To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Styles Demo MOD ver. 1.0

tepe15 - 19-06-2009, 13:44
Temat postu: Styles Demo MOD ver. 1.0
STYLES DEMO MOD ver. 1.0

Demo: CLICK

Paczka z instrukcją instalacji i plikami w załączniku..

Support w temacie :)

Miłego użytkowania!

WeaR - 19-06-2009, 13:53

tepe15, nie lepiej byłoby jakby menu było na górze, lepiej by to wyglądało ; >
tepe15 - 19-06-2009, 14:02

WeaR można by tak zrobić jak dokończe kolejną modyfikację to pokminie z tym być może...
no chyba że ktoś mnie ubiegnie :P np lui754 który lubi to robić xD

Najlepszym rozwiązaniem było by wydać dwie wersje tego moda z menu na boku i z menu na górze :)

Jeżeli ktoś ma ochotę pobawić się w programistę proszę bardzo :)

NIE ZAPOMNIJCIE DOPISAĆ SIĘ DO STOPKI! ^_^

joli - 19-06-2009, 14:18

tepe15, powiedz mi, po cow tym temacie narobiles takiego wrzasku? czy my slepi jestesmy, glusi?


Powiedzialabym, patrzac na demo, ze takie to jakby kiepskie jest. Brak downloadu?

Przy duzej ilosci stylów ta tabelka po lewej zacznie byc koszmarna. Poza tym umieszczenie tego po lewej stronie utrudnia w znaczny sposob ogladanie stylów, ktore sa zwezone o ten boczny panel.
Jakis screen z opcji w PA? Nie chce mi sie tego instalowac, wole zdecydowanie wersje CMP.
Kod:
     DO KAŻDEGO STYLU NALEŻY WRZUCIĆ FOLDER Z PLIKAMI .tpl z PHPBB2/templates/subSilver 
horror :roll:
Jak dla mnie, kiepskie to i byle jakie, ale jesli nie bedzie bledow, niech zostanie, moze ktos skorzysta.


Popraw pierwszy post na normalny, popraw błedy w nazwie moda (sic!) bo to idiotycznie wyglada.
Zasady ogólne

tepe15 - 19-06-2009, 14:45

lubię robić hałas :) dla ciebie szczególnie xD !

jeżeli chodzi o PA to go brak wszystko jest zautomatyzowane style które ma się zainstalowane na forum pokazywane są w tabelce
dam też kolejne demko jak to wygląda przy dużej ilości styli:
http://styles.phpbb2.de/

(ktoś namieszał w pliku stylu dlatego mu się rozjeżdża na bok)

CMP I CMP ciągle od kogoś to słyszę ;/ ja tu daje darmowy skrypt nie komercje za którą trzeba płacić!

tak samo było z Blog Mod oczywiście wyrazy szacunku dla They2 ale sam swoim wysiłkiem pozbawiłem tego moda denerwujących bugów bez jego plików po prostu uparcie dążyłem do celu bo mi zależało na tym modzie a dzieląc się nim popełniłem błąd

ale fakt faktem było minęło

Co do downloadu zawsze można zrobić :P czy tak?
Ja tam nie jestem jakimś ekspertem w tych sprawach ale przynajmniej próbuje się wykazać Joli :P

joli - 19-06-2009, 14:58

Za demo CMP wcale placic nie trzeba, jest darmowe. Jakos zadnych bugow tez tam nie widze.
http://www.przemo.org/php...ic.php?p=379082


Poza tym, jak napisałam, jesli nie bedzie błędow, to Twoje niech sobie zostanie. Cholernie niewygodne, ale co mi zalezy. Sprawdze w wolnej chwili.

tepe15 - 19-06-2009, 15:04

no tak czyli na daremne mój trud ;/ ehh no cóż następnym razem będe lepiej szukał zanim za coś się zabiorę :(

w sumie to ciekawe jest tutaj jego mod jest za free a na bbhelp podobno kosi za niego szmal gdzies na jakims forum wyczytalem :P

They2 - 19-06-2009, 15:29

tepe15, ciekawi mnie skad to masz mod ? :(

Domyslam sie, ze ode mnie starsza wersje Styles Demo 0.1 wiales i poprawiles dla wersji 1.12.6 zgadza sie ?

ta modyfikacja oczywiscie jest darmowa, gdzie czytales ze jest platne ?
i poza tym wyjasnij mi to co to jest CMP albo podaj link.

tepe15 - 19-06-2009, 17:13

znowu They2 się mylisz xD oto skąd mam tą modyfikację:
http://www.ktauber.com/phpBB2mods/styles_demo/
całokształt pracy K. Taubera :)

a co do tego czy modyfikacja Styles Demo - CMP jest płatna to może nie tyle modyfikacja co ranga vipa czy coś w tym stylu by ją móc pobrać :P

nie podam linku gdzie to czytałem bo przypadkiem się na to nadziałem przeglądając strony webmasterskie w poszukiwaniu tego moda

A co do CMP i jego bugów otóż Joli oświece Cie ma nawet 2 bugi xD

pierwszy polega na tym że gdy na górze wyswietla sie pasek a później klikniesz w link indexowy nad pierwszą kategorią pasek styli się dubluje :p

a dwa w panelu administracyjnym lub i nie cos jest nie tak bo gdy wysyla info o stylu to niby wszystko jest ok ale jak sie kliknie na nazwe stylu w górnym pasku po prawej wyswietla się komunikat ze styl nie ma swojej strony www autora chociaz wszystko jest wypełnione :P

segos - 19-06-2009, 17:16

Najlepsze jest taka co ma joli tylko gdyby było można włączyć jakiś styl i potem tylko naciskać dalej a nie za każdym razem szukać
CMP - 19-06-2009, 21:40

They2 napisał/a:
co to jest CMP
'
fajnie :)

Cytat:
A co do CMP i jego bugów otóż Joli oświece Cie ma nawet 2 bugi xD


wiem wiem, na theme4u też są (to jest ta sama wersja, tylko kto inny przerabiał do przema, co widać chociażby po spolszczeniu) :P
Ten mod przerobiony przeze mnie jest dosyć stary, był dostępny tylko dla grupy bbuser na bbhelp.pl, ażeby mieć tą rangę trzeba było wybulić bodajże sms 10,98zł. Z tego co sobie przypominam nigdy nie udostępniłem tego moda poza bbhelp, nawet po jego upadku. I nie wiem jak się tutaj to znalazło...

tepe15 - 19-06-2009, 21:54

dlatego żeby mnie nie oskarżono znowu bezpodstawnie o kradzież to skorzystałem fakt faktem z konieczności ze standardowego skryptu K.Taubera :P

także mówcie co chcecie ja jestem czysty :>

CMP - 19-06-2009, 22:04

tepe15, wiem :) chodziło mi o to: http://www.przemo.org/php...ic.php?p=379082
lui754 - 19-06-2009, 22:07

CMP, napisz do autora tematu i wyjaśnij sprawę.
They2 - 19-06-2009, 22:12

xlesiu napisał/a:
They2, http://www.przemo.org/php...profile,u,15450
CMP napisał/a:
fajnie :)
wybacz mi, nie myslalem o Tobie...
dzieki xlesiu, teraz to juz wiem.

tepe15, jestes czysty, a moglem dokonczyc poprawke z mojej wersji, ale juz wyprzedziles.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group