To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum działu Ogólne (posty do 12.2008) - [Problem] z legendą

snorg - 14-02-2008, 22:42
Temat postu: [Problem] z legendą
Witam w lang_main w langu polish

pousuwałem nie potrzebne mi opcje z legendy i teraz mam zamiast nich takie kropki jak na screenie ponizej

jak moge je usunac ? w lang _ main niema tych kropek czyli


& bull;

z gory dzieki

GradCP - 14-02-2008, 22:51

Otwórz index_body.tpl (folder stylu), znajdź tam:

Kod:

<a href="{disable_viewonline.staff_explain.U_GROUP_URL}" class="gensmall" style="color: #{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_COLOR}{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_STYLE}">&bull;{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_PREFIX}{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_NAME}</a>


Zamień na:

Kod:

<a href="{disable_viewonline.staff_explain.U_GROUP_URL}" class="gensmall" style="color: #{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_COLOR}{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_STYLE}">{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_PREFIX}{disable_viewonline.staff_explain.GROUP_NAME}</a>

snorg - 14-02-2008, 23:16

dzieki ale myslalem ze jak kropki znikną to od razu mod-temay i administrator do gory sie wyrownają a teraz jest wolne pole

mozna jakoś to do gory ?

GradCP - 14-02-2008, 23:24

Jasne, otwórz ponownie index_body.tpl, znajdź tam:

Kod:

<b>L</b>egenda:</span><br><br>


i usuń te dwa <br>.

snorg - 14-02-2008, 23:32

Kurcze jeszcze jest przerwa
GradCP - 14-02-2008, 23:47

Skopiowałem sobie kod Twoich index_body, overall_header i css i działa jak należy. Zrzuć modyfikowane przez siebie pliki na dysk (np. lang_main.php) i zastąp je na serwerze nowymi - w ten sposób znajdziemy błąd.
Limfao - 23-12-2013, 15:50

Witam.
Mały odkop zrobię, ale mam problem.Gdy ustawie sobie separator <br/>, to rangi są jedna pod drugą.
Do tego gdy je wycentruje, to są wyśrodkowane, lecz powiększa się odległość między rangami.
Gdy są normalne bez wyśrodkowania, są w odpowiedniej odległości. Ale gdy dodam przed <a> i po <center> to nagle odległość między rangami się powiększa.
Co zrobic, by rangi były wyśrodkowane, ale nie były tak daleko od siebie?
Na forum mam pokazane :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group