To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Zlecenia - Wydzielone z czarnej listy zleceniodawcow

JustDoIt! - 14-03-2010, 11:21

Lisu15, sry ze się wwalam ale Przeciez w ustawieniu cash moda można ustawć na dziesiętne i wygladało by to tak : 0 (jak ktos by nic nie miał e-hajsu :) )

i tu kłania się bezmyślność
Shadow4 :lol: :lol: :lol:

Bella - 14-03-2010, 11:29

Proszę wybaczyć, że się wrące, ale wydaje mi się, że osoba wykonująca zlecenie powinna brać zaliczkę, po to aby uniknąć takich właśnie przykrych sytuacji; przed wykonaniem - zaliczka.

pozdrawiam.

Shadow4 - 14-03-2010, 21:42

lisu dostal zaliczke ale ze zwalil nie dostal ostatniej raty i zabral mi server

[ Dodano: 14-03-2010, 21:48 ]
Lisu napisze tylko tyle ze jestes niewychowanym dzieciakiem i ostrzegam przed tobą

Lisu15 - 15-03-2010, 14:49

Shadow4 napisał/a:
zabral mi server
kto ci zabrał serwer dzieciaku :?:

Podałem ci hasło nowe z kilka dziesiąt razy. Ty po prostu nie umiesz czytać. Podawałem ci kilka razy. Pisałem ci że masz w archiwum nawet ale ty nie, Podaj!. No to podałem. Potem next rozmowa i znow pytasz o to samo hasło...

Shadow4 napisał/a:
Lisu napisze tylko tyle ze jestes niewychowanym dzieciakiem i ostrzegam przed tobą

Wiem że Moge dostać teraz warna ale gówno mnie obchodzi jak mnie nazywasz. Liczę się ze zdaniem innych ludzi lecz z twoim nie.

[ Dodano: 15-03-2010, 14:50 ]
JustDoIt! napisał/a:
Lisu15, sry ze się wwalam ale Przeciez w ustawieniu cash moda można ustawć na dziesiętne i wygladało by to tak : 0 (jak ktos by nic nie miał e-hajsu :) )

Nie czepiaj się już ty. U mnie krucho z ENG a cash mod w standardowej wersji jest właśnie w części angielskie.

Oneitatsu - 15-03-2010, 15:07

Może załatwicie swoje niesnaski gdzieś na stronie, a nie będziecie zaśmiecać wydzielonego już zresztą wątku?

[ Komentarz dodany przez: Tavaro: 15-03-2010, 15:17 ]
...bo będzie warn, dla obu. Chcecie się wyzywać od dzieciaków, to idźcie na GG/PW/nie wiem, umówcie się na ustawkę albo coś. My tu chcemy konkretnych postów popartych konstruktywną argumentacją, a nie nastoletnich przepychanek.

W tym poście niczego nie zmieniałem, poprawiałem tylko swoje literówki. ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group