phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
HOME.pl i jego walka z wydajnosci? serwerów...
Autor Wiadomość
MIR

Posty: 1
Wysłany: 23-11-2006, 00:06   

Witam. Nasze forum tez to doknelo. Na poczatku zaczelo sie niewinnie i to my meczylismy home.pl za kiepska jakosc uslugi, slaby transfer itp. Dali nam mnostwo rad m.in. z kasowaniem postow. No nic - bylo troche smieci... i tak zniklo 30tys postow. Niestety - bez zmian. A nawet gorzej. I tutaj pojawily sie watpliwosci, czy to aby na pewno nasza wina, a nie home.pk czasem.

Potwierdzeniem naszej teorii sa wlasnie te bezczelne maile. Poupychali na serwerach wspoldzielonych nie wiadomo ile serwisow i teraz dziwia sie, ze ich "zasoby wirtualne" nie wystarczaja. Po przeanalizowaniu regulaminu i koronnego "7c" uwazam, ze nie maja prawa zerwac umowy. Nie moga jednostronie decydowac czy oprogramowanie jest optymalne czy nie. Co to wogole za pomysl?! A Windows przepraszam jest optymalny? To co - moga za miesiac zabronic userom laczyc sie z forum przez IE? Halo - pogrywaja sobie ostro i sieja panike. Jak czytam ten watek, z ilu rzeczy niektorzy z Was zrezygnowali dla home.pl, to noz mi sie w kieszeni otwiera.

Uwazam, ze jezeli home.pl zacznie zrywac umowy uzasadniajac je dzialaniem na szkode operatora, Urzad Ochrony Konsumenta bedzie mial spore pole do popisu. My podjelismy decyzje o czekaniu. Owszem, pare rzeczy za ich porada zostalo usprawnione, ale nie bedziemy upuszczac krwi. Placimy gruba kase, przesiedlismy sie nie bez powodu na pewny (jak nam sie wydawalo) hosting. Mamy 6tys usero i 270tys postow - i mamy zamiar sie rozwijac a nie ograniczac.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lobezzz


Pomógł: 9 razy
Posty: 232
Wysłany: 23-11-2006, 01:48   

odezwali sie, a ze ja nikt nie bedzie tracic czasu na uzeranie sie z home.pl to rozwiazanie jest tylko jedno: nowy hosting.


tylko pytanie: czy jesli zalozmy wylacze 50% dodatkow z forum :) to home.pl uzna ze forum jest juz wystarczajaco zoptymalizowane :lol:
 
     
Acneo

Posty: 48
Wysłany: 23-11-2006, 14:28   

I jak wiadomo już coś??
 
     
franek

Posty: 68
Wysłany: 23-11-2006, 14:30   

Lobezzz napisał/a:
nowy hosting.


Znasz jakiś taki, gdzie w podobnej cenie do home.pl nie będą robić takich cyrków z phpBB Przemo? Czasu coraz mniej i muszę się zacząć rozglądać za czymś innym (hosting lub skrypt).
 
     
Paszczak000


Pomógł: 317 razy
Posty: 2898
Wysłany: 23-11-2006, 15:07   

Najlepiej kupić jakiegoś taniego VPSa i po sprawie :) Ja tak zamierzam zrobić ;-)
 
     
moron

Pomógł: 5 razy
Posty: 243
Wysłany: 23-11-2006, 15:15   

ja kupilem dedyka
wydaje mi sie nagly wzrost obciazenia w rozrosnietych forach moze byc spowodowany botami googla
czasami potrafia siedziec na forum po kilkanascie h :/
_________________
przenosze fora z fora.pl i innych darmowych serwisow ktore nie udostepniaja bazy!
 
     
franek

Posty: 68
Wysłany: 23-11-2006, 16:25   

Pozostaje nam tylko liczyć na Przema, że coś wymyśli bo jak nie to 28.11 to będzie smutny dzień.
 
     
Smoczek


Pomógł: 1 raz
Posty: 53
Wysłany: 23-11-2006, 16:36   

Paszczak - masz na myśli jakiś konkretny VPS?
JA myśle nad zakupem serwera za granicą i przejściem na zwykły phpBB2... chyba taki serwer by dał radę pociągnąć ten skrypt xD.
 
     
strus


Pomógł: 66 razy
Posty: 547
Wysłany: 23-11-2006, 16:54   

Heh, ja mam dedyka na ktorym stoja 2 fora phpbb by przemo, oba dosyc potezne i bez problemu je dzwignie :) dodatkowo jest server csa 1.6 wiec nie robmy scen ze przemo to az taki straszny smok :) W sensie skrypt, nie autor :D
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
vegetagt


Pomógł: 125 razy
Posty: 1243
Wysłany: 23-11-2006, 17:03   

strus- napisał/a:
Heh, ja mam dedyka na ktorym stoja 2 fora phpbb by przemo, oba dosyc potezne i bez problemu je dzwignie dodatkowo jest server csa 1.6 wiec nie robmy scen ze przemo to az taki straszny smok W sensie skrypt, nie autor


wiesz, dedyk to moze byc 4x xeon 2.8ghz a moze byc zwykly pIII 733mhz ktory sie moze juz dławić chwilami
_________________
JA NAPRAWDE NIE UDZIELAM POMOCY NA GG/PW I NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA!
Ja pomogłem, Pan pomógł. Kto pomógł? Ci państwo :)
 
     
mark_a

Posty: 13
Wysłany: 23-11-2006, 18:14   

Cosik mi sie wydaje, ze home moze w ten sposob chce wymusic przejscie na ich dedykowane serwery ;) Dalem regulamin home do przeczytania znajomemu prawnikowi i zobacze czy maja prawo straszyc tym punktem zwiazanym z dzialaniem na ich szkode. Na moj rozum to oni powinni zapewnic mi odpowiedni poziom swiadczenia uslugi, a nie jak zaczeli niewyrabiac to straszyc, ze dzialam na ich szkode.
 
     
Lobezzz


Pomógł: 9 razy
Posty: 232
Wysłany: 23-11-2006, 23:57   

franek napisał/a:
Znasz jakiś taki, gdzie w podobnej cenie do home.pl nie będą robić takich cyrków z phpBB Przemo? Czasu coraz mniej i muszę się zacząć rozglądać za czymś innym (hosting lub skrypt).




ovh...
 
     
Raknor

Pomógł: 197 razy
Posty: 1180
Wysłany: 24-11-2006, 00:38   

Ewentualnie -> http://www.xxl-web.com/hosting.html
 
     
aquarius


Posty: 6
Wysłany: 26-11-2006, 15:21   

Również dostałem listy z pogróżkami od home.pl
Indexy na tabele w bazie mam założone.
W załączeniu pliki logów przesłane przez home.pl

MySQL-log3.txt
Log z 22.11.
Pobierz Plik ściągnięto 358 raz(y) 13,88 KB

MySQL-log2.txt
Log z 17.11.
Pobierz Plik ściągnięto 390 raz(y) 8,35 KB

MySQL-log1.txt
Log z 14.11.
Pobierz Plik ściągnięto 365 raz(y) 1,31 KB

 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Smoczek


Pomógł: 1 raz
Posty: 53
Wysłany: 26-11-2006, 16:02   

Udało się komuś coś ustalić? Może znalazł jakiś sposób by ograniczyć przeciążenie? Czy 28 listopada pozostaje nadal deadlinem?
Wolałbym jednak mieć konto do 5 gtudnia (bo to naprawdę bezsensowna sytuacja...rozwiązują umowę tydzień przed jej końcem =='), nie musiałbym nic na biegu robić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

https://kancelaria-transportowa.pl/

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

www.polsystem.pl

www.bidcar.pl

• Zamów reklamę