phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] linuxpl.com
Autor Wiadomość
muchakk

Pomógł: 2 razy
Posty: 85
Wysłany: 27-05-2006, 21:47   

gaku napisał/a:
venon napisał/a:
20 GB transferu miesięcznie ( 252 GB transferu rocznie )

12x20=240... od kiedy rok ma 13 miesiecy??
Wybaczcie za tego malego offtopa



Moze 13 miesiąc jest gratis(??)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
venon

Posty: 2
Wysłany: 28-05-2006, 10:43   

lol to bylo kopiowane z linuxpl :p wiec oni maja byka :o
do nich miej pretensje :|
_________________
www.GitaraShow.net
 
     
antik


Posty: 53
Wysłany: 02-06-2006, 16:07   

zapomnijcie o linuxpl.com
brak kontaktu z adminem
brak logowania do panelu admina
olewanie zapytań na forum linuxpl.com

odradzam http://www.forum.linuxpl.com/viewforum.php?f=3
_________________
Ludzie myślcie.. to nie boli...
 
     
krzysiek0210


Pomógł: 1 raz
Posty: 19
Wysłany: 11-07-2006, 13:15   

antik napisał/a:
zapomnijcie o linuxpl.com
brak kontaktu z adminem
brak logowania do panelu admina
olewanie zapytań na forum linuxpl.com


Dokładnie! Niedawno wygasła im licencja na DA, i nie było panelu przez dobry miesiąc.
Prosząc o coś Piokla (admina) on odpowiada ze za chwile sie tym zajmie, no ale ma ważniejsze sprawy np. mecz :] Nie pomagają maile, telefony. Co do drugiego admina sprawa wygląda troche lepiej. Tyle ze on na gg odpowiada nawet po 2dniach. Ich serwery nie radzą sobie z forum phpbb by przemo na ktorym przebywa ok. 20 uzytkownikow jednoczesnie... beznadzieja... Przyznam ze ich oferta kusi, no ale STANOWCZO ODRADZAM!
 
     
Grimlock

Posty: 25
Wysłany: 17-07-2006, 13:55   

Przyznam, że mam z nimi ostatnio problemy. Bardzo trudny kontakt i jedyną sensowną osobą jest Grzegorz Mac, za to Piotr Kloc olewa klientów.
Nie są wstanie podać przyczyny szczegółowych powodów awarii, problemów. Bardzo ciężko się z nimi dogadać.
Pomimo aktualizacji skryptu forum do wersji 1.12.5 są zawsze problemy z wydajnością.
Może są i dobrzy, ale obsługa klienta liczy się najbardziej. Na pewno poszukałbym innego hostingu, ale nie jestem właścicielem konta.
Mam wrażenie, że nie radzą sobie z najprotszymi rzeczami.
Moja baza ma tylko 120MB, a forum nie jest oblegane.

Ostatnio miałem zablokowane kilka razy konto w tym raz na 7 dni. Ciągle ta sama śpiewka - z konta jest rozsyłany spam. Tylko, że na tym biednym malutkim koncie jest forum z około 20 userami dziennie. I funkcjonuje już prawie póltora roku.

Twierdzą, że na serwerze z którego korzystam jest 600 kont. Inne też blokują z powodu spamu :lol:
Na pytanie jakie jeszcze konta rozsyłają spam - chcę się upewnić czy to wina skryptu, chciałbym przynajmniej sprawdzić czego to może być wina i mieć jakiś punkt odniesienia. K... jak grochem o ścoianę, gdyby to nie był Rzeszów pojechałbym tam osobiście.

Dostałem odpowiedź po kolejnym dodzwonieniu się:

Nasze konto zostało zablokowane bo tak jakby wypadło. Inne zablokowane konta fora i zwykłe strony www - i też rozsyłają spam :lol:
Admin nie jest mi w stanie podać konkretnej odpowiedzi - dlaczego. Różne fora, rózne skrypty, nawet strony www. Jak ma się kiepski serwer, jak może nienajlepsze zabezpieczenia to najlepiej zablokować parę kont.

Na początku miałem o nich dobre zdanie, ale teraz to po prostu porażka.
 
     
Piotrek650

Pomógł: 1 raz
Posty: 24
Wysłany: 05-10-2006, 17:35   

hmm a ja powiem wam, że te konto mi się podoba. Kontakt z adminem żaden... ? Mi jak do tej pory zawsze pomagal i to kto ... ? pioklo tak tak panowie na gg jeśli sie go spytałem o co kolwiek zawsze odpowiadał. Mało tego pomógł mi przenieść bazę MySQL z yoyo.pl na idl.pl (linuxpl). Jak narazie się na nim nie zawiodłem, zobaczymy co będzie dalej, ale mam nadzieję, że to będzie pozytywna współpraca :)
 
     
skooby


Posty: 23
Wysłany: 10-10-2006, 08:23   

bylo pozytywnie, cofam kazde pozytywne slowo
Ostatnio zmieniony przez skooby 10-04-2008, 06:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
cezarylee

Pomógł: 2 razy
Posty: 122
Wysłany: 07-04-2007, 22:27   

Akurat tutaj dodam, ze kontakt na gg, jest, i to dobry, choć nie mam u nich konta..jeszcze ;p
 
     
max8600

Posty: 19
Wysłany: 08-06-2007, 00:42   

Ja posiadam 2 konta - serwery szybkie, kontakt z adminami SUPER. Tyle ze wieksze fora jednak sprawiaja im problem - co sami przyznaja i wtedy trzeba oplacic dodatkowo za serwer pod sam mysql.
Ale pod zwykle mniej wymagajace stronki goraco polecam.
_________________
/\\
 
     
IzOd

Pomógł: 2 razy
Posty: 188
Wysłany: 10-06-2007, 09:28   

to może ja coś dodam prywatnie bardziej...

znam gregora (Grzegorza Maca) i piokla osobiście, gregora znam dobrych parę lat (mało brakowało i bylibyśmy rodziną) no ale nie o tym... dodam że kiedy ostatnio się z nim widziałem, jakieś pół roku temu to był jeszcze studentem politechniki rzeszowskiej, może to wam trochę wytłumaczy dlaczego są problemy z dostępem do niego.

co do ich hostingu, fakt faktem, cała serwerownia bodajże rok niecały temu miała remont, stad może problemy... fakt faktem w podobnym okresie czasu jeden z dysków szlag trafił - wiem to wszystko prywatnie, bo czasem uda nam się porozmawiać

sam konto u nich miałem po znajomości o parametrach standardowych, takich jak są w ich ofercie, nic więcej, nic mniej, wszystko śmigało jak trzeba, forum z bazą 40mb wczytywałem w 2.59 sek (neo 512), nigdy na kontakt nie narzekałem, chociaż bywały momenty że nie mogłem się dobić ale z racji że sam jestem w wieku edukacyjnym to zrozumieć mogłem chociaż to...

szczerze mówiąc i patrząc na to obiektywnie (nie ze względów prywatnych) szczerze polecam ich hosting, naprawdę dbają o klientów jak tylko mogą i kiedy tylko mogą, tak tak, wiem, powinni dbać non-stop, no ale nikt nie jest idealny, no nie?

ps: jak odkopałem to przepraszam
 
     
adamgl


Posty: 89
Wysłany: 17-08-2007, 18:51   

Jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa oferty linuxpl.com opłaca sie ich brac

1 Gb - miejsca
6 GB - transfer miesiąc

48,80 za rok + darmowa domena ".info"
 
     
Loniu


Posty: 31
Wysłany: 01-10-2007, 21:38   

no a jak sprawuja sie ich servery teraz ?
_________________
x]
 
     
adamgl


Posty: 89
Wysłany: 03-10-2007, 17:32   

Loniu napisał/a:
no a jak sprawuja sie ich servery teraz ?

Mam tam forum od kilku miesięcy i moge powiedziec że jest bardzo dobry kontakt z nimi odpisują na maila w ciągu 1,5 godziny (raz mi odpisali po 10 minutach), szybkie serwery, nie ma żadnym problemów z logowaniem do DirectAdmin ogólnie bardzo polecam
 
     
seba-zzdw

Posty: 11
Wysłany: 16-11-2007, 20:13   

Mam tam serwer i się z niego ciesze szybkie FTP MySql niezawodny a do adminów idzie na GG napisać naprawdę polecam ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Zumi

Pomógł: 16 razy
Posty: 554
Wysłany: 16-01-2008, 14:56   

szczeze to zastanawiałem się nad tym serwerem bo z tego co widze tutaj było na forum napisane to ich oferta się poprawiła a co do kontaktu a adminami to to cóż można sie wszytskiego spodziewac przecie to też ludzie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę