phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolory czcionki w portalu (jakieś wyróżnienie tekstu)
Autor Wiadomość
julu

Posty: 80
Wysłany: 18-03-2005, 20:47   Kolory czcionki w portalu (jakieś wyróżnienie tekstu)

Nie wiem, może było, pewnie tak, to proszę o link jaki?.

Chodzi mi o:

1. Zamiana kolorków w module "Menu", żeby linki w nim (Forum - może był np czerwone, Strona Główna....) były koloru zwykłej czcionki, a tytuł modułu koloru tych linków)

2. Tak samo jak wyżej z modułem "Ostatnie tematy"

3. Reszta modułów i wszystkich newsów też taki kolor jak tytuł "Menu"

4. W module "Kto jest na forum" żeby użytkownicy byli na taki kolor jak są na stronie forum, bo w portalu są w kolorze zwykłej czcionki (nieczytelne to jest)

To chyba wszystko. Jak ktoś sie zainteresuje to niech zobaczy na to forum i będzie wiedział o co mi chodzi. Chc? wiedzień poprostu w jakich plikach to zmodyfikować. W subBlack.css raczej nie bo jak pozmieniam to mi wszystko pomiesza na ca?ym forum, a mi chodzi tylko o te konkretne człąci. Widziałem, że ludzie tak mają więc na pewno tak można. Tylko, że mam za ma?? wiedz?.

Dzięki z góry i jak było to sorki (szukałem) dajcie linka i skasujcie temat póżniej.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 20-03-2005, 16:37   

Poszukaj w portal.php!
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 22-03-2005, 12:09   

Tak też myślałem, ale nie wiem co jest za co odpowiedzialne (w portal.php). I wszystko jest tam stylami zapisane, jak b?de chciał zmienia? na jaki? kolor to b?de musia? grzebać w stylach subBlack'a żeby znaleźć ten kolor, tak? Czy wystarczy pozamienia? style w portal.php?

Może ktoś ma gdzień jaki? spis co jest odpowiedzialne za co i jak można to zmodyfikować, wykorzystuj?c kolory z danego stylu/
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 22-03-2005, 14:21   

Co do kolorów ostatnich tematów, to to poniżej jest odpowiedzialne za linki, a co za tym idzie i za kolory:
Kod:
<a href="' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . '=' . $row['topic_id']) . '" " class="mainmenu" onMouseOver="document.all.recent_topics.stop()" onMouseOut="document.all.recent_topics.start()">' . $row['topic_title'] . '</a>';

Najlepiej jakbyś zrobić nową klas? w stylach i tylko podmieni? nazwą.
Tak samo z menu. Tam za kolory też odpowiedzialna jest ta sama klasa, a znajdziesz to tu:
Kod:
$links1 = ($portal_config['links1']) ? '<a href="' . append_sid("index.$phpEx") . '" class="mainmenu">' . $lang['Forum'] . '</a><br />' : '';
i tak do $links8. Tworzysz nową/nowe klasy o interesujących Cię kolorach i potem podmieniasz nazwą class="mainmenu". Linie odpowiedzialne za nagłowki są zaraz pod tymi $links.
julu napisał/a:
W module "Kto jest na forum" żeby użytkownicy byli na taki kolor jak są na stronie forum, bo w portalu są w kolorze zwykłej czcionki (nieczytelne to jest)
Dziwne. Ja mam takie same kolory jak na forum.
Mam nadzieję, że pomogłem. Jakby co to pytaj!

Edit:
Znalazłem. Znajdź w portal.php
Kod:
$style_color = '';
i zamieć na:
Kod:
$style_color = ' class="gensmall" ';
Powinno pomóc.
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę