phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzielenie tematów
Autor Wiadomość
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 10-08-2005, 16:09   Dzielenie tematów

Dzielenie Tematów

Autor: qbs
Opis: Włącza podział tematów na ważne/tematy, w skład tych pierwszych wchodzą tematy oznaczone jako Ważne Ogłoszenia, Ogłoszenia oraz Przyklejone. Natomiast do tych drugich: tematy przeniesione oraz zwykłe.

Download: http://www.przemo.org/php...ction=file&id=1

<hr>

W tym temacie zadajemy pytania dotyczace tylko i wyłącznie tego moda.
W przypadku aktualizacji hacka, lub wersji forum, autorów modyfikacji prosze o zamieszczanie w zalacznikach instrukcji do nowej wersji, zostanie ona przeniesiona do download.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
petro

Posty: 79
Wysłany: 19-08-2005, 22:32   

I znów mam problemy i muszę Was prosić o pomoc, gdyż instrukcja nie jest kompatybilna z moim stylem i z niektórymi plikami się zgadza a innymi nie. W załączniku dodaje wszystkie potrzebne pliki i proszę kogoś kto potrafi instalować tego MODa aby mi go zainstalował. Proszę o instalację pełną, czyli aby można było konfigurować MODa z poziomu PA.
Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc!
Z góry bardzo dziękuję!

Pozdrawiam!

[ Dodano: 20-08-2005, 21:15 ]
Pomoże ktoś ?? Bardzo mi zależy na tym modzie ??

1.rar
Pobierz Plik ściągnięto 1176 raz(y) 100,19 KB

 
     
nightwalkers

Pomógł: 1 raz
Posty: 137
Wysłany: 01-11-2005, 12:54   

Ja mam takie pytanie, gdzie zmienia się wielkość i kolor tych napisów tzw standardowo jest Ważne i Tematy czarne i duże, a ja chce to zmniejszyć i zmienić kolor na biały, tylko nie wiem gdzie to zrobić... wie ktoś?


Z tego co się domyślam trzeba class="CatBootom" zmienić na inny, tylko jak zrobić by było to identyczne jak napisy Tematy, Odpowiedzi, itd - mam styl invision_red - dzieki za pomoc
 
     
Revann

Posty: 7
Wysłany: 21-01-2006, 15:04   

Zainstalowalem tego moda i gdy wchodze w jakas kategorie to nie pokazuje mi rangi... mam zainstalowane color ranks i np. ja mam czerwona range, po zainstalowaniu tego moda z dzieleniem, gdy wchodze do kategorii np. hyde park, przy temacie (tam gdzie autor) nie dziala ranga... moj nick zamiast czerwony jest zwyklego koloru :/ Co zrobic ?
 
     
Gracek


Pomógł: 222 razy
Posty: 1781
Wysłany: 21-01-2006, 19:46   

mysl (szkoda ze ta tabliczka jest zabroniona :mrgreen: )
_________________
###
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 21-01-2006, 20:07   

Revann, sek w tym ze ta poprawka tyczy sie tylko spoosobu wyswietlania listy for, ona nie ma nic wspolnego z rangami. wiec nie mam pojecia po co tutaj umieszczasz swojego posta? poczytaj tematy odnosnie color ranks . to sie odrazu twoj problem rozwiaze
_________________
Cygantura
 
     
Revann

Posty: 7
Wysłany: 21-01-2006, 20:17   

Tyle, ze zanim zainstalowalem tego moda, cr dzialalo perfekcyjnie :/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 21-01-2006, 20:19   

tyle ze kolorowanie ci nie dziala takze w viewtopic.php a tam zadnej poprawki instalujac tego moda nie wprowadzales (przynajmniej w instrukcji o niczym takim nie pisalem) wiec problem lezy gdzies indziej:
Zanim zadamy pytanie, używamy opcji szukaj
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę