phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Opinie] hekko.pl
Autor Wiadomość
arek67

Posty: 4
Wysłany: 06-01-2014, 02:06   

zypolek napisał/a:
Nie ma hostingów bez limitów, nawet jeśli jest napisane, że tych limitów nie ma. Są zawsze, ale akurat u nich przez kilka lat trzymania serwisów nie dostałem żadnego powiadomienia o tym, że przekraczam narzucone wskaźniki.


Nigdy nie otrzymałeś żadnego ostrzeżenia? To dobry hosting. U mnie na praktrycznie każdym serwerze zawsze otrzymywałem emailową informację, że coś przekraczam i coś przestaje działać...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 07-01-2014, 15:48   

Nie ogarniam - to dostajesz od nich powiadomienia, czy nie? A jeśli dostajesz, to daj przykład dla jakiej strony i na jakim koncie ją trzymasz, tj. jakie są parametry tego konta?
 
     
kazmierczak
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-2016, 12:10   

Miałem w Hekko wykupiony abonament na rok. Przez ten czas kilka razy wszystko się sypało, pomoc taka sobie, kontakt ok i niska cena - nic poza tym. Nie rekomenduje ani nie odradzam. Neutral.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 24-03-2016, 16:25   

Rozumiem, że dostałeś zlecenie wstawiania tych spamerskich linków, ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, że za wszelkie pomówienia grozi ci odpowiedzialność karna? Przecież ty tam w życiu serwera nie miałeś - po prostu wiem jak on działa.
 
     
ResidenT
[Usunięty]

Wysłany: 25-03-2016, 21:45   

Ja polecam bardzo Hekko :)
 
     
lukash4

Posty: 1
Wysłany: 26-03-2016, 18:33   

Również bardzo polecam hekko - support na najwyższym poziomie - zawsze uzyskuję szybką i wyczerpującą odpowiedź na pytanie. Jestem bardzo zadowolony.
 
     
borbaniusz

Posty: 1
Wysłany: 31-03-2016, 13:18   

Korzystałem bardzo często z hekko. Support u nich odpowiadał średnio po godzinie. To chyba dobry wynik, szczególnie w sobotę wieczorem, nie? :)
_________________
http://images78.fotosik.p...026bd064med.gif
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 31-03-2016, 15:03   

Hmm... nie wiem, nigdy na weekendach tego nie robiłem, ale w tygodniu odpowiadają mi w ciągu max kilku minut. Weekendy to całkowicie inny temat.
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 05-04-2016, 19:25   

Również polecam hosting Hekko. Mam tam konto od kilku lat. Szybki support. Ludzkie podejście np do przekraczania limitów :P
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
jezyk403


Pomógł: 2 razy
Posty: 209
Wysłany: 11-04-2016, 16:20   

polecam również serwery hekko . Mam już kilka lat hosting i tylko raz cos sie posypało ale szybko naprawili a pozatym suport szybko odpowiada.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 25-04-2016, 15:24   

Wow - wszyscy z forum u nich siedzą? ;-)
W sumie usługa stabilny, a każdy szuka serwera z normalną ceną i jakościowymi usługami. O coś takiego wcale aktualnie nie jest tak łatwo, co nie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę