phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Publikacja wersji 1.12.7
Autor Wiadomość
.::Trac3r::.


Pomógł: 79 razy
Posty: 537
Wysłany: 10-08-2012, 18:25   

Hmm, rozumiem lecz mam kolejne głupie pytanie tym razem no ale wolę zapytać.

Po zaktualizowaniu forum do tej wersji mam ponownie wgrać modyfikacje z starej wersji w pliki w których brakuje kodu modyfikacji?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
czesio56560


Pomógł: 210 razy
Posty: 1131
Wysłany: 10-08-2012, 18:29   

Dzisiaj z rana UPDATE'owalem i posypało się forum z powodu paru modyfikacji, które dotyczyły plików w INCLUDES. Musiałem wgrywać kopię zapasową.
_________________
Nie wiem.
Nie znam się.
Zarobiony jestem.
Przyjdź Pan jutro.
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 10-08-2012, 18:36   

W manualu jest instrukcja aktualizacji - nie ma tam mowy o nadpisywaniu plików z folderu includes, więc coś pochrzaniłeś w edycji.
 
     
tartut

Pomógł: 18 razy
Posty: 190
Wysłany: 10-08-2012, 18:37   

.::Trac3r::., czesio56560, zawsze możecie napisać w płatnych zleceniach, osoby które się znają na pewno uaktualnią forum za odpowiednią kwotę. ;)

@topic
Nie wiem kto pisał tę wersję skryptu, ale można było usunąć generowanie stopki przez php, niepotrzebnie obciąża forum.

Instalował ktoś już spider friendly na najnowszej wersji?
_________________
Pomoc poza forum odpłatna!
 
     
.::Trac3r::.


Pomógł: 79 razy
Posty: 537
Wysłany: 10-08-2012, 18:39   

Zrobię to sam bo to akurat nie problem lecz chciałbym wiedzieć czy z góry wgrywanie modyfikacji na nowej wersji zakończy się powodzeniem :)
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 10-08-2012, 22:40   

Mam pytanie
Jak mam zainstalowane sporo przydatnych modyfikacji to zostana usuniete wraz z aktualizacja?
 
     
tartut

Pomógł: 18 razy
Posty: 190
Wysłany: 10-08-2012, 22:56   

.::Trac3r::. napisał/a:
Zrobię to sam bo to akurat nie problem lecz chciałbym wiedzieć czy z góry wgrywanie modyfikacji na nowej wersji zakończy się powodzeniem :)

Rozwiń swą myśl.
emiloski94 napisał/a:
Jak mam zainstalowane sporo przydatnych modyfikacji to zostana usuniete wraz z aktualizacja?

To zależy, zrób aktualizację manualną. Jeżeli będzie z czymś problem to pisz tutaj na forum.
_________________
Pomoc poza forum odpłatna!
 
     
NineX



Pomógł: 546 razy
Posty: 1983
Wysłany: 10-08-2012, 22:57   

emiloski94, jeśli zaktualizujesz instrukcją manualną z głową to nie. Trudno akurat powiedzieć, czy z jakąś modyfikacją będzie kłopot.
 
     
.::Trac3r::.


Pomógł: 79 razy
Posty: 537
Wysłany: 10-08-2012, 23:00   

tartut, teraz to ja ogółem forum spie.. :) krzaki na forum nawet jak wgrywam starą wersję forum ..
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 10-08-2012, 23:05   

NineX napisał/a:
emiloski94, jeśli zaktualizujesz instrukcją manualną z głową to nie. Trudno akurat powiedzieć, czy z jakąś modyfikacją będzie kłopot.


Stwierdzam, że zostane przy starej wersji forum. Nie widzi mi się edytowania tylu plików http://wklej.to/ZzhYU
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 10-08-2012, 23:06   

Tak wam się spieszyło, takie narzekania i teraz co? Lenistwo. :mrgreen:
 
     
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 10-08-2012, 23:07   

Tommekk80 napisał/a:
Tak wam się spieszyło, takie narzekania i teraz co? Lenistwo. :mrgreen:


Mi to tam zwisało ;D
no nie powiem, nie chce mi sie edytowac tylu plików ;D
a jak sie zacznie to i trzeba konczyc
 
     
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 10-08-2012, 23:12   

Dobrze.... jest lista poprawek, zmian. Mam pytanie o optymalizacje. Czy coś zostało zmienione by usprawnić silnik forum ? Czy tylko takie drobne błędy, pierdoły, bo mimo wszystko żadna wymieniona funkcja nie jest jakaś znacząca, większość to drobne przeróbki. Pytanie moje czy oprócz poprawienia bezpieczeństwa + poprawieniu wymienionych błędów forum działa sprawniej, lepiej? Czy nie....

Myślę, że to pytanie jest ważne. Bo dużo osób ma bardzo zmodyfikowane fora i w razie gdy takie poprawki, które np. dla mnie się nie przydadzą, to nie wiem czy po prostu aktualizować wersję.

Z góry dzieki za odpwoiedź. Dzięki panowie za robotę. Chciało by się powiedzieć. Wkooońcu.
 
     
Deotho


Pomógł: 176 razy
Posty: 610
Wysłany: 10-08-2012, 23:18   

emiloski94 napisał/a:
NineX napisał/a:
emiloski94, jeśli zaktualizujesz instrukcją manualną z głową to nie. Trudno akurat powiedzieć, czy z jakąś modyfikacją będzie kłopot.


Stwierdzam, że zostane przy starej wersji forum. Nie widzi mi się edytowania tylu plików http://wklej.to/ZzhYU


Kilka godzin, a jak sobie nie poradzisz to chętnie wykonam to za Ciebie za drobną opłatą.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
emiloski94


Pomógł: 2 razy
Posty: 363
Wysłany: 10-08-2012, 23:40   

mek1942 napisał/a:
Dobrze.... jest lista poprawek, zmian. Mam pytanie o optymalizacje. Czy coś zostało zmienione by usprawnić silnik forum ? Czy tylko takie drobne błędy, pierdoły, bo mimo wszystko żadna wymieniona funkcja nie jest jakaś znacząca, większość to drobne przeróbki. Pytanie moje czy oprócz poprawienia bezpieczeństwa + poprawieniu wymienionych błędów forum działa sprawniej, lepiej? Czy nie....

Myślę, że to pytanie jest ważne. Bo dużo osób ma bardzo zmodyfikowane fora i w razie gdy takie poprawki, które np. dla mnie się nie przydadzą, to nie wiem czy po prostu aktualizować wersję.

Z góry dzieki za odpwoiedź. Dzięki panowie za robotę. Chciało by się powiedzieć. Wkooońcu.


Także podłączam się do pytania.

skrypt przemo jest uznawane za najbardziej dziurawe forum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę