phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] [opinia] SSL2.pl
Autor Wiadomość
ssl2

Posty: 5
Wysłany: 01-05-2011, 14:59   [OffTopic] [opinia] SSL2.pl

Witam widzę że wielu użytkowników pyta o darmowy hosting więc pozwolę sobie zaproponować nasz darmowy hosting jak również wysłuchać waszej opinii.Podaje przykładowy pakiet:
Panel sterowania konta (DirectAdmin PL)
500MB na twoją stronę
25GB transferu miesięcznie
Brak limitu kont e-mail
Pełna obsługa PHP5
Bazy danych MySQL
Zadania CRONA - tak
Gotowe aplikacje (sklepy, fora dyskusyjne, strony internetowe)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Misiek [PL]


Pomógł: 82 razy
Posty: 430
Wysłany: 01-05-2011, 17:07   

Cytat:
6. SSL2.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści stron. Za treść witryn pełną odpowiedzialność ponosi użytkownik.
bzdura.
Cytat:
7. SSL2.pl w każdej chwili może umieścić reklamę na stronach użytkowników.
to było do przewidzenia ;)
Pisze też
Cytat:
Brak uciążliwych reklam
a w regulaminie
Cytat:
23. Dodatkowo strony muszą spełniać regulamin Google Adsense.

No ale cóż, to przecież wszystko ZA DARMO! :mrgreen:

A nóż widelec jakiś głupiec na to poleci.

btw.
Regulamin przemo.org napisał/a:
Za umieszczenie reklamy w podpisie lub tytule i inne niezgodności z regulaminem blokujemy sygnaturkę bez ostrzeżenia.
_________________
instalacja modyfikacji # aktualizacja for # przenoszenie for # naprawa kodowania (krzaczków)
tylko dwie rzeczy są nieskończone - pętla while (TRUE) i ludzka głupota, ale tą pierwszą można przerwać za pomocą break;
 
     
ssl2

Posty: 5
Wysłany: 02-05-2011, 14:56   

[quote="Misiek [PL]"]
Cytat:
6. SSL2.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści stron. Za treść witryn pełną odpowiedzialność ponosi użytkownik.
bzdura.

Jeśli prawo jest dla ciebi bzdurą....

Cytat:
7. SSL2.pl w każdej chwili może umieścić reklamę na stronach użytkowników.
to było do przewidzenia ;)
Pisze też
Cytat:
Brak uciążliwych reklam
a w regulaminie
Cytat:
23. Dodatkowo strony muszą spełniać regulamin Google Adsense.


Brak uciążliwych reklam nie oznacza że jej nie ma, jest jeden baner 728/90
przykładowa strona więc nie uważam że jest to reklama uciążliwa szczególnie jak się ma stabilny hosting za darmo.
 
     
chick

Posty: 18
Wysłany: 04-05-2011, 15:42   

Czy te pakiety wszystkie są darmowe??
 
     
Czaston


Pomógł: 22 razy
Posty: 175
Wysłany: 04-05-2011, 21:59   

Cytat:
11.Zabrania się stawiania serwerów gier.

Przez to straciliście około 50% przyszłych użytkowników, którzy oczywiście przeczytaliby regulamin.

Pakiety są bardzo ciekawie przystosowane. Każdy pakiet jest równy, ten ma czegoś więcej, natomiast tego mniej i vice versa. Reklamy... wiadomo, muszą być na każdym hostingu oferującym coś za darmo. Pomysł z autoinstalacją dobry, lecz jest już coś takiego na cba.pl, w dodatku zdecydowanie większa oferta.

Podsumowanie... Regulamin napisany krótko, konkretnie i przejrzyście. Oferta starannie ułożona i przemyślana. Nigdzie nie mogłem dopatrzeć się jaki macie Uptime, nie powinno to być ukrywane jeśli serwery są stabilne. Osobiście wolę płatne hostingi, chociażby xaa.pl. Na stronę "dla testów" najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście localhost...

Pozdrawiam, życzę sukcesów.
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 04-05-2011, 22:19   

Czaston napisał/a:
Cytat:
11.Zabrania się stawiania serwerów gier.

Przez to straciliście około 50% przyszłych użytkowników, którzy oczywiście przeczytaliby regulamin.

Tylko że serwer gier a strona o serwerze gier(np. CS) to zupełnie co innego.
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 04-05-2011, 22:40   

No to w takim razie świetny hosting skoro nie wie jakiego typu serwery uruchamia :)
 
     
ssl2

Posty: 5
Wysłany: 06-05-2011, 21:21   re

Kod:
Pomysł z autoinstalacją dobry, lecz jest już coś takiego na cba.pl, w dodatku zdecydowanie większa oferta.


Nie jestem pewien czy to sprawdziłeś dokładnie ja naliczyłem 72 gotowe aplikacje w najnowszych wersjach wszystkie możliwe opcje jakie daje Installatron Admin.
Na serwery gier nie zezwalamy ponieważ generują zbyt duże zużycie łącza i przeciążenie serwera,natomiast strony z grami online są akceptowane.
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 06-05-2011, 21:23   

ssl2, czyli w takim razie co jeszcze hostujesz? oprócz serwerów www?
 
     
ssl2

Posty: 5
Wysłany: 07-05-2011, 14:05   re

Serwer może być wykorzystywany dodatkowo jako serwer plików, zdjęć i obrazków ale jednocześnie trzeba spełniać wymagania regulaminu.
 
     
chick

Posty: 18
Wysłany: 07-05-2011, 18:03   

Mam nadzieję, że nie dzwonicie na nr. tel? I, że ostatni pakiet jest za free
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 09-05-2011, 12:37   

ssl2 napisał/a:
Serwer może być wykorzystywany dodatkowo jako serwer plików, zdjęć i obrazków
ale to jest dalej serwer www :P
 
     
ssl2

Posty: 5
Wysłany: 15-05-2011, 21:20   re

chick napisał/a:
Mam nadzieję, że nie dzwonicie na nr. tel? I, że ostatni pakiet jest za free


Wszystkie pakiety są bezpłatne,choć zamierzamy dodać również płatne żeby każdy miał wybór.
 
     
BrakU

Posty: 21
Wysłany: 29-06-2011, 07:08   

Jak mam wydać opinię na temat hostingu ssl2.pl to jestem trochę zawiedziony. Zbyt często strona się nie wczytuje - raz pusta, raz error 503/504. Chyba, że coś z tym zrobią bo prędkość serwera jest całkiem niezła i dobre jest to, że na str. do logowania nie ma reklam.

Dokładne przytoczenie błędu:
HTTP Error 503 napisał/a:
The requested service is unavailable.
The service you requested is temporarily unavailable.
The service may be unavailable because the server has reached the limit of the number of requests it is willing to serve in parallel. This number depends on the type of request you were submitting. If the document you requested was a dynamic document it may be that the application generating these documents is currently not running.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
123XmaX

Posty: 51
Wysłany: 18-09-2011, 18:37   

Hosting teraz należy pod linuxpl.com i jest podobno na nich "maszynie".
Panel admina niczym się nie różni od tego płatnego. Pewnie będzie coś wyłączone, no ale na początku myślałem, że coś się pomieszało i jestem na moim płatnym hostingu :P

Ciekawe jak będzie z działaniem. Na razie strona działa szybko, tylko nie mogę dostać się do bazy danych :/
Jak ktoś posiada tam konto to prosiłbym, aby sprawdził, czy może dostać się do phpmyadmin lub Chive.


Pozdrawiam!
_________________
http://www.laserforum.com.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę