phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] linuxpl.com
Autor Wiadomość
jedrus4

Posty: 9
Wysłany: 01-03-2008, 01:22   

Witam,
polecam każdemu potencjalnemu klientowi zastanowienie się nad korzystaniem z linuxpl.com - nie mogę od niemal 2 tygodni doprosić się o jakikolwiek zrzut bazy danych. Nie mogę go wykonać sam, gdyż serwer zrywa połączenie w trakcie operacji. Nie mówiąc o tym, że zdarzają się NIEZAPOWIADANE przerwy w pracy z róznych nieprawdziwych powodów - np. zmiana miejsca serwera! Nieraz padały całe konta a dostępna kopia była sprzed kilku dni! UWAŻAJCIE!!!

Do tego sprzedają serwery wirtualne jako serwery dedykowane - na naszym koncie nie było dostępu do najpotrzebniejszych rzeczy (choćby konfiguracji Apache czy MySql) a ssh było funkcjonalne na poziomie ftp....

Administratorzy nagle dostają amnezji i o niczym nie pamiętają. Odpisanie na maila w problematycznej sytuacji przekracza ich możliwości. Żenada z parodią.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Bogdan92


Posty: 22
Wysłany: 26-03-2008, 21:17   

Bardzo proszę o opinie jaki jest DZISIEJSZY stan rzeczy...Zależy mi na bezawaryjnym, szybkim serwerze. Mam jeszcze takie pytanie dotyczące przekierowań w DirectAdminie. Działają różne typy przekierowań, czy wszystkie tak samo i pisze NONE jak u innych hostingodawców?
 
     
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 26-03-2008, 21:28   

Ja powiem tak serwer zakupiłem w tym roku i jestem bardzo zadowolony... jak nie na livechacie to na GG a jak nie to email kazdy admin pomaga. Jeszcze nie zauważyłem żeby serwer nie działał,,, (siedze długo na kopmie i zawsze działa) no co tam wiecej DA jest dobry po POLSKU ...

PS zamów sobie konto testowe potem sobie założysz nowe jak bedziesz kupował (7 dni testu)
 
     
Centurion



Pomógł: 543 razy
Posty: 1974
Wysłany: 26-03-2008, 21:31   

Bogdan92, w DA nie dziala AAAA chyba jedynie. CNAME,A,NS,PRT,TXT są w pełni odblokowane

A hosting bardzo dobry, po ponad pol roku jestem bardzo zadowolony
_________________
Poza forum pomagam tylko odpłatnie
• przenoszenie/łączenie/naprawianie baz danych
• instalacja/pisanie modów, aktualizacja for z zachowaniem modów
• programowanie php/mysql
 
     
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 26-03-2008, 22:16   

Również polecam.
Support mógłby byc czasem zdziebko lepszy ale ogólnie jak za ta cenę to jest całkiem dobrze :)
 
     
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 26-03-2008, 23:43   

fatherdirector napisał/a:
Również polecam.
Support mógłby byc czasem zdziebko lepszy ale ogólnie jak za ta cenę to jest całkiem dobrze :)


no wiesz oczywiscie sie zgadzam.. ale np. gdy nie mozesz wgrać bazy ze wzgledów technicznych wystarczy ich poprosic a w 15 min bedziesz miał ją wgraną
 
     
Bogdan92


Posty: 22
Wysłany: 27-03-2008, 20:28   

No to chyba bardzo się poprawiło :)
Czytałem komentarze sprzed dwóch lat i się trochę zniechęciłem na początku.
Do tego jaka promocja się pojawiła! Do konta w1gb domena .info gratis :)
 
     
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 27-03-2008, 21:53   

Bogdan92 napisał/a:
Do konta w1gb domena .info gratis :)

Tylko przy zakupie na rok, żeby nie było nieporozumień.
 
     
skooby


Posty: 23
Wysłany: 10-04-2008, 06:27   

Stanowczo odradzam hosting w tej zlodziejskiej firmie! Juz pisze o co chodzi...

Mam tam zainstalowane forum, ktos kto pozazdroscil strony (osoba trzecia) poprosil administratora serwisu o kopie bazy danych forum, w zamian za umieszczenie reklamy linuxpl na swoim forum. I dostal ta baze bez problemu!

Powstalo podobne forum (hasla i loginy userow zostaly przepisane), a do moich userow zostal rozeslany massmail z info o nowym forum.

Czy tak postepuje firma ktora chce byc szanowana ?

Pisze to poniewaz osoba ktora to zrobila przyznala sie i przekazala mi zrzuty ekranu z rozomwy z adminem tej smiesznej firmy.


Zastanowcie sie nad tym potencjalni przyszli uzytkownicy, naprawde nie warto, Wasze dane tam w ogole nie sa bezpieczne.

Co jeszcze moge dodac... Znajomy, na moja prosbe, poprosil administratra linucpl (przez GG) o haslo do mojego panelu klienta - bez wahania dostal, bez zadnych dodatkowych pytan! Tak nie postepuje zaden szanujacy sie hosting, przynajmniej mi sie tak wydaje.
 
     
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 10-04-2008, 10:30   

Z tego co wiem to takie wydawanie jakichś haseł na prawo i lewo jest niemozliwe (ta, wiem, nie ma rzeczy niemożliwych).
Jeśli jednak jest tak jak piszesz to zgłoś sprawę na policję.

Dodam tylko że dopóki to Ty jesteś właścicielem domeny to taka kopia bazy nie jest aż tak przydatna jak by sie to mogło wydawać (pomijam kwestię haseł). Jeśli ktoś postawi forum na Twojej bazie to prawodopodobnie dostanie bana w google za duplicate content, zresztą możesz to guglowi sam zasugerować.
Co do userów to wystarczy wytlumaczyc im sytuację, myślę że odestek osób które dadzą się nabrać na mail o nowym adresie forum będzie niewielki.
 
     
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 14-04-2008, 16:38   

powiedzcie który admin tak zrobił? czy obaj?
 
     
czarekfcb

Posty: 79
Wysłany: 14-04-2008, 17:46   

Zumi, a dlaczego ty piszesz:

Zumi napisał/a:
Ja powiem tak serwer zakupiłem w tym roku i jestem bardzo zadowolony...


Skoro ty jesteś tam adminem?

Przynajmniej na forum linuxpl.com...
 
     
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 14-04-2008, 22:19   

czarekfcb napisał/a:
Zumi, a dlaczego ty piszesz:

Zumi napisał/a:
Ja powiem tak serwer zakupiłem w tym roku i jestem bardzo zadowolony...


Skoro ty jesteś tam adminem?

Przynajmniej na forum linuxpl.com...


dokładnie tylko na forum dla tego jestem zdziwiony ze nikt nie pisał o tej sprawie tam na forum :/ i tym jestem zaskoczony ze takie rzeczy się wyprawiają powiem jedno nienawidze tamtego admina Piotrka :/ nie wiem dla czego ale grzecznoscią nie grzeszy :/ zawsze admin Grzegorz wydawał mi się jakis taki bardziej grzeczny dla tego zawsze z nim rozmawiam...

w zapytaniu co powiedza na ostatnie posty i podałem linka tutaj do forum odpisał piotrek ze nic i na tym się skonczyło ;/
 
     
MichałK

Pomógł: 13 razy
Posty: 135
Wysłany: 17-04-2008, 08:41   

Witam
Zastanawiam się nad kupnem serwera 10gb (Teraz jestem na webd.pl)
I proszę o rzetelną opinie czy opłaca mi się przenosić z webd.pl?
(Względem parametrów bardzo mi się podoba)
Ale mam pytanie jak kontakt z adminami i szybkośc?
_________________
Czy to wszystko ma sens?
Mój ulubiony serwis z modyfikacjami do Farming-Simulator 2013
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 17-04-2008, 11:11   

Jeśli chodzi o kontakt to jest dużo lepszy niż na webd.pl na którym na odpowiedź przeważnie czeka sie kilka, kilkanaście godzin - o ile odpowiedź zostanie udzielona.
W linuxpl.com dzięki możliwości kontaktu poprzez czat i GG kontakt przeważnie jest natychmiastowy. Z mailami i ticketami różnie to bywa ale przeważnie i tak dużo lepiej niż na webd.pl.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę