01-2009, 21:58   

Czyli mają takie zabezpieczenie... Z tego co czytam, lepiej kupić na rok, ponieważ wtedy dostajemy za darmo domenę eu lub pl. Dobrze wyczytałem?
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 05-01-2009, 22:01   

Arhadus napisał/a:
Z tego co czytam, lepiej kupić na rok, ponieważ wtedy dostajemy za darmo domenę eu lub pl. Dobrze wyczytałem?

tak dobrze wyczytałes
GrochuX napisał/a:
Ich atutem jest obsługa i podejście do klienta.

bo szanują kazdego klienta obojętnie jaki ma pakiet
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Arhadus

Posty: 24
Wysłany: 05-01-2009, 22:04   

A wgrywanie przez FTP odbywa się tak jak na wszystkich innych serwisach, dajmy na to webd itp? Myślę, że wiesz o co mi chodzi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę