To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Drobne Faq czyli czesto zadawane pytania... :)

michalsss - 27-05-2008, 14:51

dzięki @koziolek za pomoc! i dzięki panaut0lordv za próbę pomocy ;)
TvG - 30-05-2008, 12:05

Cytat:
Jak wstawić obrazek pod wpisem ?
[img]adres_zdjecia.rozszerzenie[/img]


Mi to nie działa :/ A przeszukiwać wszystkie te posty to jakaś masakra jest. Nie działają mi te znaczniki w podpisie. Mam wyłączony HTML i nie wiem gdzie go włączyć. BBCode mam włączone i normalnie w postach znaczniki img działają. Pomoże ktoś?

godfather06 - 23-06-2008, 10:02

przeszukałem naprawde całe Forum, ale jeśli to przeoczyłem to przepraszam.

chciałbym dodać własną ikonę forum która jest wyświetlana przy adresie forum.

w standardzie jest to jakas zwykła biała "kartka".

wiem że było coś z logo_phpbb.gif ale wydaje mi się że to jednak nie to dlatego tutaj pisze

pozdrawiam

MisQL - 23-06-2008, 10:07

TUTAJ ;)
godfather06 - 23-06-2008, 10:19

wielkie dzieki :) ale powiedz mi jeszcze, ta linijke mam dopisać pod

Cytat:
<head>


?

MisQL - 23-06-2008, 10:25

Tak.
michal_malina - 23-06-2008, 11:17
Temat postu: Mam problem z zarejestrowaniem się na www.km.wroclaw.pl
Wchodzę na stronę http://www.km.wroclaw.pl/, klikam na rejestracja, wypełniam wszystko co trzeba i już jestem w bazie jako zarejestrowany, ale wyskakuje błąd i nie otrzymuję potwierdzenia i linka aktywacyjnego do konta.

"Error geting users post stat
DEBUG MODE
SQL Error : 1054 Unknown column 'g.group_id' in 'on clause'
SELECT ug.user_id, g.group_id as g_id, g.group_name , u.user_posts, g.group_count FROM phpbb_groups g, phpbb_users u LEFT JOIN phpbb_user_group ug ON g.group_id = ug.group_id AND ug.user_id = 758 WHERE u.user_id = 758 AND ug.user_id is NULL AND g.group_count = 0 AND g.group_single_user = 0 AND g.group_moderator <> 758
Line : 829
File : usercp_register.php"

I na końcu: "Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu, możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://przemo.org/phpBB2/forum" więc to robię

arcy - 23-06-2008, 11:20

michal_malina, Ty jesteś Adminem tego forum? Jeśli nie to i tak nic nie zrobisz.
Zgłoś do Admina.

I powiedz mu, że wersja 1.9.4 wyszła z użycia daaaawano temu i zaleca się aktualizację do najnowszej wersji 1.12.6 p 1

My tu już nie supportujemy wersji 1.9.x

michal_malina - 23-06-2008, 11:22

Dzięki za informację, a wiesz może kto jest adminem bo coś nie mogę go znaleźć
Dusia - 13-10-2009, 16:34

witam, szukam szukam bo podobno jest na to odpowiedz, ale ja nie mogę jej znaleźć :oops:
Nie mogę przenosić postów pojedynczo, nie wiem dlaczego, całe tematy owszem, ale pojedynczych postów nie. Proszę o radę

MagicalFire - 13-10-2009, 16:38

Dusia, bo nie ma takiej opcji
musisz wydzielić post z tematu
poczytaj phpBB2 by Przemo :: View topic - FAQ dla moderatorów

HardROoZi - 14-10-2009, 17:27

elo,

albo ja jestem slepy albo takiej opcji wogole nie ma ... a chodzi mi dokladnie o masowe kasowanie postow w danym temacie ... chodzi mi o to jak jest np. offtop zeby szlo zaznaczyc pare postow i skasowac je a nie pojedynczo kasowac ;/ szukalem po forum czy nie ma moda ale nie znalazlem ;/

MagicalFire - 14-10-2009, 17:48

HardROoZi, musisz wydzielić posty i potem wykasować cały temat
samir - 10-11-2009, 14:00

Witam Gość,
Mam problem dotyczący załączników.
Ustawiłem możliwość dodawania załączników na forum.
Każdy może dodawać te pliki, lecz po dodaniu nie wyświetla linka, którym by można ściągnąć dany załącznik.
Wyświetla nazwe pliku i ile razy został ściągnięty(zauważyłem, że liczba ta inkrementuje się za każdym razem jak ktoś wejdzie na forum). Fizycznie plik znajduje się na serwerze, ale co jest grane to nie wiem.

Gość jeśli wiesz co trzeba zmienić w kodzie i w którym pliku lub jeśli też coś źle w PA ustawiłem to proszęo udzielenie pomocnej odpowiedzi.

pozdro.

[ Dodano: 10-11-2009, 14:02 ]
Krótko mówiąc nie można pobrać pliku.

arcy - 10-11-2009, 14:07

samir, check_files zablokowany, brak konta testowego. Odblokuj http://matematyk-uni.201w.com/check_files.php oraz daj dane użytkownika na które się można zalogować i sprawdzić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group