phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysyłanie powiadomień email, po każdym nowym poście na forum
Autor Wiadomość
Staszek.S

Posty: 2
Wysłany: 11-09-2015, 16:28   Wysyłanie powiadomień email, po każdym nowym poście na forum

Witajcie,

Mój pierwszy post na tym forum więc dzień dobry:)

Pytanie mam następujące - a że nie wieżę że nikt wcześniej nie miał takiego problemu - stąd wybór tego działu. Próbowałem szukać sam ale nie idzie mi...

Jestem w trakcie stawiania forum na najnowszej wersji phpBB by przemo... Wszystko pięknie, ale muszę forum dopasować do naszych potrzeb.
Z forum będzie korzystać kilkadziesiąt osób, mieszkańców osiedla, a forum ma zastąpić kulawą i spamującą komunikację mailową w kwestiach osiedlowych, naszego stowarzyszenia itd...

Chodzi o to, by po napisaniu przez kogoś posta, inni zarejestrowani użytkownicy (lub grupa), dostawali powiadomienie email o nowym poście.
Może być od razu, może być np raz dziennie w formie zestawienia w jakich tematach są nowe posty. jeśli nie ma, to zestawienie/powiadomienie nie jest wysyłane. Coś takiego funkcjonuje np na forum nikona www.nikoniarze.pl - ale ono jest na vbiuletin a nie na phpbb... Co wieczór, dostaje maila, w jakich działach pojawiły sie nowe tematy/posty. Chodzi o to żeby nie przegapić istotnych rzeczy.
Wiem że na forum są zaznaczane nowe tematy/posty, ale żeby z tej funkcji skorzystać, trzeba na forum wejść... A mi chodzi o to by każda osoba dostawała informacje że jest coś nowego...
Czy taki mod istnieje, ewentualnie jak to osiągnąć?
dziękuje i pozdrawiam
Staszek
Ostatnio zmieniony przez Woytec 30-10-2015, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę