To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Charts Mod by lui754 v3.0

lui754 - 29-03-2009, 13:13

tomek_cichy, Przecież jest w instrukcji domyslnie ta opcja. Wystarczy wyedytowac plik page_header.php oraz overall_header.tpl

Radze wykonywac instrukcje do końca.

tomek_cichy - 29-03-2009, 13:21

Wydaje mi się, że wszystko mam tak jak powinno być.
Tylko nie wiem czy zmieniać coś także w /templates/Tuning/* bo w instrukcji jest tylko odnośnie subSilver'a.

lui754 - 29-03-2009, 13:23

tomek_cichy, należy to wykonać. SubSilver to domyślny styl, nalezy wykonac całą instrukcje.
wolfiq - 29-03-2009, 13:24

tomek_cichy, jeżeli w instrukcji jest do subSilver to także dotyczy się innych styli :]
tomek_cichy - 29-03-2009, 13:26

Kurcze ja próbowałem zmieniać w templates/Tuning ale coś sie pitoliło strasznie i forum zaczynało się krzaczyć.
Czy mógłbyś edytować mi te dwa pliki które trzeba zmienić w stylu Tuning?
Pliki są tutaj:
www.lodzianie.ovh.org/music.rar Będę wdzięczny

lui754 - 29-03-2009, 13:29

wgraj tylko ten plik do templates/NazwaStylu/
tomek_cichy - 29-03-2009, 13:37

Ja nie wiem.. Ja chyba jakiś dziwny jestem... Nadal nie widzę żadnego odnośnika do listy w okolicy:
Kod:
 FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Download | Chat | Profil | Nie masz wiadomości | Wyloguj [ tomek_cichy ]
...

lui754 - 29-03-2009, 13:40

a teraz?
tomek_cichy - 29-03-2009, 13:43

Brawo :)
Działa:) Serdeczne dzięki...
Teraz jeszcze muszę tylko grafikę jakąć poustawiać i już będzie git malina :)
Pozdro:)

joli - 29-03-2009, 15:07

bjnkl
tomek_cichy - 31-03-2009, 12:01

Powiedzcie mi jeszcze gdzie wrzucić pliki z grafikami dla stylu Tuning? Wszystko działa ale grafik nie ma... :(
lui754 - 31-03-2009, 15:35

tomek_cichy, do templates/Tuning/images
MagicalFire - 31-03-2009, 15:40

tomek_cichy,
ja widzę ze nie wyedytowaleś pliku templates/Tuning/Tuning.cfg

tomek_cichy - 31-03-2009, 16:49

Kurcze ale numer... Edytowałem ale... nie wysłałem na serwer... Ale ze mnie gość... :)
Pozdro i jeszcze raz dzięki :)

Serek_mk - 31-03-2009, 19:02

Lista jest ładna , działa ale jeśli mogę wrzucić kilka pomysłów aby ją rozwinąć :

Przy poniższych pomysłach przy utworach nie może być :( W gorę: X - W dół: X)

W Panelu Administratora
- PA> Zarządzaj Przebojami> WŁACZ /WYŁACZ CHARTS - Właczenie wyłaczenie całego skryptu
- PA> Zarządzaj Przebojami> WŁACZ /WYŁACZ Głosowanie - Wyłącza możliwość głosowania, widok głosowania. user widzi np napis: TRWA PODLICZANIE GŁOSÓW. Wyłączenie głosowanie może od razu SORTOWAĆ utwory według głosów. Włączenie ponowne głosowania wrzuca 20 pierwszych utworó do kolejnego GŁOSOWANIA
- PA> Zarządzaj Przebojami> SORTUJ - Układanie automatyczne utworów po oddaniu głosów jest chyba nie zbyt trafnym pomysłem. Taka Lista powinna być pewną tajemnicą do końca.
- PA> Zarządzaj Przebojami> ILOŚĆ PIOSENEK - Lista Charts / Poczekalnia : lista posiada np: 20 utworów ale jest Poczekalnia w której moze być 3,5,7 lub 10 utworów. Takie ustawianie powinno być płynne. W głosowaniu powinna byćPOCZEKALNIA oznaczona jako POCZEKALNIA... takie ustawienia dają możliwośc głosowania na 20/5 utworów czyli 20 z Listy i 5 z poczekalni.
[- PA> Zarządzaj Przebojami> EDYTUJ : Liczba tygodni / Poprzednia Pozycja - Jeśli nie zrobi to automat to chociaż ręcznie wpisywać.
- PA> Zarządzaj Przebojami> LICZBA ZAZNACZEŃ - jak w Ankiecie Forum, możliwosć oddawania określonej liczby głosów.
- PA> Zarządzaj Przebojami> CZAS ODSTĘPU GŁOSOWAIA - chodzi tu o możliwosć ustalenia odstępów czasowych pomiędzy głosowaniami przez danego usera forum: można to powiązać do IP lub/albo/i do Nicka z forum. Odstępy np: 6/12/24 godziny.

FORUM:
DODAJ PROPOZYCJE/UTWÓR - User dodaje pozycję, otrzymuje info że została dodana, ale to obsługujący listę decyduje kiedy wejdzie dana pozycja. Propozycje widziane np: od Moda wzwyż np w: PA > Zarządzanie Przebojami > Propozycje

Taki komplecik byłby najpiekniejszym świątecznym prezentem :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group