phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zrobic ANKIET? w portalu?
Autor Wiadomość
doli

Posty: 7
Wysłany: 22-12-2004, 17:37   Jak zrobic ANKIETĘ w portalu?

Męczę się z tym od 2 dni!! Nie wiem jak zrobić ankietę w portalu. Pomocy!! A przy okazji adres forum: http://footballportal.notlong.com
Ostatnio zmieniony przez Woytec 27-12-2014, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 22-12-2004, 18:33   

Ogólne :arrow: Ustawienia portalu :arrow: Forum ankiet ID & wpisz numer id forum :wink:
 
     
piotrygas


Posty: 28
Wysłany: 08-04-2005, 13:48   

mam prośbe mógłby ktos troszke obszerniej opisac jak zrobić ankiete skad mam wzias id forum z ankieta jak takiego nie mam jak mam je zrobic i co w nim ma byc z góry wielkie dzieki za odpowiedz szukałem na ca?ym forum i nic takiego nie ma wszytskich zbywacie byle tekstem i niegdzie nie ma konkretnej instrukcji :(
 
     
lynks

Pomógł: 4 razy
Posty: 26
Wysłany: 08-04-2005, 14:47   

zakladasz osobne forum o nazwie przykladowo "ankiety" id możesz zobaczyc w PA i zalozona tam ankieta bedzie widoczna w portalu.

albo tez możesz wykozystac ktores z istniejacych for tylko wtedy raczej odbierz zwyklym userom mozliwsc tworzenia tam anikiet, ID takze możesz oczytac w PA w zarzadzaniu forami ( sa w nawiasie zaraz obok nazwy :) )
 
     
piotrygas


Posty: 28
Wysłany: 08-04-2005, 14:51   

no ok to wiem skad wziasc id ale jak ma wygladac ta ankieta co mam tam napisac jakis przykład jeśli mozna prosci bo narazie to rozumiem ze mam napisac post ale co w nim?? :)
 
     
lynks

Pomógł: 4 razy
Posty: 26
Wysłany: 08-04-2005, 15:23   

możesz pisac co chcesz w portalu widac bedzie tylko ankiete ktora zalozysz :)
 
     
Araadan
[Usunięty]

Wysłany: 08-04-2005, 15:28   

zakladasz w danym forum temat i robisz ankiete..
 
     
piotrygas


Posty: 28
Wysłany: 09-04-2005, 18:33   

Ok juz mam tyle razy patrzyłem na ta opcję a mozna powiedzieć że jej nie zauważyłem wielkie dzieki panowie za pomoc :)
 
     
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 08-12-2014, 00:36   Użytkownicy nie mogą głosować w ankiecie na portalu

Skorzystam z okazji i podepnę się pod wątek...
Użytkownicy nie mogą głosować w ankiecie na portalu forum: forum.drewnianapolska.eu
Nie bardzo wiem jak to ugryźć - pomoże ktoś?
Po oddaniu głosu otrzymują komunikat: To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek.
W ustawieniach "Sondy" wszyscy mogą głosować...
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 08-12-2014, 03:59   

Może temat z ankietą jest zablokowany?
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 08-12-2014, 23:19   

Problem polega na tym, że wszystko wygląda ok. - temat jest odblokowany (można w nim pisać odpowiedzi).
Zastanawiam się nad tym czy problem nie leży w zablokowaniu forum "portal", które widoczne jest tylko dla administratora, strona "portal" reaguje w każdym razie tak jakby to ona była zablokowana i może stąd brak możliwości głosowania...
Nadal jestem w kropce w temacie: jak uruchomić sondę aby mógł głosować nie tylko admin?

Temat z sondą: http://forum.drewnianapol...c.php?p=261#261
Strona portalu z sondą: http://forum.drewnianapolska.eu/portal.php
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 09-12-2014, 00:10   

Skoro dział dla administracji to nawet logiczne, że nikt spoza nie może sie w nim wypowiadać. Może dać sonde w dziale ogólnym, skoro ma sie wypowiadać każdy?
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 09-12-2014, 10:58   

Najprostsze rozwiązanie zwykle okazuje się najlepsze :)
Okazało się że niechcący zablokowałem sondę, a myślałem, że jest odblokowana, bo mam też na forum temat tekstowy o tej samej treści. Dział forum "sondy" jest niewidoczny dla użytkowników i to wystarczy. W każdym razie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę