phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
30-07-2010, 20:23
P?atno?? SMS
Autor Wiadomość
zaspa

Pomógł: 1 raz
Posty: 35
Wysłany: 31-03-2005, 17:20   

...szczególnie jak ma się konto w banku, który umozliwia przelew przez neta, dzięki czemu zaoszczędzamy i nie musimy wychodził z domu :)
_________________
ZAPF FORUMS
Pogadane forum!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
DuroneK


Posty: 264
Wysłany: 31-03-2005, 20:23   

zaspa napisał/a:
...szczególnie jak ma się konto w banku, który umozliwia przelew przez neta, dzięki czemu zaoszczędzamy i nie musimy wychodził z domu :)


ja nie mam konta, ale dam kumplowi kase to mi przleje :mrgreen:
 
     
Acneo

Posty: 48
Wysłany: 31-03-2005, 20:31   

Ludzie naprawde wolicie wys?ac dwa sms-y za 16 niż kopsnac się do banku ???????
 
     
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 01-04-2005, 14:21   

Przemo wg. mnie więcej zarobi na SMSach, a czemu :?:
Gdy? większo?? osób posiada telefony komórkowe i dysponuja na nim pieniądzmi. A co do banku to większo?? osób jest niepełnoletnia więc oni nie maja takiej potrzeby aby tam zaj?? :)
 
     
ergo


Pomógł: 2 razy
Posty: 101
Wysłany: 01-04-2005, 14:34   

buahahahha a od kiedy to trzeba byc pelnoletnim zeby zrobic wplate ??? wlasnie wplacilem ** zl przemowi na konto , zdaje sie ze PKO nawet nie pobralo oplaty .....
przemo zarobi DUUUZO mniej na SMSach niz na wplatach wiec nie wprowadzajcie ludzi w blad. To ze wiekszosci sie nie bedzie chcialo ruszyc dupy do banku to inna kwestia. Ja jednak wole zeby dostal cale moje pieniadze a nie przez posrednika.
 
     
Rif_Raf


Pomógł: 71 razy
Posty: 468
Wysłany: 01-04-2005, 14:38   

SIMtel, tak, tutaj nie można Ci nie przyzna? racji.
Jakby nie patrze? przelanie pieniądzy w banku, zw?aszcza przez młodych ludzi jest kłopotliwe. I do chodzi do tego brak ch?ci. Pozatym może się troche głupie wydawa? stał 15 min w kolejce, żeby przela? 8 z?otych :)

Pod wzglądem łatwości, dostępności, (bez)kłopotliwości znaczn? przewag? ma SMS. Tego nie da się ukry?.
_________________
nie pisz do mnie na gg
 
     
beny101

Posty: 54
Wysłany: 01-04-2005, 14:41   

A ja mam 13 lat i jutro moja siostra za mnie wpłaca to b?de miał dostęp z tego co wiem :D
_________________
Rang by Virusek - 10% iiiiiiiiii
 
     
Araadan
[Usunięty]

Wysłany: 01-04-2005, 14:46   

Wedlug polskiego prawa mozna zakladac osobne konta "na dzieci" od 14 roku zycia, wczesniej mozna zakladac takie pasozytnicze na kontach rodzicow:P a co do przelewu to jakas bzdurqa totalna... możesz miec 1 miesiac byles umial podpisac sie i możesz robic polecenia wplaty na konto w oddziale poczty polskiej lub robic przelewy w bankach....

na smsy sa limity i firmy biora przewaznie okolo 50%
na poczcie niema a oplata wynosi 2 zlote z groszami za wplaty do 1 tysiaca zlotych
 
     
ergo


Pomógł: 2 razy
Posty: 101
Wysłany: 01-04-2005, 14:49   

dokladnie nei ma zadnych rygorow co do robienia wplat
ludzie przeciez nie musicie robic przelewu ani miec konta ....no co wy... idziesz do banku i robisz WPLATE ... taki maly blankiecik... dolacze screena nawet zebyscie wiedzieli jak to zrobic :] ( odwrotnie wpisalem zleceniodawce i tytul - ale babeczka w banku poprawila ).
 
     
Strachu
[Usunięty]

Wysłany: 01-04-2005, 19:17   

Ja tam wol? płaci? SMS.
Przemo, Ja mogę SMS zapłaci? do 18z?. :wink:
Mogę wysłać dwa SMS po 8z? :wink:
 
     
ergo


Pomógł: 2 razy
Posty: 101
Wysłany: 01-04-2005, 19:36   

no to musisz zaplacic tak ponad 25 zl zeby przemo dostal swoje 18 zl chyba...
ale to do ciebie nie dociera. zreszta po co ja sie kluce. tak naprawde nie moja sprawa. ale nielubie jak czesc moich pieniedzy idzie nie do tej osoby co powinny.
 
     
Strachu
[Usunięty]

Wysłany: 01-04-2005, 19:40   

Nie chodziło mi oto, aby Przemo dostać 18z? tylko, że mogę Za SMS zapłaci? 18z?.

Ja i tak wol? płatność SMS, ponieważ mam 13 lat. A na komórce mam 85z? :mrgreen:
 
     
MarX


Pomógł: 26 razy
Posty: 349
Wysłany: 02-04-2005, 09:13   

hmmm Przemo może jaki? formularz w php który by na takim druczku przelewu wpisywać dane ;) i tylko drukuj i hop na poczt? :P dla dzieci w sam raz :) )) na wp.pl co? takiego jest :D
_________________
hmmmmmmmmmm?! :F
 
     
Rogacz


Pomógł: 4 razy
Posty: 85
Wysłany: 02-04-2005, 09:27   

MarX napisał/a:
hop na poczt?

lepiej do BZ WBK bo oni prowzji nie biora i przelew jest natychmiastowy
_________________
~Rogacz~
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Araadan
[Usunięty]

Wysłany: 02-04-2005, 12:31   

MarX napisał/a:
hmmm Przemo może jaki? formularz w php który by na takim druczku przelewu wpisywać dane ;) i tylko drukuj

http://www.cennik.poczta....e/bank_form.php
poczta ma skrypt robiacy gotowy formularz do wydrukowania po wpisaniu danych ale Przemo musialby jakos to zmodyfikowac zeby byly jego dane tak aby przed wydrukowaniem dodawalo sie tylko swoje i szlo na poczte czy gdzies indziej :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę