To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Style - Aniseed

Gilu - 03-09-2008, 21:13
Temat postu: Aniseed
Nazwa stylu: Aniseed
Autor stylu: Spleen
Strona www autora: www.stylerbb.net
Przystosowali do wersji by Przemo: Gilu (kod) & Slideroh (grafika)
Demo: http://gilu.byethost22.com/
User testowy: Testt hasło: test

Ikony /lang_/ w dwóch językach.

Dzięki dla koziołka, za pomoc z js.

Liczę na wasze opinie, styl może zawierać jakieś błędziki, które przeoczyłem

CMP - 03-09-2008, 22:05

Gilu, o co chodzi Ci dokładnie z tym onmauseover? nie działa? może się gryźć z niepotrzebnym wg mnie javascriptem, przecież to wszystko można zrobić w css. A jeśli ktoś ma wyłączone u siebie js to będzie działało. :)
Gilu - 04-09-2008, 14:51

CMP, wszystko pięknie działa, ale zajrzyj w overall_header. Chodzi mi o budowę menu, nie da rady tego ładnie zrobić (bloki widoczne dla zerejstrowanych i zalogowanych).

Tylko to, wszystko oczywiście działa (oprócz ukrywania ikon download, staty, album) i wygląda na forum poprawnie.

CMP - 04-09-2008, 15:33

Gilu, jak się nie da? przecież to proste, robisz np. tak, że piszesz sobie 2 wersje menu, jedno dla zalogowanych a drugie dla gości.

Dla zalogowanych między tym:
Kod:
<!-- BEGIN switch_user_logged_in -->

<!-- END switch_user_logged_in -->


a dla gości:

Kod:
<!-- BEGIN switch_user_logged_out -->

<!-- END switch_user_logged_out -->


lub po prostu ciągły kod i to co ma się wyświetlać dla gości a co nie, poprzedzasz tymi komentarzami.

Gilu - 04-09-2008, 15:37

CMP, tak robiłem w kazdym stylu z normalnym menu :] Tutaj to odpada, przejdźmy na gg jak mozesz.

[ Dodano: 04-09-2008, 17:29 ]
Dobra: zrobiłem, przetestowałem w każdym ustawieniu ze wszystkim i każdym po kolei obrazkiem włączonym i wyłączonym. Działa. :)

Wrzucam poprawioną paczuszkę do pierwszego postu.

INIM - 04-09-2008, 17:40

Rzuciłem tylko okiem i znalazłem dwa błędy.
- Po zwinięciu kategorii tabela zmienia szerokość.
- Po najechaniu myszką na menu, przyciski zmieniają lekko tło (jako niezalogowany, nie wiem jak jest gdy sie zalogujemy).
Opera 9.52 dla Fedory 8.

Gilu - 04-09-2008, 17:44

INIM napisał/a:
Po zwinięciu kategorii tabela zmienia szerokość.

Dzięki, poprawione.

INIM napisał/a:
Po najechaniu myszką na menu, przyciski zmieniają lekko tło

Ja się grafiką nie zajmuję, autorzy oryginału pod phpbb2 nie dali żadnego pliku .psd z tego co mi wiadomo od Slideroh'a nie da się tego lepiej zrobić (to występuje tylko na dorobionych, przemowych ikonkach prawda? statystyki, download, album, chat)
Pogadam z nim jeszcze, ale ja nie jestem w stanie tego poprawić ;)

INIM - 04-09-2008, 22:58

Nie wszędzie te strzałki (phpBB2 by Przemo Forum Index » Style » Modyfikacje graficzne gotowe - style i pozostałe » [Styl] Aniseed), są tego samego koloru.
'Zaloguj' i 'Wyloguj' jest pod menu, a to brzydko wygląda.
Uproszczony nagłówek: dodałbym za, <br /> i lekko bym zmniejszył szerokość tej tabeli.

Gilu - 05-09-2008, 14:05

INIM napisał/a:
Nie wszędzie te strzałki (phpBB2 by Przemo Forum Index » Style » Modyfikacje graficzne gotowe - style i pozostałe » [Styl] Aniseed), są tego samego koloru.

Szczerze mówiąc nie widzę gdzie są inne niż czerwone :)

INIM napisał/a:
'Zaloguj' i 'Wyloguj' jest pod menu, a to brzydko wygląda.

To jest 'rozwiązanie wizualne' z oryginalnego stylu, Spleen tak to sobie wymyślił, ja tylko dostosowuje do naszego skryptu :)

INIM napisał/a:
Uproszczony nagłówek: dodałbym za, <br /> i lekko bym zmniejszył szerokość tej tabeli.

Zmieniłem :)

Załącze poprawioną paczkę, jak wrócę do domu czyli w sobotę wieczór.
Do tego czasu może zdążysz odpisać co z tymi strzałeczkami.

Dzięki za pomoc i do soboty.

INIM - 05-09-2008, 14:23

Gdy piszesz nowy temat lub odpowiadasz na post masz strzałki koloru #FF6600, a gdy jesteś w konkretnej kategorii, to masz #000000.
A tak btw, to po najechaniu myszką na kategorie w nawigacji jest kolor #C80000, a strzałki są #CC0000 :P .

Gilu - 07-09-2008, 11:34

INIM, zmieniłem, kolory na #C80000. Wszędzie, oprócz miejsca w konkretnej kategorii. Nie mam pojęcia czemu nie akceptuje zmiany.

poprawiłem paczkę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group