To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Portal - Jak zrobic ANKIET? w portalu?

doli - 22-12-2004, 17:37
Temat postu: Jak zrobic ANKIETĘ w portalu?
Męczę się z tym od 2 dni!! Nie wiem jak zrobić ankietę w portalu. Pomocy!! A przy okazji adres forum: http://footballportal.notlong.com
patrick - 22-12-2004, 18:33

Ogólne :arrow: Ustawienia portalu :arrow: Forum ankiet ID & wpisz numer id forum :wink:
piotrygas - 08-04-2005, 14:48

mam prośbe mógłby ktos troszke obszerniej opisac jak zrobić ankiete skad mam wzias id forum z ankieta jak takiego nie mam jak mam je zrobic i co w nim ma byc z góry wielkie dzieki za odpowiedz szukałem na ca?ym forum i nic takiego nie ma wszytskich zbywacie byle tekstem i niegdzie nie ma konkretnej instrukcji :(
lynks - 08-04-2005, 15:47

zakladasz osobne forum o nazwie przykladowo "ankiety" id możesz zobaczyc w PA i zalozona tam ankieta bedzie widoczna w portalu.

albo tez możesz wykozystac ktores z istniejacych for tylko wtedy raczej odbierz zwyklym userom mozliwsc tworzenia tam anikiet, ID takze możesz oczytac w PA w zarzadzaniu forami ( sa w nawiasie zaraz obok nazwy :) )

piotrygas - 08-04-2005, 15:51

no ok to wiem skad wziasc id ale jak ma wygladac ta ankieta co mam tam napisac jakis przykład jeśli mozna prosci bo narazie to rozumiem ze mam napisac post ale co w nim?? :)
lynks - 08-04-2005, 16:23

możesz pisac co chcesz w portalu widac bedzie tylko ankiete ktora zalozysz :)
Anonymous - 08-04-2005, 16:28

zakladasz w danym forum temat i robisz ankiete..
piotrygas - 09-04-2005, 19:33

Ok juz mam tyle razy patrzyłem na ta opcję a mozna powiedzieć że jej nie zauważyłem wielkie dzieki panowie za pomoc :)
irbis01 - 08-12-2014, 00:36
Temat postu: Użytkownicy nie mogą głosować w ankiecie na portalu
Skorzystam z okazji i podepnę się pod wątek...
Użytkownicy nie mogą głosować w ankiecie na portalu forum: forum.drewnianapolska.eu
Nie bardzo wiem jak to ugryźć - pomoże ktoś?
Po oddaniu głosu otrzymują komunikat: To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek.
W ustawieniach "Sondy" wszyscy mogą głosować...

vianne - 08-12-2014, 03:59

Może temat z ankietą jest zablokowany?
irbis01 - 08-12-2014, 23:19

Problem polega na tym, że wszystko wygląda ok. - temat jest odblokowany (można w nim pisać odpowiedzi).
Zastanawiam się nad tym czy problem nie leży w zablokowaniu forum "portal", które widoczne jest tylko dla administratora, strona "portal" reaguje w każdym razie tak jakby to ona była zablokowana i może stąd brak możliwości głosowania...
Nadal jestem w kropce w temacie: jak uruchomić sondę aby mógł głosować nie tylko admin?

Temat z sondą: http://forum.drewnianapol...c.php?p=261#261
Strona portalu z sondą: http://forum.drewnianapolska.eu/portal.php

vianne - 09-12-2014, 00:10

Skoro dział dla administracji to nawet logiczne, że nikt spoza nie może sie w nim wypowiadać. Może dać sonde w dziale ogólnym, skoro ma sie wypowiadać każdy?
irbis01 - 09-12-2014, 10:58

Najprostsze rozwiązanie zwykle okazuje się najlepsze :)
Okazało się że niechcący zablokowałem sondę, a myślałem, że jest odblokowana, bo mam też na forum temat tekstowy o tej samej treści. Dział forum "sondy" jest niewidoczny dla użytkowników i to wystarczy. W każdym razie dzięki za pomoc. Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group