phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
PlusMinus v1.4 by lui754
Autor Wiadomość
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 06-05-2009, 16:08   

w zadnym pliku, to zapytania sql dajesz do bazy danych. - najczesciej uzywajac phpmyadmina.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
lolo579

Posty: 13
Wysłany: 06-05-2009, 16:10   

a jak to sie robi powiedzcie
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 06-05-2009, 16:12   

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=10458
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
lolo579

Posty: 13
Wysłany: 08-05-2009, 06:29   

jakzrobiłem to taki bład mi wyskoczył mo zeci powiedziec co poprawić zeby dzialało??



tyulko viewtopic niedziała prosze o pomoc
 
     
patryk-88


Pomógł: 75 razy
Posty: 217
Wysłany: 08-05-2009, 13:39   

Pewnie źle wyedytowałeś plik viewtopic.php, więc jeszcze raz go zmodyfikuj na oryginalnym. Napisz jak wykonasz poprawnie instrukcje do tego pliku.
 
     
lolo579

Posty: 13
Wysłany: 08-05-2009, 16:35   

próbowałem jeszcze raz i jak wgrywam ban_id to bład wyskakuje


a może mógłby ktoś wzucić w załączniku już zmodyfikowany ten plik

bardzo prosze
 
     
masa9975

Pomógł: 1 raz
Posty: 100
Wysłany: 17-05-2009, 23:11   

mam to samo co lolo edytowaelm 2 razy i nic :|

Edit:/ porbaelm plik od jengo z userów tutaj z viewtopic.php wrzucielm i teraz mam błąd:

Kod:
Could not obtain topic information

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'p3.post_lp' in 'field list'

SELECT t.*, f.*, p3.post_approve AS topic_approve, p3.post_lp AS post_lp, p.post_order AS current_post_order, COUNT(p2.post_id) AS prev_posts FROM (phpbb_topics t, phpbb_forums f, phpbb_posts p3, phpbb_posts p, phpbb_posts p2 ) WHERE p.post_id = 64 AND t.topic_id = p.topic_id AND p2.topic_id = p.topic_id AND p2.post_id <= 64 AND p3.post_id = topic_first_post_id AND f.forum_id = t.forum_id GROUP BY p.post_id, t.topic_id, t.topic_title, t.topic_status, t.topic_replies, t.topic_time, t.topic_type, t.topic_vote, t.topic_last_post_id, t.topic_poster, f.forum_name, f.forum_status, f.forum_id, f.auth_view, f.auth_read, f.auth_post, f.auth_reply, f.auth_edit, f.auth_delete, f.auth_sticky, f.auth_announce, f.auth_pollcreate, f.auth_vote, f.auth_attachments, f.auth_download, t.topic_attachment ORDER BY p.post_order, p.post_id ASC

Line : 215
File : viewtopic.php
 
     
Xs3non

Posty: 19
Wysłany: 18-05-2009, 18:30   

Może ktoś pomóc, ogólnie wszystko mi działa ale czy da się zmienić żeby zamiast tego czarnego tła było białe, bo tak się nie da czytać :(

 
     
byakugan

Posty: 37
Wysłany: 21-05-2009, 19:19   

ja mam taki sam problem jak lolo579,

Kod:
Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LEFT JOIN phpbb_banlist b ON u.user_id=b.ban_userid)phpbb_users u ON (u.user_id ' at line 5

SELECT p.post_id, p.post_time, p.enable_sig, p.enable_html, p.enable_smilies, p.post_edit_count, p.post_edit_time, p.post_username, p.post_approve, p.poster_delete, p.post_edit_by, p.post_plusp, p.post_minusp, p.post_parent, p.post_attachment, u.user_sig_image, u.user_from, u.user_regdate, u.user_gender, u.user_aim, u.user_viewaim, u.user_avatar_width, u.user_avatar_height, u.user_id, u.username, u.user_level, u.user_jr, u.user_allowhtml, u.user_posts, u.user_allowsig, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_allowsmile, u.user_plusp, u.user_minusp, u.user_disallowed_write, b.ban_id, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_avatar, u.user_rank, u.user_viewemail, u.user_website, u.user_email, u.can_custom_ranks, u.user_custom_rank, u.user_session_time, u.user_allow_viewonline, pt.post_text, pt.bbcode_uid, pt.post_subject , ph.th_post_id FROM phpbb_posts p LEFT JOIN phpbb_posts_text_history ph ON (ph.th_post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_posts_text pt ON (pt.post_id = p.post_id) LEFT JOIN (LEFT JOIN phpbb_banlist b ON u.user_id=b.ban_userid)phpbb_users u ON (u.user_id = p.poster_id) WHERE p.topic_id = 32 GROUP by p.post_id ORDER BY p.post_order, p.post_time ASC LIMIT 0, 15

Line : 843
File : viewtopic.php


a wszystko dobrze wgrałem potem sprawdziłem jeszcze raz viewtopic.php i było dobrze
 
     
lolo579

Posty: 13
Wysłany: 23-05-2009, 12:13   

prosze o pomoc moze by ktos wstawił zmodyfikowany plik viewtopic.php zeby nam wszystkim pomóc
 
     
webmaestro

Pomógł: 23 razy
Posty: 299
Wysłany: 23-05-2009, 12:26   

lolo579 napisał/a:
prosze o pomoc moze by ktos wstawił zmodyfikowany plik viewtopic.php zeby nam wszystkim pomóc

Ty sobie jaja robisz??
HateML Pro 1.1
http://dobreprogramy.pl/i...ro+1.1+build+05

lub:
PSPad 4.5.3
http://dobreprogramy.pl/i...SPad+4.5.3+2298

I wyszukujesz linijki i podmieniasz, inaczej sie miczego nie nauczysz.
 
     
xenty

Pomógł: 1 raz
Posty: 100
Wysłany: 23-05-2009, 22:05   

Pomóżcie ;D
coś namieszałem z tym:
Kod:
, p.post_plusp, p.post_minusp

w viewtopic.php
i zamiast usera, avataru etc w temacie jest tylko Gość u każdego usera

[ Dodano: 25-05-2009, 06:29 ]
Sprawdzi ktoś co zrobiłem źle?
Sprawdzałem 3 razy i niby wszystko gra :/
Ale na forum, zamiast autora postu, jest pochylona nazwa "Gość" :/
 
     
Dartam


Pomógł: 2 razy
Posty: 187
Wysłany: 03-06-2009, 14:46   

Zna ktoś rozwiązanie na problem byakugana i loloa579 bo mam identyczny problem?
 
     
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 04-06-2009, 21:29   

ja tego wogole nie mam ;/

Kod:
#--[ FIND ]--
# full text: <tr>
#          <td valign="top" align="right" nowrap="nowrap"><span class="gen">{L_TOTAL_POSTS}:&nbsp;</span></td>
#          <td valign="top"><b><span class="gen">{POSTS}</span></b><br /><span class="genmed">[{POST_PERCENT_STATS} / {POST_DAY_STATS}]</span> <br /><span class="genmed"><a href="{U_SEARCH_USER}" class="genmed">{L_SEARCH_USER_POSTS}</a></span></td>
#        </tr>
#
{L_SEARCH_USER_POSTS}</a></span></td>
        </tr>
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
orszul4321


Pomógł: 39 razy
Posty: 307
Wysłany: 04-06-2009, 22:02   

Boltos, szukaj frazami, np.
Kod:
{L_SEARCH_USER_POSTS}</a></span></td>
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę